The Weather Channel Review

Zaktualizowano 15.07.2020

Weather Channel to prawdopodobnie najlepsza aplikacja pogodowa, którą możesz pobrać dzisiaj za darmo na urządzenie mobilne. Dzięki tej aplikacji możesz przeglądać wiarygodne informacje o pogodzie, dzięki czemu możesz robić dokładniejsze plany na swoje dni
Likes 12,587


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Aplikacje meteorologiczne
Deweloper : Landmark Communications
Sponsored Link

Zarówno w App Store, jak i w Google Play istnieje wiele różnych aplikacji pogodowych, z których użytkownicy mogą wybierać, ale bez wątpienia jedna z nich wyróżnia się przede wszystkim. Rozmawiamy, jak już pewnie sobie wyobrażałeś, o The Weather Channel, prawdopodobnie najlepszej aplikacji do sprawdzania informacji o pogodzie.

Nie uzyskano tego przypadkowo ani w krótkim czasie, ale stało się ono jedną z najlepszych aplikacji dzięki ogromnej ilości informacji, które oferuje, jego precyzji, a przede wszystkim byciu aplikacją, o którą dbano nawet w najmniejszym stopniu detal, z wzorem, który nie pozostawi cię obojętnym.

Wśród wielu opcji, które nam oferuje, pozwala nam sprawdzać cogodzinne prognozy pogody, na następne 15 dni, aktualne warunki pogodowe, bez względu na to, gdzie jesteśmy w okolicy, a także możliwość przeglądania map pogodowych. Jakby wszystko to wydawało się mało, aplikacja pozwala zarządzać wszelkiego rodzaju alarmami, które będą nas informować o warunkach pogodowych w dowolnym momencie.

Ponieważ nie może być inaczej, na Androidzie będziemy również mogli umieszczać widżety na ekranie głównym, które dostarczą nam dużej ilości informacji w czasie rzeczywistym i które można zobaczyć na pierwszy rzut oka, kiedy tylko chcesz.

Wszystko to jest zaokrąglone, ponieważ można pobrać aplikację za darmo, co nie zdarza się w zbyt wielu przypadkach, ponieważ większość aplikacji ma koszt, szczególnie jeśli ma niektóre aplikacje, które możemy znaleźć na The Weather Channel.

Czy naprawdę nie wypróbowałeś jeszcze opcji i funkcji The Weather Channel?

Na przestrzeni lat wykazano, ile pracy wykonali programiści, aby aplikacja była naprawdę niesamowita. Ta aplikacja pogodowa wygląda teraz lepiej niż kiedykolwiek. Jest oparty na lokalizacji, co oznacza, że ​​za każdym razem będzie się zgadzać z Twoim adresem GPS. Możesz to zrobić, klikając małe intuicyjne powiadomienie, które się pojawi i poprosi o zapisanie go w ulubionych. Stary sposób korzystania z kodu pocztowego jest nadal dostępny, ale wymaga nieco więcej wysiłku i czasami możesz mieć z tym problem, jeśli powiesz, że jesteś za granicą i nie wiesz, jakiego języka używasz.


Przewijając w lewo i prawo, możesz zobaczyć pogodę na następny tydzień, więc wiele osób musi wiedzieć z wyprzedzeniem, jaka będzie pogoda w nadchodzących dniach. Zwłaszcza ci, którzy muszą planować działania zewnętrzne, na przykład kręcenie produkcji wideo. Wszyscy widzimy, że klimat się zmienia i że jest to naprawdę potężna siła. Z tego powodu musimy wiedzieć, że pogoda będzie taka, abyś mógł planować z wyprzedzeniem. Wiele rzeczy może pójść źle, jeśli nie planujesz pogody.
  
Jeśli zapytasz, dlaczego ufasz prognozom pogody?

To ogromny proces, w którym globalna sieć urządzeń może mierzyć atmosferę i gromadzić dane z całego świata. Systemy radarowe, balony pogodowe, łodzie monitorujące ocean i wiele innych instrumentów śledzą zmiany, aby pomóc przewidzieć pogodę. Kolejnym istotnym składnikiem jest krążenie w przestrzeni kosmicznej, satelity meteorologiczne zyskują przegląd zmian atmosferycznych. Te europejskie gwiazdy spotkały się z Meteor Sat, aby dać nam szansę zobaczyć pogodę, zanim do nas dotrze. Wszystkie te satelity krążą wokół Ziemi i mierzą różne temperatury atmosfery i powierzchni morza, promieniowanie, warunki lodu morskiego i inne. Wszystkie te dane są gromadzone i wysyłane do potężnych superkomputerów. Te ogromne maszyny pracują w oparciu o miliony bitów danych o dzisiejszym klimacie, oceanach i atmosferze, aby prognozować przyszłość. Proces ten nazywa się numeryczną prognozą pogody i jest tym, czego używają naukowcy, aby pomóc nam zaplanować nasze życie.


To sprytna sprawa: ludzie i całe kraje mogą reagować na nadejście złej pogody. Rządy, piloci, trenerzy, rybacy i żeglarze, właściciele sklepów, turyści, pracownicy budowlani, a nawet elektrownie - wszystko zależy od dokładnych prognoz pogody.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Aplikacje meteorologiczne
Deweloper : Landmark Communications
Sponsored Link

O ..

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o pogodzie.


Zachowaj bezpieczeństwo podczas ekstremalnych zdarzeń pogodowych. Od naglych powodzi po huragany - wysyła w czasie rzeczywistym ostrzeżenia z poradami dotyczącymi bezpieczeństwa, dzięki czemu jestes przygotowany.


Czy obawiasz się alergii tej wiosny? Otrzymuj powiadomienia o alergiach wysokiego ryzyka, w walce z katarem siennym. Idziesz na wakacje? Sprawdź jakość powietrza przed wyjazdem. Raporty dotyczące jakości powietrza są już dostępne dla EE. UU., GB, Hiszpania, Francja, Niemcy, Meksyk, Chiny i Indie.


Uzyskaj łatwy dostęp do wszystkich informacji, których potrzebujesz na telefonie komórkowym, tablecie lub komputerze.


Uzyskaj dokładne informacje o pogodzie, alarmy o niekorzystnych warunkach pogodowych i więcej na temat ulubionych funkcji wszystkich urządzeń z systemem iOS.


Szybko znajdź wszystkie dane pogodowe, które Cię interesują w jednym miejscu: inteligentny ekran główny!


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Przegladanie informacji o pogodzie w czasie rzeczywistym z urządzenia mobilnego nigdy nie było tak proste

- Jeśli chcesz być informowany o wszelkich zmianach pogody, możesz skonfigurować alerty lub tworzyć widżety, jeśli masz urządzenie z Androidem

- Alarmy o deszczu są jednym z najlepszych wynalazków kanału pogodowego

- Nie bój się, gdy uruchomisz aplikację po raz pierwszy, na pierwszy rzut oka pojawi sie dużo informacji, ale po krótkim czasie będziesz wiedział, jak sobie z tym poradzić.

Pros/Cons
Pros
- „Ilość dostarczanych nam informacji meteorologicznych jest ogromna i bardzo precyzyjna”.

- „Mapy radarowe, do których możemy uzyskać dostęp z naszego urządzenia mobilnego, są niezwykle dokładne, proste i trudno je znaleźć w innej aplikacji tego typu”.

- „Z 15-dniową prognozą widoku można zapoznać się w kilku aplikacjach tego typu i nigdzie tak precyzyjnie i wyraźnie”.

- „Pomimo wszystkiego, co nam oferuje, można go pobrać bezpłatnie z Google Play, a także z App Store”.
Cons
- „Czasami duża ilość informacji, które oferuje, może przekroczyć dowolnego użytkownika”.

- „Naprawdę nie można dostosowywać”.

- „Może się okazać, że zablokowany interfejs wymusza nadmierne przewijanie”.

- „Irytujące reklamy”.
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji