VLC Review

Zaktualizowano 07.07.2020

VLC to darmowa aplikacja do odtwarzania plików multimedialnych, takich jak pliki wideo i audio, a także płyt. VLC to wieloplatformowe oprogramowanie, które może być zainstalowane na komputerowych systemach operacyjnych i urządzeniach mobilnych. VLC zawiera wiele bibliotek dekodujących i kodujących i może być używany do przesyłania strumieniowego, co może być bardzo przydatne
Likes 12,045


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Edytory i odtwarzacze wideo
Deweloper : Google Commerce Ltd
Sponsored Link

VLC najlepszy odtwarzacz wideo.

VLC Media Player to jeden z najpopularniejszych i najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych na świecie. Wszechstronne narzędzia wieloplatformowe. Ma wiele funkcji, których można oczekiwać od tego typu aplikacji, z obsługą plików audio i wideo na pierwszym planie i wiele więcej.

Opcje oferowane przez aplikację VLC:

- Smartfon jako pilot zdalnego sterowania.

Odtwarzaczem VLC można sterować za pomocą urządzenia mobilnego, smartfona i tabletu. Jest to przydatne na przykład podczas oglądania filmu z podłączonego komputera na telewizorze lub podczas prezentacji.

- Poprawiona jakość wideo.

W trybie pełnoekranowym wyświetlane filmy w niskiej rozdzielczości nie będą dobrze wyglądać. Dlatego filtry zintegrowane z aplikacją VLC w takich sytuacjach mogą być przydatne. Użyj skrótu [Ctrl E], aby otworzyć okno Personalizacja i efekty. Karta Efekty wideo oferuje opcje wyostrzania i zmiękczania obrazu, a także poprawy kontrastu i kolorów. Dokładna nawigacja materiałowa Nie jest łatwo zrobić zrzut ekranu w pewnym momencie filmu. Wreszcie kilkadziesiąt zdjęć tego obrazu jest odtwarzanych w ciągu jednej sekundy.

VLC ma do tego specjalną funkcję. Zatrzymaj odtwarzanie wideo w żądanym czasie. Jeśli korzystasz z funkcji przechwytywania i przechowywania klatek wideo w postaci pliku graficznego, bardzo przydatny jest mechanizm nawigacji do konkretnej klatki materiału. Przeskakiwanie do określonego miejsca w filmie to opcja szczególnie przydatna w przypadku odtwarzania długiego materiału, który z jakiegoś powodu został przerwany. Umożliwia wznowienie odtwarzania od miejsca, w którym ostatnio się zatrzymałeś.

- Nagrywanie wideo

Dzięki VLC możesz nagrywać transmisję przez kamerę internetową. Dzięki tej funkcji można na przykład zapisać plik konwersacji. Na przykład przez Skype.

- Funkcje audio

Dzięki VLC możesz także słuchać ulubionych programów w radiu internetowym, po prostu naciskając odpowiednie skróty.

 

Pobieranie VLC jest wyjątkowo dobre nie tylko dlatego, że pozwala nam odtwarzać formaty plików, których nie odtwarzają inni gracze, ale także dlatego, że ma pewne opcje, o których niektórzy z nas nawet nie mają pojęcia.

Dzięki temu wspaniałemu narzędziu możesz nagrać pulpit komputera, musisz przejść do multimediów i bezpośrednio do sekcji otwartych urządzeń przechwytujących; w tej sekcji wybierzesz pulpit, po tej stronie zmieścisz liczbę klatek na sekundę, którą chcesz, a na dole wybierzesz konwersję, w tej sekcji zalecam wybranie formatu mp4, aw odniesieniu do kodeka wideo wybierz opcję h264. Możesz umieścić wybraną nazwę w tym profilu, a następnie ją utworzyć.

Na koniec poprosi Cię o zapisanie pliku, nadanie mu nazwy i zapisanie. Wtedy wszystko będzie gotowe do rozpoczęcia nagrywania pulpitu naszego komputera, po prostu klikając przycisk Start, od tego momentu możesz już zacząć nagrywać wszystko, co wydarzyło się na pulpicie komputera. Aby zatrzymać odtwarzanie, kliknij przycisk zatrzymania w odtwarzaczu VLC, a na końcu lokalizacja, w której postanowiłeś zapisać plik, znajdzie już nagrany film.

 

Za pomocą programu VLC możesz konwertować filmy, zmieniać je na inny format. Ile razy widzieliśmy potrzebę wykonania tego procesu i istnieje wiele programów, które naprawdę nam bardzo pomagają. Odtwarzacz multimedialny VLC pozwala na tę funkcję w menu Media, tam możesz wybrać opcję konwersji, musisz dodać plik, który chcesz przekonwertować, a następnie kliknij, aby przekonwertować, a następnie musisz wybrać format pliku i lokalizację, aby zapisać go na komputerze, telefonie komórkowym lub tablecie.

Bardzo ważne jest, aby wiedzieć, że dzięki aplikacji VLC możesz pobierać filmy z YouTube. To prawda, że ​​istnieją inne programy, za pomocą których łatwiej to zrobić, ten program zapewnia funkcjonalność, chociaż musimy wykonywać różne kroki. Musisz przejść do Media i wybrać otwartą lokalizację sieci, zostanie wyświetlona opcja wprowadzenia adresu URL, pod którym musisz wprowadzić adres filmu, który Cię interesuje, a następnie kliknij przycisk odtwarzania; kiedy zaczyna się grać, zatrzymujemy go, aw sekcji narzędzi wybieramy informacje o kodekach, kopiujemy tekst tam, gdzie jest napisane miejsce; a następnie otwieramy naszą ulubioną przeglądarkę, wklejamy adres URL, który skopiowaliśmy z informacji o kodeku, otworzy się nasz film na youtube i jeśli klikniemy go prawym przyciskiem myszy, daje nam to możliwość zapisania go na twoim komputerze.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Edytory i odtwarzacze wideo
Deweloper : Google Commerce Ltd
Sponsored Link

O ..

VLC, czyli najlepszy odtwarzacz wideo.


VLC Media Player to jeden z najbardziej popularnych i ulubionych odtwarzaczy multimedialnych na świecie. Wszechstronne, wieloplatformowe narzędzia. Posiada szereg funkcji, jakie można oczekiwać od aplikacji tego typu, z obsługą plików audio i wideo na czele, a także dużo więcej.


Opcje jakie oferuje nam aplikacja VLC:


-  Smartfon jako pilot zdalnego sterowania


Odtwarzaczem VLC można sterować za pomocą urządzenia mobilnego, smartfona i tabletu. Przydaje się to, np. gdy na telewizorze oglądasz film z podłączonego komputera lub gdy prowadzisz prezentację.


- Poprawa jakości wideo


W trybie pełnoekranowym ogladane filmy niskiej rozdzielczości nie wygladaja za dobrze. Dlatego w takich sytuacjach przydatne mogą stać się filtry wbudowane w aplikacji VLC. Skrótem [Ctrl E] przywołaj okno Dostosowanie i efekty. W zakładce Efekty wideo znajdziesz opcje służące do wyostrzania i wygładzania obrazu, jak również do poprawy kontrastu i kolorów.


- Precyzyjna nawigacja po materiale


Wykonanie screenshota w konkretnym momencie filmu nie jest łatwe. W końcu w jednej sekundzie odtwarzanych jest kilkadziesiąt klatek obrazu. VLC ma do tego specjalną funkcję. Zatrzymaj odtwarzanie wideo w żądanym momencie.


Przy korzystaniu z funkcji przechwytywania klatek wideo i zapisywania ich w postaci pliku graficznego bardzo przydaje się mechanizm precyzyjnej nawigacji do konkretnej klatki materiału. Przeskakiwanie do konkretnego miejsca w filmie to opcja przydatna zwłaszcza przy odtwarzaniu długich materiałów, których oglądanie z jakichś powodów przerwałeś. Pozwala wówczas wznowić odtwarzanie w miejscu, w którym poprzednim razem zostało zatrzymane.


- Rejestrowanie wideo


VLC pozwala nagrywać transmisję prowadzoną za pośrednictwem kamery internetowej. Dzięki tej funkcji możliwe jest zachowanie pliku rozmowy np. przez Skype'a.  


- Funkcje audio


Za pośrednictwem VLC można również słuchać ulubionych audycji emitowanych przez internetowe radio, wystarczy wcisnąć odpowiednią kombinacje klawiszy. 


 


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Konwertuj pliki audio lub wideo na dowolny format

- Przesyłaj strumieniowo lub pobieraj filmy z YouTube

- Nagraj swój pulpit i kamerę internetową

- Utwórz zakładki

Pros/Cons
Pros
- Otwarte oprogramowanie i całkowicie bezpłatne oprogramowanie.

- Obsługuje prawie cały format audio wideo, o którym można pomyśleć bez zainstalowanego pakietu kodeków.

- Kompatybilny z różnymi systemami operacyjnymi Windows, Linux, Mac OS X, Unix, iOS i Android.

- Bez programów szpiegujących, bez reklam i bez śledzenia użytkowników.

- Wysoce konfigurowalny: usuwanie przeplotu; kadrowanie, solidna obsługa napisów, obrót wideo / przerzucanie, synchronizacja ścieżek, odtwarzanie niekompletnych, niedokończonych, uszkodzonych filmów lub nieznany format w surowej.
Cons
- Nie można pobierać muzyki z filmów.

- Gdy 4K jest odtwarzane na VLC, często ma niestabilne odtwarzanie i działa nieprawidłowo, co w dużej mierze wynika z trudności z dekodowaniem oprogramowania i braku wsparcia sprzętowego.

- Nie jest kompatybilny z niektórymi dystrybucjami Linuksa.

- Nie obsługuje faktycznego formatu.
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane. © VideoLAN and authors

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji