Trivia Crack Review

Zaktualizowano 15.07.2020

Ciekawostki Tsratsk to fajna gra na urządzenia mobilne, która pozwala nauczyć się czegoś nowego. Graj z przyjaciółmi lub przypadkowymi nieznajomymi, odpowiadaj na pytania w różnych kategoriach, zbierając nagrody, jeśli jesteś lepszy od innych. Istnieje również możliwość zagrania w grę na Facebooku. Istnieje łącznie 6 kategorii: rozrywka, sztuka, sport, historia, nauka i geografia
Likes 11,265


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

Trivia Crack to gra wideo z pytaniami i odpowiedziami na telefony komórkowe z systemem iOS, Android i Windows Phone, wydana pod koniec 2013 roku przez argentyńską firmę Etermax, również twórcę m.in. Apalabrados, Mezcladitos i Bingo Crack. Istnieją dwa tryby gry: klasyczny i pojedynek. W klasycznym trybie dwóch graczy rywalizuje o to, by jako pierwszy uzyskać sześć postaci, z których każda reprezentuje określony temat (sztuka, nauka, sport, rozrywka, geografia i historia). Aby to zrobić, muszą wypełnić pasek postępu, poprawnie odpowiadając na pytania wielokrotnego wyboru, których temat jest wcześniej określony przez obracanie się koła ruletki.


Mówimy więc, że celem gry jest złapanie sześciu postaci, aby wygrać. Więc kiedy zakręcisz kołem i zaczniesz odpowiadać na pytania. Będzie miał specjalne moce, takie jak nadgodziny, bomby, podwójna szansa i opcje pomijania. Kiedy odpowie źle, przyszła kolej na innych graczy, ale kiedy to zrobi, poprawi to. Jeśli dobrze odpowiesz na trzy pytania lub otrzymasz specjalną sekcję koronną i musisz odpowiedzieć (poprawnie), otrzymasz postać.

Pojedynek to szybszy tryb gry, który polega na udzieleniu odpowiedzi na szereg pytań (a dokładniej 12). W tym samym czasie rywalizuje wielu graczy, a ten, kto odpowie na najbardziej poprawne pytania, wygrywa, w przypadku remisu wygrywa ten, kto odpowie najszybciej. Obecnie otrzymuje 300 monet.

Gra szybko się rozwija w Ameryce Łacińskiej i jest obecnie aplikacją o największej liczbie pobrań na świecie, z ponad 20 milionami pobrań.

Aplikacja umożliwia integrację z kontem Facebook, ale nie jest to obowiązkowe, ponieważ pozwala użytkownikom, którzy chcą założyć własne konta.

Jego popularność jest tak wysoka, że ​​program telewizyjny Susana Giménez włączył go w 2014 roku jako konkurs. Aktualizacja aplikacji pozwala odtworzyć te same pytania, na które odpowiedzi udzielane są na żywo w telewizji. Widz, który w jak najkrótszym czasie odpowie na najbardziej poprawne pytania, wygrywa wycieczkę na Karaiby.


Możesz także wybrać jeden z wielu języków, takich jak hiszpański, angielski. Portugalski, francuski, niemiecki, kataloński i włoski. W ten sposób możesz sprawdzić swoje języki, jeśli jesteś lingwistą. Prawdopodobnie ci się spodoba, ponieważ jest edukacyjny i uzależnia. Kolejna dobra kategoria to Osiągnięcia. Otrzymujesz wszystkie te osiągnięcia dla niektórych rzeczy, takich jak wygrana w określonej liczbie gier z rzędu, a także pytania dotyczące oceny i tłumaczenia oraz wyzwania dla zdobywania przyjaciół.

Wprowadzenie go do sal lekcyjnych może przynieść użyteczność i korzyści. Każdy gracz pojedynkuje się ze sobą, zadając pytania i odpowiedzi. Tematy mogą dotyczyć sztuki, nauki, sportu, geografii, rozrywki i historii.

Co musimy zrobić, aby pokonać naszych rywali i co się stanie, jeśli nam się nie uda

Gdy dasz crack do pobrania i stworzysz konto akceptujące zasady i prywatność gry.

Obraz, który pojawi się na ekranie, to pierwszy kontakt, jaki będą mieli z grą. Jeśli klikną, aby rozpocząć nową grę, będą mogli wybrać język, tryb gry i przeciwnika (mogą to być Twoi znajomi lub losowi ludzie).

Musisz obrócić ruletkę, z której wyjdzie temat, o który poprosi. Jeśli na przykład dotkniesz korony, masz możliwość bezpośredniego zdobycia charakteru motywu, który najbardziej ci się podoba, chociaż musisz poprawnie odpowiedzieć na pytanie na ten temat. Na przykład, które zwierzę jest używane do obserwacji w laboratoriach? 1-Koty 2 Psy 3 Szczury 4 Kangury. Odpowiadając poprawnie, wygrywasz tę postać.

Następnie kontynuuj obracanie kołem ruletki, jeśli odpowiedziałeś na pierwsze pytanie i możesz zostać poproszony o pytanie historyczne, takie jak Jakie były trzecie? 1- Jednostka armii hiszpańskiej 2- Niektóre prawa 3- Typowe danie z Huelvy 4- Żadne z powyższych

Gra się z czasem, a na każde pytanie wystarczy kilka sekund. Jak widać, po prawidłowej odpowiedzi na pytanie, jeden z 3 słupków kursora pokazanego poniżej zostanie wypełniony, dzięki czemu po wypełnieniu 3 słupków będziesz mógł spróbować bezpośrednio uzyskać postać, odpowiadając na pytanie o postać, którą wybierzesz, nawet jeśli wpadłeś do korony lub rzucisz wyzwanie rywalowi, aby spróbować ukraść jedną z jego postaci w pojedynku na 6 pytań związanych z 6 tematami.

 


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

O ..

Pros/Cons
Pros
- Istnieje kilka różnych sposobów gry

- Zwróć się do konkretnego przyjaciela

- Sprawdź swoje rankingi i zaliczki

- Sprawdź swoją wiedzę o ciekawostkach w sześciu różnych kategoriach

- Treść jest zawsze aktualizowana

- Wyślij własne pytania ciekawostki użytkownika
Cons
-W zależności od tego, co chcesz kupić, zakupy w aplikacji są dość drogie

- Twoje życie powoli się ładuje

-Wiele reklam

-Może się przegrzać
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji