Traffic Rider Review

Zaktualizowano 15.07.2020

Traffic Riders to gra mobilna, która odtwarza wyścigi samochodowe. Ma perspektywę pierwszoosobową i bardzo realistyczną postać. Z dobrą grafiką i dobrym dźwiękiem, różnorodnością modeli silników, możliwością jazdy o różnych porach dnia. Różne rodzaje gier, w tym realizacja misji i bezpłatna jazda
Likes 12,785


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper : Soner Kara
Sponsored Link

Ciesz się grą motocyklową, która symuluje prawdziwą adrenalinę jazdy dwukołowej na drogach, na których wymagana jest duża koncentracja na drodze i umiejętna jazda przy dużym ruchu.


Traffic Riders został opracowany przez skgames i jest grą na urządzenia mobilne, tablety i telefony komórkowe kompatybilne z Androi lub iOS. Dzięki bardzo szczegółowemu programowi szczegółowemu będziesz mógł podróżować o różnych porach dnia i różnych cechach terenu. Widok jest ładny, ale dla wspomnianego dźwięku jest bardzo zadowalający. można brać udział w zawodach, w których adrenalina jest wysoka, a inni wolą jeździć, aby rozładować napięcie. Każdy pilot ma odpowiedni silnik. Możesz wybierać spośród różnych rowerów w zależności od stylu jazdy. Jest to idealny sposób na sprawdzenie swoich umiejętności lub jeśli chcesz tylko dowiedzieć się, jakie to uczucie, jaki hałas dobiega z motocykla. Masz również możliwość różnego rodzaju gier, aby uniknąć nudy.

Gra rozpoczyna się od niebieskiego motocykla, który otrzymujesz za darmo, klikając następujące opcje, możesz wybrać tryb gry: Kariera, Nieskończoność, Test i Darmowa jazda.

W trybie kariery zawodowej docieramy na wyspę z dużym miastem, w której jest kilka punktów, które musimy pokonać, aby wypełniać misje i wygrywać nagrody. Początkowo znajdujesz się na ulicy w centrum miasta, a misją jest dotarcie do celu na czas. Jeśli Twoja prędkość przekroczy 100 km / h, zdobędziesz wyższy / dłuższy wynik, pokonując inne pojazdy, przekraczając wszystkie rodzaje samochodów, tak jak w prawdziwym mieście, po ukończeniu misji odblokowane zostanie nieskończoność.

Kiedy masz zamiar przejść do następnego poziomu, będziesz mieć możliwość zdobycia większej mocy, zwrotności, hamulców, w zależności od zgromadzonych pieniędzy, co możesz zdobyć, a to mówi ci, co musisz poprawić, aby przejść do następnego poziomu.

Na drugim poziomie w nocy odkrywasz leśną scenę, podróżując po drodze, zarabiając pieniądze i punkty na następny poziom.

Następnie, na następnym poziomie, za pieniądze uzyskane z poprzednich wyścigów, będziesz mógł kupić nowy motocykl, dostępne są różne kolory, typy i ceny.

Na poziomie czwartym trafisz do nadmorskiego miasteczka z burzowym ciemnym niebem. Po drodze będziesz przechodził przez tunele, słabo oświetlone dzielnice i duży ruch.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak szybciej zarobić trochę pieniędzy, możesz wybrać tryb gry, na przykład Infinite, możesz wybrać scenariusz, który najbardziej Ci się podoba, pamiętaj, że im więcej samochodów unikniesz, tym więcej zdobędziesz punktów. Gdy jesteś już na prawym pasie, spróbuj przejechać km, postaraj się pokonać dystans 25 km lub więcej, aż będzie to możliwe

Zasadniczo wiemy, że ludzie walczą, ponieważ potrzebują pieniędzy, i że czasami wyścigi są naprawdę trudne, ponieważ nie masz wystarczającej ilości pieniędzy, aby ulepszyć swój rower lub kupić nowy.

Możesz więc przystąpić do próby czasowej, a będziesz jechać obok samochodów i zdobywać punkty w grze, a im więcej masz pieniędzy, tym więcej jedziesz, więc staraj się prowadzić jak najwięcej samochodów, jak chcesz. . Idź do nich, możesz rozbić się wiele razy, po prostu upewnij się, że mądrze spędziłeś czas.

Pamiętaj również, że gdy zawiedziesz, sekunda spada, więc jeśli naciśniesz przycisk resetowania, nie zaoszczędzisz pieniędzy. Ale jeśli klikniesz Start, uratuje to, co osiągniesz w całej misji. Za każdą grę dostaniesz tysiąc dolarów, a tak naprawdę nie potrzebujesz motocykla kosmicznego i dostaniesz tyle samo, co każdy rower lub skuter. Niezależnie od tego, na jakim poziomie jesteś, jest dość łatwe, po prostu zrób to i zarób trochę pieniędzy.

Więc jeśli chcesz szybko zarobić, spróbuj szybko jeździć, powiedzmy 190 km / h, nie jest to najskuteczniejszy sposób, ale jest to dobry sposób na zarabianie pieniędzy. Kiedy masz dość, powiedzmy ponad kilka tysięcy tysięcy, możesz iść i kupić nowy rower. Spróbuj najpierw, aby zobaczyć, jak szybko to działa, a następnie spróbuj powtórzyć ten proces zarabiania trochę więcej. test jazdy pieniędzy. Chodzi o to, aby ulepszyć swój nowy rower za te nowe pieniądze, które będą kosztować o kilka tysięcy więcej.

Będzie to prawie tyle samo pieniędzy, co na nowym rowerze, więc jeśli masz rower, możesz zdobyć taką samą kwotę jak następny rower, chyba że to tak, jakbyś był pierwszym skuterem w porównaniu z ostatnim rowerem, wtedy na pewno zobaczysz różnicę.

Animuj i pobieraj rowerzystów! Masz gwarancję zabawy!Kiedy masz zamiar przejść do następnego poziomu, będziesz mieć możliwość zdobycia większej mocy, zwrotności, hamulców, w zależności od zgromadzonych pieniędzy, co możesz zdobyć, a to mówi ci, co musisz poprawić, aby przejść do następnego poziomu.

Na drugim poziomie w nocy odkrywasz leśną scenę, podróżując po drodze, zarabiając pieniądze i punkty na następny poziom.

Następnie, na następnym poziomie, za pieniądze uzyskane z poprzednich wyścigów, będziesz mógł kupić nowy motocykl, dostępne są różne kolory, typy i ceny.

Na poziomie czwartym trafisz do nadmorskiego miasteczka z burzowym ciemnym niebem. Po drodze miniesz tunele, słabo oświetlone dzielnice i duży ruch. 

Jeśli chcesz wiedzieć, jak szybciej zarobić trochę pieniędzy, możesz wybrać tryb gry, na przykład Infinite, możesz wybrać scenariusz, który najbardziej Ci się podoba, pamiętaj, że im więcej samochodów unikniesz, tym więcej zdobędziesz punktów. Kiedy jesteś już na prawym pasie, spróbuj przejechać km, postaraj się pokonać dystans 25 km lub więcej, aż będzie to możliwe.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper : Soner Kara
Sponsored Link

O ..

Pros/Cons
Pros
-Gra może być pouczająca.

-Bardzo prawdziwa symulacja

-Darmowa jazda
Cons
- Istnieją usługi płatne

-Wchodzenie wyżej może być trudne

-Dostosowanie jest jakoś rozczarowujące
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji