Uber Review

Zaktualizowano 14.07.2020

Uber to amerykańska firma, która oferuje użytkownikom bezpłatną platformę, na której pasażerowie mogą wybrać kierowców i sprawdzić cenę podróży w aplikacji. Wszyscy kierowcy używają własnych samochodów, a Uber tak naprawdę nie posiada pojazdu. W aplikacji zarówno pasażer, jak i kierowcy mogą oceniać wrażenia na podstawie jakości podróży
Likes 12,640


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Podróże i turystyka
Deweloper : © Uber Technologies Inc.
Sponsored Link

Uber to praktyczna platforma, która łączy użytkowników ze sterownikami partnerskimi, użytkownikami, którzy chcą przenosić się z miejsca na miejsce w przystępnych cenach.

Celem firmy uber jest wprowadzenie do miast nowej alternatywy prostej, bezpiecznej i wygodnej mobilności.

Wszystko to za pomocą aplikacji na smartfony, dostępnej bezpłatnie w sklepach z aplikacjami na iPhone / iOS, Android i Windows Phone. Tworzenie konta użytkownika Uber jest również bezpłatne. Po otwarciu aplikacji potwierdzasz lokalizację, w której chcesz zadzwonić do pojazdu, z góry ustaloną z dostępem do GPS telefonu.

Możesz również oszacować koszt podróży przed wezwaniem pojazdu. Dzwoniąc do pojazdu, masz dostęp do nazwy i zdjęcia kierowcy, a także do marki i rejestracji pojazdu, podczas gdy kierowca przybywa do ciebie w czasie rzeczywistym.Możesz wprowadzić miejsce docelowe w aplikacji, która pokazuje najszybszy sposób dotarcia na miejsce i umożliwia udostępnianie trasy w czasie rzeczywistym znajomym i rodzinie, zapewniając bezpieczne dotarcie do miejsca docelowego.

Po zakończeniu podróży wystarczy opuścić pojazd - płatność jest automatyczna i elektroniczna, za pomocą karty bankowej zarejestrowanej w aplikacji, dzięki czemu doświadczenie jest nie tylko wygodniejsze, ale także bezpieczniejsze i bardziej przejrzyste. Pod koniec podróży użytkownik ma dostęp do wiadomości e-mail ze wszystkimi szczegółami i fakturą elektroniczną, w której wyszczególniono wartość podróży i zapłacony podatek VAT. Wszystkie wycieczki są oceniane przez użytkowników, zapewniając wysoką jakość usług.

Uber to praktyczna platforma, która łączy użytkowników z powiązanymi sterownikami, którzy chcą dostać się z jednego miejsca do drugiego w przystępnych cenach. Dzisiaj Uber jest innowacyjną i niezależną firmą taksówkową, która zajmuje się kierowcami, którzy korzystają ze swoich własnych pojazdów. Dzięki aplikacji możesz wybrać miejsce docelowe, sprawdzić cenę i wybrać spośród dostępnych sterowników. Możesz także znaleźć inne osoby, które udostępnią im cel podróży.

Uber jest jednym z najbardziej udanych startupów w ciągu ostatnich 10 lat. Założenie tej firmy zostało założone ponad 10 lat temu w 2009 roku przez dwóch innowatorów, Garet Kemp i Travisa Kalanika, choć uważa się, że ma to miejsce na początku 2011 roku. Początkowo Uber to usługa luksusowych samochodów, którą można zamówić za pośrednictwem aplikacji. W rezultacie jego pomysł urósł do czegoś znacznie większego, wspominając tylko o Uber Foods. Twój klucz do sukcesu jest wygodny. Daje to coś dla każdego, w tym tony tylko dla wszystkich pasażerów na całym świecie, ale pomogło wielu kierowcom Ubera zarobić trochę pieniędzy na utrzymanie.

Pobierz Uber, otwórz aplikację i wybierz jazdę: standard, luksus lub cokolwiek chcesz. Następnie oceniasz kierowcę, a oni oceniają cię. Czterogwiazdkowy to najgorsze doświadczenie w twoim życiu. I pięć gwiazdek, od prawie wszystkiego po absolutnie niesamowite. Uber oblicza cenę na podstawie wielu czynników, takich jak przebieg, prędkość, koszty utrzymania miasta, co oznacza, że ​​nie jest to stała cena dla wszystkich.

Uber to po prostu platforma, która łączy pasażerów z kierowcami, którzy decydują, kiedy pracować, w co się ubrać itp. Z drugiej strony Uber kontroluje ceny. W przeciwieństwie do pozostania w taksówce i obserwowania, jak licznik podjeżdża w cenie, zawodnicy Uber z wyprzedzeniem znają koszt swojej jazdy.

Możesz także wypróbować Uber Pool, który może się przydać, jeśli chcesz pojechać i udać się na przejażdżkę długodystansową z przyjaciółmi lub nawet nieznajomymi, w porównaniu do korzystania z transportu publicznego jest prawie taki sam, ponieważ podczas korzystania z transportu publicznego dziel się trochę miejsca z nieznajomi też. Nie tylko to, ale jeśli masz dużą grupę ludzi i powiedzmy, że potrzebujesz większego pojazdu, może to być również jedna z twoich preferencji. Możesz skorzystać z niektórych zalet, aby promować aplikację Uber wśród znajomych i rodziny za pomocą kodu polecającego, i oczywiście możesz spróbować prowadzić samochód, jeśli mają pojazd.

Jeśli szukasz innych korzyści z tego, dlaczego powinieneś to zrobić, tylko o liczbie nieplanowanych rzeczy, które mogą ci się przydarzyć przy użyciu aplikacji. Czasami możesz nawiązać prawdziwą przyjaźń z kierowcami.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Podróże i turystyka
Deweloper : © Uber Technologies Inc.
Sponsored Link

O ..

Samochody Uber nie mają „kwadratu” tam, gdzie są. Aby skontaktować się z innym samochodem, musimy skorzystać z aplikacji, która podaje nam nazwę kierowcy, markę samochodu, rejestrację oraz czas i trasę, które będą działać do momentu przybycia do Ciebie.


Jak korzystać z Uber:


Korzystanie z Uber jest bardzo proste. Zobacz uproszczony krok po kroku i dowiedz się, jak zamawiać swoje:
Pobierz aplikację w AppStore lub Google Play lub, jeśli wolisz, wejdź na oficjalną stronę Uber.  1. Zakończ rejestrację swoimi danymi osobowymi.

  2. Wpisz adres swojego miejsca docelowego w polu Dokąd?

  3. Potwierdź adres wylotu i wybierz kategorię, której chcesz użyć. Przypominamy, że niektóre kategorie Uber są dostępne tylko w niektórych miastach do tej pory.

  4. Wybierz formę płatności, sprawdź podróż i średni czas oczekiwania pojazdu i potwierdź.

  5. Aplikacja lub witryna wyświetli dane pojazdu i kierowcy partnera. Przed przybyciem samochodu możesz skorzystać z aplikacji lub strony internetowej, aby skontaktować się z kierowcą partnerskim lub anulować podróż.

  6. Poczekaj, aż pojazd dotrze do określonej lokalizacji. Przed wejściem na pokład upewnij się, że dane kierowcy i kierowcy są zgodne z danymi wyświetlanymi w aplikacji.

  7. W razie potrzeby wyjaśnij trasę preferencji dla partnera kierowcy. Pod koniec podróży będziesz mógł ocenić swoje doświadczenia i zostawić komentarz, pomagając Uberowi ulepszać coraz więcej.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Wybierz kierowcę z dobrą oceną;
- Podczas podróży z przyjaciółmi podziel cenę między wszystkich;

Pros/Cons
Pros
- Ubezpieczenie pojazdu.

- Przystępna cena.

- Są zgubione i znalezione.

- Płatność automatyczna.
Cons
- Aktywny w kilku miastach.

- W niektórych miejscach nie można płacić pieniędzmi.

- Nie jest łatwo zostać kierowcą Ubera.

- Kierowcy zawsze będą próbowali osiągać większe zyski.
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji