Twitch Review

Zaktualizowano 15.07.2020

Jeśli interesują Cię wydarzenia i gry, dołącz do popularnej platformy mediów społecznościowych już dziś. Możesz przeszukiwać kilka różnych tematów i oglądać najlepsze filmy na temat gier lub samouczków lub trenerów i nauczycieli na żywo. Popularność kanałów Twitcha rośnie i obecnie jest ich kilkadziesiąt milionów
Likes 11,683


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Rozrywka
Deweloper : Google Commerce Ltd
Sponsored Link

Fani gier wideo na całym świecie lubią grać, a jednocześnie obserwują, jak robią to inni, i tutaj pojawia się platforma Twitch, należąca do Amazon sieć społecznościowa, która tworzy się w bardzo szybkim tempie.

Być może ci, którzy nie są związani z grami online, nie wiedzą o tym, ale Twitch jest jedną z najczęściej odwiedzanych stron na świecie, do tego stopnia, że ​​w 2014 roku była czwartą najczęściej odwiedzaną witryną w Stanach Zjednoczonych, koncentrując około 2% całkowitego ruchu. Nawet Google nie zdołał odwrócić tej sytuacji dzięki swojemu zdecydowanemu zaangażowaniu w gry na youtube.

W Twicht chodzi przede wszystkim o umożliwienie innym użytkownikom udziału w grach wideo, w tym celu gracze pokazują społeczności, co widzą na ekranie. Obecnie rozszerza się również na inne transmisje na żywo, takie jak gry NFL lub gry w golfa, a ten portal do przesyłania strumieniowego wideo został rozszerzony o inne funkcje inne niż YouTube, dzięki czemu platforma jest nowym doświadczeniem i aktywną społecznością. na jego słynny czat.

Streamerzy (gracze, którzy transmitują na żywo) oprócz dobrej gry, muszą mieć świetną osobowość, aby przyciągnąć zainteresowanie widzów, dlatego wielu streamerów używa kamery internetowej w swoim kierunku, aby się zobaczyć i to tak jak popularne filmy Zagrajmy w reakcje streamerów YouTube są niezbędne, aby przyciągnąć widzów.

Obraz odtwarzacza pojawia się w zredukowanym formacie na samej grze, ale wielu graczy korzysta z zielonego tła, aby pokazać się na obrazie wideo, aby jego prezentacja była bardziej uderzająca.

W dolnej części filmów profil informuje o graczach, a często jest to miejsce, w którym wskazany jest używany sprzęt, informuje użytkowników o ich sieciach społecznościowych, oprócz czatu, który znajduje się obok filmów widzowie mogą kontaktować się z streamerami.

Głównymi grami na Twitchu są Counter Strike, League of Legends lub Warcraft. Mimo, że gra, która jest obecnie najczęściej strzelana, to słynny Fortnite, który stał się wirusowy właśnie dzięki youtuberom.

Ale jak narodził się Twitch? Skąd bierze się ten wyraźny rywal na YouTube? Pobierz Twicht

Twitch urodził się pod innym imieniem, początkowo nazywał się justin.tv, na pewno jeden z was brzmi znajomo, prawda? Został założony przez Justina Kan i Emmeta Sheara na początku 2007 roku. Tam stworzyli platformę wideo, która ułatwiła każdemu transmisję na żywo dla interaktywnej publiczności, która miała własny pokój rozmów; Ale to właśnie wtedy Mchip skupił się na grach, które justin.tv zyskały na popularności.

Twórca Emmet Shear sam był graczem przez całe życie i rozumiał wartość miejsca, w którym ludzie mogliby wchodzić w interakcje z graczami wysokiego poziomu. W 2011 roku narodził się Twitch.tv. Dzięki stworzeniu tej platformy podsycił nienasycony głód milionów graczy. Fani gier takich jak LOL zwrócili się do tej sieci społecznościowej z transmisją strumieniową, a wielu z nich, nawet bez grania, po prostu spotyka się na czacie.

Ponadto twórcy gier wideo czerpali korzyści, ponieważ po raz pierwszy mogli zarobić pieniądze, dzieląc się swoimi dziełami bezpośrednio z fanami, którzy chętnie wymieniali się komentarzami w wirtualnej społeczności, którą zapewnił im Twitch.

A 3 lata po premierze w 2014 roku Amazon wyprzedził Google i kupił Twitch. I to właśnie YouTube był jednym z powodów, dla których obie firmy nigdy nie mogły dojść do porozumienia, gdy rozeszły się wieści o zainteresowaniu Google zakupem twitcha, zespół prawny YouTube zaczął pracować, aby odwieść go od zakupu może to powodować problemy związane z prawem konkurencji i uniemożliwić zamknięcie umowy. Chociaż w tym sensie odbywały się spotkania, rozmowy i negocjacje, prawda jest taka, że ​​porozumienie nie było tak bliskie, jak być może sugerowano.

W końcu to Amazon zaoferował najlepsze warunki do Twitch. W końcu zbudował platformę, która może zgromadzić dziesiątki milionów ludzi, którzy oglądają miliardy minut gier miesięcznie, a nawet wykłady na żywo.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Rozrywka
Deweloper : Google Commerce Ltd
Sponsored Link

O ..

1. Ogladaj filmy na żywo ze swoich ulubionych gier oraz rozmawiaj z nadawcami i innymi widzami.


2. Przejdź do prowadzenia transmisji na żywo za pomoca przycisku i dziel się swoją pasją ze światem.


3. Korzystaj z aplikacji o dowolnej porze i w dowolnej chwili.


Nasza aplikacja dostępna jest na wielu platformach


Stacjonarna aplikacja Twitcha


Wszystkie twoje ulubione społeczości, znajomi i gry w jednym miejscu.


Twitch na Iphone'a


Korzystaj z naszej uniwersalnej aplikacji, by oglądać gry, które uwielbiasz i rozmawiać z graczami, których obserwujesz. Poszukaj Twitcha w App Store. 


Twitch na Androida


Korzystaj z naszej aplikacji na Androida, aby oglądać i rozmawiać o swoich ulubionych grach, nadawcach i wydarzeniach. Aplikacja przeznaczona jest do używania zarówno na smartfonach jak i tabletach.


NVIDIA SHIELD


Transmituj na Twitchu swoje materiały o grach na androida za pomoca kilku prostych dotknięć. Gdy skończysz użyj naszej aplikacji, by oglądać jak inni grają w gry. 


PlayStation 4 


Dzięki serwisowi Twitch dla PlayStation 4 możesz przesyłać transmisje z gier jednym przyciskiem. Po prostu naciśnij Publikuj. 


Xbox 360


Ciesz sie Twitchem w zaciszu swojego salonu. Jest też Kinect, co oznacza, że możesz obsługiwać swoja aplikację za pomocą głosu lub ruchu dłonią.


Chromecast


Możesz łatwo przesłać film na żywo z Twitcha ze swojego urządzenia z Androidem, na iPhone'a, iPada lub laptopa bezpośrednio na telewizor. Dowolne urządzenie połączone przez Wi-Fi zmieni się w pilota do telewizora i może służyć także do sterowania transmisją.


Fire TV


Zmień swój wieloekranowy telewizor w osobisty ekran filmowy do grania za pomocą naszej aplikacji do Fire TV.


Dołącz do Twitcha i przekonaj się sam!


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Komunikuj się ze swoją społecznością

- Współpracuj z innymi streamerami, kiedy tylko możesz

- Bądź cierpliwy

Pros/Cons
Pros
- Zbuduj społeczność.

- Szansa na sławę.

- Potrafi promować rzeczy, jeśli na dłuższą metę jesteś wielkim streamerem (reklamuj się).

- Pieniądze z darowizn.

- Robienie tego, co kochasz (granie w gry podczas otrzymywania zapłaty).

- Możesz pomóc innym lub współpracować ze swoimi ulubionymi streamerami.
Cons
-Trwa dużo czasu, zanim wystartujesz, jeśli zaczynasz od zera (nie jesteś znany lub popularny na Youtube lub innych mediach społecznościowych przed transmisją strumieniową).

-Może być emocjonalnie szkodliwy, ponieważ otrzymasz wiele obelg.

-Bardzo trudno jest uzyskać partnerstwo.

-Jeśli nie możesz wymyślić czegoś, co mogłoby być wyjątkowe lub przyciągnąć uwagę ludzi, początki bedą dla ciebie trudne.
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.© 2019 Twitch Interactive, Inc.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji