Venmo Review

Zaktualizowano 15.07.2020

Venmo to mobilny system płatności stworzony i należący do PayPal. Jeśli masz konto Venmo, możesz przenosić środki na inne osoby za pośrednictwem aplikacji na smartfonie. Oto niektóre opcje dotyczące prywatności transakcji i możesz zarządzać poufnymi szczegółami ze względów bezpieczeństwa
Likes 11,868


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

Venmo to sposób na dokonywanie płatności i wysyłanie pieniędzy między aplikacjami znajomych za pomocą dobrej procedury ochrony. Przejdź do sklepu z aplikacjami, pobierz aplikację Venmo i kliknij Otwórz. Jeśli masz już konto, możesz zalogować się jeśli nie, możesz wybrać opcję Facebook i postępować zgodnie ze wskazówkami lub zarejestrować się przy użyciu swojego adresu e-mail. Po kliknięciu opcji Zaloguj się przy użyciu adresu e-mail w tym przykładzie nastąpi przejście do strony Zarejestruj się, na której podasz swoje dane osobowe, a następnie kliknij przycisk Dalej. Po rejestracji poprosi Cię o sprawdzenie, kim jesteś, a następnie wyśle ​​Ci kod tekstowy poniżej.

Kliknij Znajomi, aby zaimportować kontakty z telefonu lub niektóre z innych sieci społecznościowych, kliknij Dalej, a to pozwoli Venmo uzyskać dostęp do twoich kontaktów, a następnie Venmo połączy się z Facebookiem, jeśli dasz im taką możliwość.
 
Ponieważ wszystkie Twoje kontakty są przechowywane w Venmo, „prywatność” to coś, o czym warto pomyśleć. Ustawienia są Publiczne, Znajomi i Prywatne. Publiczne ustawienia prywatności oznaczają, że każdy w Internecie może zobaczyć Twoje komentarze.

Ustawienie Znajomi oznacza, że ​​tylko Twoi znajomi Venmo i inni przyjaciele biorący udział mogą widzieć i komentować twoją aktywność Vinmo. I wreszcie, prywatne ustawienia prywatności oznaczają, że tylko Ty i osoba wysyłająca lub otrzymująca pieniądze mogą zobaczyć, co publikujesz. Domyślne ustawienie to Publiczne, więc masz kontrolę i decydujesz, kto może zobaczyć Twoją płatność, więc upewnij się, że masz odpowiednie ustawienia prywatności.

Klikając Opcje menu w lewym górnym rogu, zobaczysz> Przelew bankowy, Wyszukiwanie, Karta Venmo, Kod skanowania, Metody płatności, Nieukończone, Zakupy, Uzyskaj pomoc i ustawienia. Aby uzyskać pieniądze z konta Venmo, jeśli masz saldo, możesz wykonać przelew bankowy. Kliknij Przelew do banku i tutaj.Możesz przelać np. 5 USD, więc jeśli zrobisz kartę natychmiast, musisz dodać koszyk debetowy lub konto bankowe, ale bądź ostrożny, ponieważ pobierają opłaty za kartę. Jeśli masz konto bankowe, nie ma opłaty, ale zajmuje to kilka dni.

Następnie w opcjach menu znajduje się Wyszukaj, więc jeśli chcesz wyszukać osoby, po prostu wpisz ich nazwę. Jeśli wpiszesz Ashley i jest dużo Ashley, jeśli twoi znajomi mają wspólne imię lub po prostu chcą się upewnić, że wysyłasz je do właściwej osoby, możesz poprosić o kod, aby znaleźć nowego przyjaciela. Po tym, jak przyjaciel przesyła mu kod, Venmo prosi o pozwolenie na użycie jego aparatu.Smiało i zostaw to. Pojawi się skaner i po prostu umieść kod poniżej obszaru skanera.

Następnie w opcjach menu jest karta Venmo. Venmo oferuje kartę Master Card, dzięki czemu można jej używać wszędzie tam, gdzie karta Master Card jest akceptowana na świecie. Kiedy masz saldo Venmo, możesz kupić za pomocą karty. Możesz przewijać później ze znajomymi lub cokolwiek chcesz zrobić z saldem. Karta Venmo ma również funkcję bezpieczeństwa. Załóżmy, że zostawiłeś swoją kartę na pasku - możesz ją wyłączyć w aplikacji, a jeśli znajdziesz swoją kartę, włącz ją ponownie w aplikacji później. Karta ma również opcję wyboru żądanego koloru.


Załóżmy, że Twoi znajomi wysyłają Ci kod kreskowy lub musisz wysłać kod do swojego znajomego. Kliknij Skanuj kod w tym menu, zeskanuj lub pobierz kod, aby móc go udostępnić. Następnie porozmawiamy o metodach płatności, w których możesz dodać dane swojego banku lub karty, jak powiedzieliśmy wcześniej.

Następnie możesz robić zakupy w dowolnym losowym sklepie internetowym, który akceptuje PayPal, a jeśli chcesz kupić coś losowego, powiedz dżinsy. Podczas próby zapłaty i zapłaty zobaczysz przycisk PayPal, a po kliknięciu możesz zapłacić przez Venmo. Zwykle poprosi Cię o sprawdzenie, czy jesteś tym, kim jesteś, aby zapobiec nieautoryzowanemu użyciu, więc po prostu zrób to i gotowe.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

O ..

Pros/Cons
Pros
-Możesz sprawdzić saldo za darmo

-Wysyłanie i odbieranie gotówki jest bardzo proste

- Jest używany w niektórych witrynach i aplikacjach, które mają opcjonalną metodę PayPal

- Możesz wysłać za pomocą kodu QR
Cons
-Musisz zainstalować aplikację

-Twoją historię mogą zobaczyć inni użytkownicy

-Czasami transakcje mogą trwać kilka dni.

- Łatwo jest popełnić błąd, np. Wysłać do niewłaściwej osoby
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji