Uplay Review

Zaktualizowano 14.07.2020

Uplay, najlepsza cyfrowa platforma dystrybucji do kupowania i grania w gry wideo!
Likes 11,294


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Social Networking
Deweloper : Ubisoft Massive
Sponsored Link

Uplay to usługa cyfrowej dystrybucji, zarządzania prawami cyfrowymi, multiplayer i komunikacji opracowana przez Massive Entertainment w celu zapewnienia doświadczenia podobnego do osiągnięć / trofeów oferowanych przez inne firmy z branży gier. Usługa świadczona jest na różnych platformach (PC, PlayStation 4, Xbox One, Wii U, PlayStation 3, Xbox 360, Facebook, iOS, Android, Windows Phone, OnLive). Aplikacja Uplay na Wii U została wydana po premierze konsoli 1 grudnia 2012 r. Na Nintendo eShop. Uplay jest używany wyłącznie przez pierwsze gry Ubisoft i chociaż niektóre tytuły innych firm są sprzedawane w sklepie Uplay, nie korzystają z platformy Uplay.

Odpowiedzi na platformę były generalnie negatywne, z pokryciem porównującym go negatywnie z konkurentami i nazywając go najgorszą częścią gier Ubisoftu.

Wraz z wydaniem Assassin's Creed II w 2009 roku, Ubisoft uruchomił sieć Uplay, która jest aktywowana zarówno w grze, jak i na stronie Uplay.

Uplay pozwala graczom łączyć się z innymi graczami i zdobywać nagrody w oparciu o osiągnięcia (zwane „działaniami”) w grach z włączoną funkcją Uplay, a dyrektor generalny Ubisoft Yves Guillemot stwierdza, że „im więcej grasz, tym więcej darmowych towarów będziesz w stanie mieć".

Każda gra z włączoną Uplay ma cztery określone Akcje, które można wykonać, zdobywając punkty Uplay gracza, które są określane jako Jednostki. Każda akcja daje graczowi 5, 10, 15, 20, 30 lub 40 jednostek, które można następnie wykorzystać do odblokowania nagród związanych z grą; chociaż Jednostki nie są związane z konkretnymi grami, w których zostały zdobyte, i mogą zostać wykorzystane do zakupu nagród z dowolnej dostępnej gry.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Social Networking
Deweloper : Ubisoft Massive
Sponsored Link

O ..

Komputer kliencki Uplay został wydany 3 lipca 2012 r., Zastępując program Ubisoft Game Launcher. Klient desktopowy łączy funkcje walutowe i nagrody Uplaya i łączy profil Ubi gracza na różnych platformach (konsole, Facebook, PC i telefony komórkowe) w ramach jednej aplikacji.


Klient jest podobny do klientów Steam firmy Valve i komputerów stacjonarnych Origin - gdzie użytkownik może kupować i uruchamiać gry z aplikacji.


Do uzyskania dostępu do klienta wymagane jest jedno konto Uplay, które może być używane na różnych platformach (konsolach, komputerach i urządzeniach mobilnych) oraz w celu uzyskania dostępu do witryn internetowych i forów Ubisoft. Jeśli klienci mają już konto Uplay, mogą korzystać z istniejących poświadczeń konta, aby zalogować się do klienta pulpitu Uplay. W przeciwnym razie zostaną poproszeni o utworzenie nowego konta po pierwszym połączeniu z klientem.


Odbiór Uplay z recenzentami i publicznością był w dużej mierze negatywny. John Walker, pisząc dla Rock, Paper, Shotgun, nazwał to „technicznym bałaganem” i powiedział, że „rozpaczliwie musi po prostu odejść” po upadku serwera wokół wydania Far Cry 3, który tymczasowo sprawił, że gra stała się nie do zagrania .


Ars Technica's Kyle Orland says that "Uplay has not exactly endeared itself to the PC gaming community", describing a history of technical errors and problems related to its DRM.


Geoffrey Tim, pisząc dla lazygamer.net, nazwał to „najgorszą rzeczą” na temat „doskonałych” gier Ubisoftu, a szczególnie skrytykował go za uruchamianie wraz z Steamem, gdy gry Ubisoft są kupowane na tej platformie.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Używaj Uplay bardzo ostrożnie
- Skorzystaj z wielu gier
- Uplay to darmowa aplikacja


Pros/Cons
Pros
-wielu konsumentów
-nie musisz subskrybować
-darmowe gry
Cons
-nakładki stają się problemem
-mieć osobny program do uruchamiania gier
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji