Study the great nation Review

Zaktualizowano 14.07.2020

Jest to aplikacja Chińskiej Partii Politycznej, która stara się opisać wizję przyszłego rozwoju kraju chińskiego w życiu społecznym
Likes 12,084


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

BADANIE WIELKIEGO NARODU po chińsku (Xuexi Qiangguo) to aplikacja, która odniosła ostatnio sukces w Chinach, jest odpowiednia dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o rządzącej Partii Komunistycznej w Chinach. Główną treść stanowi studium myśli Xi Jinpinga. Xi Jinping jest głównym sekretarzem i największym politykiem w Chinach, stąd fakt, że aplikacja przewyższa nawet Tiktoka Wechata według statystyk Apple.

Imię Xi Jinpinga, który zebrał materiały ze swoich różnych pism i dotyka ideologii, moralności i wartości współczesnej partii komunistycznej w kraju. Po raz pierwszy dyskutowano w Republice Ludowej podczas 19. Kongresu Komunistycznej Partii Chin. Prezydent kraju i naczelny dowódca sił zbrojnych (Xi Jinping) w nim wzywa naród do uczynienia z Chin wielkiego narodu.
Przedstawia także nową wizję i przewodnik po doktrynie politycznej partii we współczesnym świecie.


Aplikacja została zaprojektowana przez Grupę Alibaba i można ją pobrać bezpłatnie, co pozwala ludziom zrozumieć ideę lidera, który próbuje napędzać Chiny w nowej erze i dzięki tej nowej wizji socjalistycznej. Seria książek o rządzeniu Chinami ”, które zostały przetłumaczone na różne języki dla międzynarodowej opinii publicznej, która jest bardzo zainteresowana strukturą chińskiego systemu politycznego. Przytłaczająca reakcja państwa chińskiego jeszcze przed utworzeniem instytutów badawczych w niektórych Zaangażowały się także uniwersytety, różne szkoły, nawet pracodawcy zachęcają swoich pracowników do studiowania tej pracy.

W tej aplikacji możesz zdobywać punkty na podstawie tego, jak dobrze sobie radzisz z aplikacją, i możesz sprawdzić, czego się nauczyłeś z lekcji w środku. Od czasu włączenia Xi Jinpinga do konstytucji narodu chińskiego zatwierdzono po głosowaniu. Odgrywa to rolę okna politycznego i koncepcji życia społecznego i wojskowego w Chinach, próbując dotrzeć do ludzi za pomocą technologii cyfrowej. Dzięki tej aplikacji chiński komunista próbuje podburzyć swój naród, a nawet ma bardzo jasny program sprawdzania lojalności narodu podczas kwitnącej prosperity kraju.


W aplikacji znajdziesz także serial telewizyjny „Xi CZAS”, w którym sugeruje różne uczucia i punkty zaczepienia, które doprowadzą do budowy chińskiego snu. To dziś podstawowa idea silnego Chinata. Silne politycznie i militarnie Chiny, które kwitną we wszystkich obszarach życia w tym kraju.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

O ..

Pros/Cons
Pros
-To aplikacja do nauki

- Odpowiada kursowi politycznemu w kraju

-Możesz gromadzić punkty
Cons
-To ma charakter polityczny

- Niejednoznaczny kod aplikacji

- Dla niektórych może się to wydawać propagandą polityczną
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji