Void Bastards Review

Zaktualizowano 15.07.2020

Void Bastard to gra komiksowa, w której jesteś więźniem zabijającym stworzenia, aby znaleźć wyjście i przetrwać. Ta gra udowodni twoje długoterminowe myślenie i cel, gdy będziesz walczył w opuszczonych statkach pełnych różnych stworzeń w Mgławicy Sargasso
Likes 11,598


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

Void Bastards to strzelanka typu Fiction Rogue, stworzona przez australijskie studio Blue Manchu, inspirowana i bardzo podobna do serii BioShock i System Shock 2. Fabuła jest dość prosta: buduj, zabijaj, przeżyj. Rodzaj Istnieje więcej bohaterów, w których możesz grać, ponieważ gdy umrzesz, Twój bohater się zmieni. Ale tak czy inaczej, Arka Pustki, statek transportujący milion więźniów, od którego wie, gdzie przez niebezpieczne środowisko Mgławicy Sargasso nagle się załamuje i wszystkie ręce zostały utracone.

Wygląda na to, że cała laska z Arki Pustki została przekształcona w dziwne stworzenia, które później bohater walczy. Na szczęście wszyscy więźniowie zostali zamrożeni kriogenicznie, więc transformacja w ogóle ich nie dotknęła. Teraz B.A.C.S, pokładowa sztuczna inteligencja, przywraca jeńców do życia jeden po drugim, mając nadzieję na naprawienie Arki Pustki i przywrócenie mocy napędu FTL. A B.A.C.S nadaje grze zabawne wrażenie, ponieważ jej przerażające komentarze są zabawne i często sarkastyczne. Gra jest dostępna na Xbox One, PC, a nawet na MacOS!

Mechanika gry jest bardzo wyrafinowana, a każda decyzja, którą podejmiesz, wpływa na inne wydarzenia, więc na przykład, jeśli staniesz się zbyt chciwy i dużo splądrujesz, a następnie za dużo ulepszysz swoją broń, gra odrodzi zbyt wielu przeciwników w małym miejscu i tam jest duża szansa, że ​​tam umrzesz. Zasadniczo przepływ gry to generowana proceduralnie struktura, w której gracz wchodzi do innych statków występujących w Mgławicy Sargasso, ratując materiał do naprawy własnej, Arki Pustki i walcząc z wrogami.

Wspaniałą cechą tej gry jest to, że jeśli więzień, w który gra gracz, zostaje zastąpiony innym więźniem, który został odmrożony przez B.A.C.S. Co więcej, jeśli umrze, postęp jest utrzymywany, w przeciwieństwie do wszelkiej amunicji, żywności i paliwa, które są tracone. Gra i grafika Void Bastards są jak wyrwane z komiksu, nie tylko przerywniki filmowe wizualizowane jako komiks, ale grafika w grze jest prosta i naprawdę przypomina komiks w 3. wymiarze. I to nam się podoba.

Void Bastards to bardzo zabawna, nieco powolna, świetna do relaksującej gry, ponieważ prosta grafika sprawia, że ​​wszystko jest łatwe i proste, więc nie musisz dużo myśleć, ale to nie jest prawda. Właściwie musisz dużo myśleć, ale wciąż jest to prosta gra, której fabuła powinna zająć Ci tylko około 8 godzin, co jest w porządku.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

O ..

Pros/Cons
Pros
- Projektowanie broni i jej ulepszenia.

- Pompa kotka

- Projekt poziomu generowany jest losowo
Cons
- Historia jest trochę krótka
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji