VLC Review

Zaktualizowano 18.10.2019

VLC to darmowa aplikacja służąca do odtwarzania plików multimedialnych, a także dysków, urządzeń i protokołów strumieniowania sieciowego
Likes 0


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Edytory i odtwarzacze wideo
Deweloper : Google Commerce Ltd
Sponsored Link

VLC media player jest darmowym, otwartym i wieloplatformowym odtwarzaczem multimedialnym i frameworkiem. 

VLC jest przeznaczony dla każdego, jest całkowicie darmowy, nie zawiera reklam, nie ma zakupów w aplikacji, nie szpieguje i jest rozwijany przez pasjonatów. Cały kod źródłowy jest dostępny za darmo. Jego obsługa jest bardzo prosta, dodatkowo nie obciąża komputera, telefonu i innych platform.  

VLC media player odtwarza większość formatów plików wideo, płyty DVD-Video, CD-Audio, VCD, Blu-ray i strumienie internetowe. Program potrafi otwierać niekompletne pliki multimedialne, obsługuje napisy do filmów oraz skórki. Jedną z ciekawych funkcji jest wycinanie fragmentu wideo z odtwarzanego pliku.

Do najważniejszych funkcji, jakie umożliwia nam aplikacja zaliczamy

- radzenie sobie z prawie każdym formatem, nawet niekompletnymi lub uszkodzonymi

- odtwarzanie DVD-Video, CD-Audio, VCD, Blu-ray 

- odtwarzanie strumieniowane audio/wideo z sieci

- ma funkcje postprocessingu obrazu

 

NOWOŚCI I UDOSKONALENIA!

- scalenie wersji na Androida i Android TV

- wsparcie dla przeglądania i odtwarzania multimediów w zasobach sieci lokalnych

- playlisty dla filmów

- nowe narzędzie do pobierania napisów

- widok wideo w okienku pop-up

- opcjonalny panel historii

- wsparcie dla multi-window

- ulubione dla linków i udziałów sieciowych

- mniej uprawnień

- nowe kodeki

- udoskonalone wsparcie dla obsługiwanych formatów

VLC oferuje wszystkie funkcje, które oczekujemy od tego typu aplikacji, trzeba jedynie zagłębić się w ustawienia i opcje aplikacji.


VLC Media Player jest bardzo elastycznym programem, który może być stosowany nie tylko na komputerach stacjonarnych i laptopach, ale również na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Dostępny jest w 48 różnych językach.

Oficjalnymi platformami VLC media player na platformy są iOS, Android oraz Windows Phone. 


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Edytory i odtwarzacze wideo
Deweloper : Google Commerce Ltd
Sponsored Link

O ..

VLC, czyli najlepszy odtwarzacz wideo.


VLC Media Player to jeden z najbardziej popularnych i ulubionych odtwarzaczy multimedialnych na świecie. Wszechstronne, wieloplatformowe narzędzia. Posiada szereg funkcji, jakie można oczekiwać od aplikacji tego typu, z obsługą plików audio i wideo na czele, a także dużo więcej.


Opcje jakie oferuje nam aplikacja VLC:


-  Smartfon jako pilot zdalnego sterowania


Odtwarzaczem VLC można sterować za pomocą urządzenia mobilnego, smartfona i tabletu. Przydaje się to, np. gdy na telewizorze oglądasz film z podłączonego komputera lub gdy prowadzisz prezentację.


- Poprawa jakości wideo


W trybie pełnoekranowym ogladane filmy niskiej rozdzielczości nie wygladaja za dobrze. Dlatego w takich sytuacjach przydatne mogą stać się filtry wbudowane w aplikacji VLC. Skrótem [Ctrl E] przywołaj okno Dostosowanie i efekty. W zakładce Efekty wideo znajdziesz opcje służące do wyostrzania i wygładzania obrazu, jak również do poprawy kontrastu i kolorów.


- Precyzyjna nawigacja po materiale


Wykonanie screenshota w konkretnym momencie filmu nie jest łatwe. W końcu w jednej sekundzie odtwarzanych jest kilkadziesiąt klatek obrazu. VLC ma do tego specjalną funkcję. Zatrzymaj odtwarzanie wideo w żądanym momencie.


Przy korzystaniu z funkcji przechwytywania klatek wideo i zapisywania ich w postaci pliku graficznego bardzo przydaje się mechanizm precyzyjnej nawigacji do konkretnej klatki materiału. Przeskakiwanie do konkretnego miejsca w filmie to opcja przydatna zwłaszcza przy odtwarzaniu długich materiałów, których oglądanie z jakichś powodów przerwałeś. Pozwala wówczas wznowić odtwarzanie w miejscu, w którym poprzednim razem zostało zatrzymane.


- Rejestrowanie wideo


VLC pozwala nagrywać transmisję prowadzoną za pośrednictwem kamery internetowej. Dzięki tej funkcji możliwe jest zachowanie pliku rozmowy np. przez Skype'a.  


- Funkcje audio


Za pośrednictwem VLC można również słuchać ulubionych audycji emitowanych przez internetowe radio, wystarczy wcisnąć odpowiednią kombinacje klawiszy. 


 


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Konwertuj pliki audio lub wideo na dowolny format

- Przesyłaj strumieniowo lub pobieraj filmy z YouTube

- Nagraj swój pulpit i kamerę internetową

- Utwórz zakładki

Pros/Cons
Pros
- Otwarte oprogramowanie i całkowicie bezpłatne oprogramowanie.
- Obsługuje prawie cały format audio wideo, o którym można pomyśleć bez zainstalowanego pakietu kodeków.
- Kompatybilny z różnymi systemami operacyjnymi Windows, Linux, Mac OS X, Unix, iOS i Android.
- Bez programów szpiegujących, bez reklam i bez śledzenia użytkowników.
- Wysoce konfigurowalny: usuwanie przeplotu; kadrowanie, solidna obsługa napisów, obrót wideo / przerzucanie, synchronizacja ścieżek, odtwarzanie niekompletnych, niedokończonych, uszkodzonych filmów lub nieznany format w surowej.
Cons
- Nie można pobrać muzyki z filmów.

- Odtwarzając 4K w VLC, często masz niestabilne odtwarzanie i usterki, które są w dużej mierze wynikiem trudności z dekodowaniem oprogramowania i brakiem obsługi sprzętu.
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..

Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane. © VideoLAN and authors

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana
Poland

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji
Korzystając z naszych usług, akceptujesz korzystanie z naszych własnych plików cookie i partnerów zewnętrznych Więcej informacji Zamknij