War Thunder Review

Zaktualizowano 15.07.2020

War Thunder jest najlepszą grą symulującą pole bitwy na której możemy walczyć jako pilot samolotu lub helikoptera, czołgu lub okrętu wojjenego
Likes 11,070


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : © Gaijin Entertainment
Sponsored Link

War Thunder to darmowa gra wideo dla wielu graczy opracowana i opublikowana przez Gaijin Entertainment w formacie wieloplatformowym dla Microsoft Windows, MacOS, Linux, PlayStation 4, Xbox One i Shield Android TV.

Gra opiera się na połączonych walkach broni na powietrzu, lądzie i morzu z pojazdami z okresu międzywojennego i hiszpańskiej wojny domowej do zimnej wojny, z naciskiem na II wojnę światową. Gracze mogą kontrolować samoloty, czołgi i statki z różnych krajów, w tym ze Związku Radzieckiego, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Japonii, Francji, Włoch, Stanów Zjednoczonych oraz w chińskiej wersji gry, w Chinach.
War Thunder jest podzielony na trzy główne tryby gry dla sił lądowych, powietrznych i morskich. Obejmuje to zręcznościowe, realistyczne i symulator. W arkadach naziemnych siły powietrzne są dostępne przez krótki czas. Dla realistycznego podłoża gracz może używać czołgów, samolotów i helikopterów. W bitwach powietrznych bitwy są ściśle siłami powietrznymi bez helikopterów. W bitwach morskich marynarka może być połączona z siłami powietrznymi. Samoloty są w każdym trybie nagradzanej gry.

Rozwój gry jako World of Planes rozpoczął się w 2009 roku. Rosyjska firma Gaijin Entertainment wykorzystała swoje doświadczenie w poprzednich grach symulatora lotów bojowych, takich jak IL-2 Sturmovik: Birds of Prey, Apache: Air Assault i Birds of Steel w rozwoju . Podczas zamkniętej wersji beta tytuł zmieniono na War Thunder z powodu pomyłki z podobnym konkurentem World of Warplanes, a także z innych powodów, takich jak Gaijin, który chce, aby gra nie skupiała się już na lotnictwie.

Otwarte testy beta rozpoczęły się 1 listopada 2012 r. Dla komputerów z systemem Windows z około 200 samolotami i 600 000 graczy. 15 maja 2014 r. Na 6 milionów zarejestrowanych graczy wprowadzono pierwsze siły lądowe dla Niemiec i Związku Radzieckiego. Później dodano amerykańskie, brytyjskie i japońskie siły naziemne, wprowadzając tę ostatnią do premiery gry 21 grudnia 2016 r., Z ponad 800 grywalnymi pojazdami i łącznie 15 milionami graczy.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : © Gaijin Entertainment
Sponsored Link

O ..

War Thunder to darmowa gra wideo dla wielu graczy opracowana i opublikowana przez Gaijin Entertainment w formacie wieloplatformowym dla systemów Microsoft Windows, MacOS, Linux, PlayStation 4, Xbox One i Shield Android TV. W grze występują mikro płatności.


War thunder jest symulatorem bitewy. Można w nią grać w czterech możliwych trybach: Zręcznościowy (AB) Realistyczny (RB) I Symulacyjnym (SB) jest również tyb Bitew niestandardowych lecz to nie jest oficjalny tryb rozgrywki, głównie jest on używany do nauki grania na danej mapie, nauki latania, czy też wspólnych treningów z przyjaciółmi lub swoim dywizjonem (Klanem)


Tryb Zręcznościowy jest trybem tak zwanym uproszczonym w którym widać gdzie jest przeciwnik, w które miejsce lub z jakim wyprzedzeniem do niego strzelać, i równiez maszyny są szybsze, zwrotniejsze i mają nieskończoność amunicji. W bitwach lotniczych i morskich mamy nieograniczony dostęp do dowollnej liczby maszyn, ile mamy dostępnych maszyn zależy ile mamy miejsc w szablonie i czy już maszyna nie została zniszczona w trakcie trwającej bitwy. W bitwach czołgowych możemy wybrać tylko 3 maszyny.


Tryb Realistyczny wyróżnia się tym że maszyny zachowują się jak w realnym życiu, przeciwnicy nie są widoczni odrazu, musimy zami uwzględnić z jakim wyprzedzeniem strzelać i na jaką odległość, maszyny mają parametry takie same jak w życiu realnym i jest również ograniczony dotęp do amunicji, w razie jej końca musimy jechać do przejętego punktu lub wracać na lotnisko. W bitwach powietrznych możemy wziąść tylko 1 maszynę a w czołgowych to zależy od ilości punktów jaką uzbierzemy


Tryb Symulacyjny jest praktycznie tym zamym co trym realistyczny. Poza dwoma wyjątkami, Widok jest zawsze z pierwszej osoby i nie widzimy swoich sojuszników i takrze w razie pomyłki gdy oddamy do sojusznika strzał możemy go poważnie uszkodzić lub wyeliminować całkowicie z pola bitwy.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

-Nie wyobraź sobie. Dla wielu początkujących pilotów zwycięstwo jest równoznaczne z dziwacznymi manewrami i akrobatykami, które zabijają śmierć.

-Zapoznaj się ze swoim samolotem.

-Poznaj Swego Przeciwnika.

-Obserwuj swoją szustą. (obserwuj czy nie masz za sobą przeciwnika)


Pros/Cons
Pros
-Jest Świetną Darmową grą.

-Jest Bardzo realistyczna.

-Zapewnia Wiele godzin dobrej zabawy.
Cons
-Czasem Po aktualizacjach dochodzi do Przeciążenia serverów

-Chwilowe Błędy Tekstur gry
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji