Steam Review

Zaktualizowano 07.07.2020

Steam, najlepsza cyfrowa platforma dystrybucji umozliwiajaca zakupy i granie w gry wideo!
Likes 10,397


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Platforma
Deweloper : Valve Corporation
Sponsored Link

Steam to cyfrowa platforma dystrybucji, ktora powstala w 2003 roku aby umozliwic zakupy i granie w gry wideo. Poczatkowo mial sluzyc do automatyczniego aktualizowania gier, jednak funkcje i oferty innych programistów i wydawców wzrosly.

Steam oferuje zarządzanie prawami cyfrowymi, systemem gry wieloosobowej oraz uslugi spolecznosciowe. Steam zapewnia użytkownikowi instalację i automatyczną aktualizację gier oraz funkcje społecznościowe, takie jak listy znajomych i grupy, zapisywanie w chmurze oraz funkcje głosowe i czatowe w grze.

Oprogramowanie zapewnia swobodnie dostępny interfejs programowania aplikacji zwany Steamworks, który programiści mogą wykorzystać do zintegrowania wielu funkcji Steam z ich produktami, w tym sieci, kojarzenia, osiągnięć w grze, mikrotransakcji i wsparcia dla treści tworzonych przez użytkowników za pośrednictwem Steam Warsztat. Początkowo zostaly opracowane do użytku w systemach operacyjnych Microsoft Windows, jednak w pozniejszym czasie dolaczyly do nich wersje dla systemów MacOS i Linux . Aplikacje mobilne z połączoną funkcjonalnością z głównym oprogramowaniem zostały później wydane dla systemów iOS, Android i Windows Phone w 2010 roku.

Platforma oferuje również niewielki wybór treści innych niż gry wideo, takich jak oprogramowanie do projektowania, anime i filmy.
 W ciągu kilku lat uruchomiono wiele platform dla graczy, między innymi rynek społeczności oraz platformę Steam Greenlight dla twórców gier.

Program jest dostępny na platformy: Windows, macOS, Linux, SteamOS, PlayStation 3 (częściowo), Android, iOS i Windows 10 Mobile.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Platforma
Deweloper : Valve Corporation
Sponsored Link

O ..

Platforma Steam jest jedna z największych cyfrowych platform dystrybucji gier na PC. Poznaj nowych ludzi, dołącz do grup, twórz klany, czatuj w grze i nie tylko! Z ponad 100 milionami potencjalnych przyjaciól lub wrogow zabawa nigdy się nie kończy. Steamworks to zestaw narzędzi i usług, które pomagają twórcom gier i wydawcom w maksymalnym wykorzystaniu możliwości dystrybucji gier na platformie Steam


- rozmawiaj z przyjaciółmi lub grupami za pomocą tekstu lub głosu bez wychodzenia ze Steamu, obsługiwane są filmy, Tweety, GIF-y i inne,
- przesyłaj swoją rozgrywke na żywo za pomocą jednego kliknięcia i dziel się swoją grą z przyjaciółmi lub resztą społeczności.


Z platformy można korzystać nawet, gdy spodziewamy się braku dostępu do internetu - nazywa się to trybem offline. Chociaż Steam ma wiele funkcji, instalacja jest łatwiejsza, niż mogłoby się z początku wydawać. Wszystko zajmuje góra kilka minut.


Wyszukiwarka Steam jest łatwo dostępna i ma wiele opcji, przez co skutecznie i prosto można znaleźć tytuł. Pozostaje pytanie, jak zapłacić za wybrane gry. Opcji jest wiele, w tym PaySafeCard, czyli coś jak karta pre-paid lub karta płatnicza. Także użytkownik mający konto na Paypalu może poprzez niego opłacać zamówienia. Ceny na Steamie wyrażone są w euro.


Steam to także miejsce, w którym mniejsze firmy lub nawet pojedyncze osoby mogą zaprezentować swoje gry społeczności zgromadzonej wokół platformy. W 2012 roku Valve uruchomiło program Steam Greenlight, w którym użytkownicy oceniają propozycje twórców. Gracze głosują, a najlepiej oceniane projekty maja szanse zaistniec na Steamie. Po otrzymaniu tytułowego "zielonego światła" projekty trafiają do Wczesnego dostępu, czyli kolejnego programu Steam, który pozwala twórcom jednocześnie pracować nad dziełem i przyjmować przedpłaty na grę.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Co jakis czas dostepne sa promocje na platne gry

- Dolaczaj do grup i poznawaj nowych ludzi aby moc tworzyc z nimi druzyny

Pros/Cons
Pros
- Wiele darmowych gier

- Latwy w obsludze

- Bezplatna instalacja
Cons
- Za wybrane gry trzeba zaplacic

- Gry przypisane sa do konta
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji