WhatsApp Review

Zaktualizowano 15.07.2020

WhatsApp to bezpłatna wieloplatformowa usługa przesyłania wiadomości VoIP (VoIP) należąca do Facebooka, która umożliwia użytkownikom wysyłanie wiadomości tekstowych i głosowych, wykonywanie połączeń głosowych i wideo oraz udostępnianie zdjęć, dokumentów, lokalizacji użytkowników, itd. Możesz używać Whatsapp z urządzenia mobilnego, tabletu lub komputera
Likes 10,932


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Wiadomości błyskawiczne
Deweloper : WhatsApp Inc
Sponsored Link

Firma WhatsApp została założona w 2009 roku przez Jana Kouma i Briana Actona, dwóch byłych inżynierów Yahoo! Mają pomysł, aby zastąpić stary SMS (usługa przesyłania wiadomości). Oprogramowanie jest dostępne dla systemu Android, BlackBerry OS, iOS, Symbian, Windows Phone, Nokia, a ostatnio jest dostępne w aplikacji na Windows 10, ale można go również używać w przeglądarkach takich jak WhatsApp Web. Aplikacja dołączyła do Facebooka w 2014 roku, ale nadal działa jako samodzielna aplikacja, skupiając się na tworzeniu szybkiej usługi przesyłania wiadomości i działającej w dowolnym miejscu na świecie.


WhatsApp pozwala użytkownikom na wymianę pisemnych wiadomości, wiadomości głosowych i wykonywanie połączeń między nimi. Pliki zdjęć i dokumentów (pliki) można wysyłać w formie pisemnej. Usługa wiadomości pisemnych umożliwia także robienie zdjęć i natychmiastowe wysyłanie ich do kontaktu. Wiadomości i zdjęcia można przekazywać innym kontaktom, które również korzystają z WhatsApp. Możesz także komunikować się między grupami za pomocą pisemnych wiadomości, na przykład możesz utworzyć grupę „Rodzinną”, w której umieścisz żonę, męża, dzieci i w ten sposób będziesz komunikować się bezpośrednio z nimi wszystkimi.

W rozmowach pisemnych możesz wyrażać swoje uczucia za pomocą emoji. Nasze wiadomości i połączenia są chronione za pomocą kompleksowej kryptografii, co oznacza, że ​​osoby trzecie, w tym WhatsApp, nie mogą czytać ani słuchać. Za każdą decyzją stoi nasze pragnienie, aby umożliwić ludziom komunikację bez barier, w dowolnym miejscu na świecie.


Kontakty z książki telefonicznej, jeśli skonfigurowano je za pomocą aplikacji WhatsApp, zostaną automatycznie dodane do listy kontaktów WhatsApp. Możesz zobaczyć swoją listę kontaktów WhatsApp bezpośrednio w aplikacji WhatsApp, ale możesz też zobaczyć ją w książce telefonicznej. Aby uzyskać dostęp do WhatsApp, potrzebujesz połączenia internetowego, Wi-Fi lub połączenia danych mobilnych.

WhatsApp można pobrać bezpłatnie i można go używać na wszystkich typach telefonów. Użytkownicy iPhone'a mieli tylko jedną fakturę podczas pobierania aplikacji. Ale w grudniu 2012 r., Jako oferta ograniczona, zrzekł się zryczałtowanej stawki na iOS i był dostępny do pobrania bezpośrednio z Apple iTunes, za darmo.

Chcę opowiedzieć o nowościach i małych sztuczkach Whatsapp

Pierwszą sztuczką jest uniknięcie sytuacji, w której niektórzy ludzie, bez względu na to, czy są członkami rodziny, czy przyjaciółmi dodanymi do WhatsApp, dodają nas do grup, znają już dobrze znane grupy rodziny lub przyjaciół, grupy biurowe, których nie tylko uciszymy grupa, ponieważ widziałem wiele filmów, w których uczą cię wyciszania grupy, aby już nie przeszkadzały, ale tutaj zapobiegniemy dodawaniu cię do grup, ale uwaga, to nie wszystko!

Ponieważ ta sztuczka jest fajna, nie będą dodawać cię do grup, jeśli nie chcesz, będziesz mieć opcję grupowania lub wybierzesz grupę osób, które nie mogą dodać Cię do grup, ale oczywiście ta osoba nie będzie wiedziała, co mówimy Jeśli któryś z twoich kontaktów doda cię do grupy, powiadomi cię, że chce dodać cię do grupy, a ona powie ci, że nie mogła dołączyć do grupy.

Po tym czasie masz przybliżony czas 3 dni na podjęcie decyzji, czy dołączyć do grupy, czy nie i nic więcej, ale także zobaczyć, o co chodzi w grupie, ponieważ co, jeśli jest to coś, co cię interesuje, oczywiście nie pozwolisz jej odejść, ponieważ nie chcesz, aby ci przeszkadzano, jeśli jest to coś interesującego, ponieważ klikasz akceptuj, a jeśli grupa zostanie wyeliminowana, nie widzisz jej i nigdy nie wejdziesz do grupy.

Druga sztuczka bardzo im pomoże, ponieważ są chwile, kiedy nie chcesz, aby ludzie ci przeszkadzali, lub są chwile, kiedy rozmowa jest niemożliwa. Na przykład, powiedzmy, że jeden z twoich przyjaciół nie lubi twojej dziewczyny i nie chce, abyś z nim rozmawiał, aby uniknąć problemów, powie odmowę, ponieważ już do niej nie mówię, a jedyne, co zamierzasz zrobić, to wprowadzić konfigurację, przejść do swojego Aplikacja WhatsApp i usuwasz dziennik powiadomień, aby żadne powiadomienie nie dotarło do ciebie, ktokolwiek spojrzy na twój telefon, nie zauważy, czy nadchodzą wiadomości od osoby, która podobno nie chce, abyś pisał, więc unikaj bólów głowy.

Ponieważ mówimy o tym, jak uniknąć problemów z partnerem lub kimś, kto chce wprowadzić twoją WhatsApp lub jest zainteresowany tym, co w niej jest, mamy kolejną sztuczkę! Istnieje najnowsza opcja, która polega na blokowaniu WhatsApp bez instalowania jakiejkolwiek innej aplikacji.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Wiadomości błyskawiczne
Deweloper : WhatsApp Inc
Sponsored Link

O ..

Inną mocną stroną aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych jest duża liczba użytkowników, co oznacza, że ​​praktycznie każdy przyjaciel lub członek rodziny korzysta z tej aplikacji, dzięki czemu komunikacja z nimi jest niezwykle łatwa i wygodna. Inne aplikacje tego typu mają mniejszą liczbę użytkowników, co sprawia, że ​​wszystkie nasze kontakty mają tę konkretną aplikację, która umożliwia wysyłanie wiadomości lub obrazów.

W mniej pozytywnych aspektach WhatsApp odnajdujemy niezliczone problemy, które narastały w ostatnich latach, związane z prywatnością danych użytkowników, przedwczesnymi spadkami usług lub ogromnymi kontrowersjami, które pojawiły się w momencie wprowadzenia przez aplikacje opłaty za korzystanie z usługi, która bardzo szybko przeszła do historii.

WhatsApp może nie być najlepszą aplikacją do obsługi wiadomości błyskawicznych, jak wiele jest dostępnych na rynku, ale ma największą liczbę użytkowników, co sprawia, że ​​jest to najczęściej pobierana i używana aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych na całym świecie, zarówno w systemie iOS, jak i Android. Teraz musi się tylko poprawić w różnych aspektach, aby stać się nie tylko najczęściej używaną usługą komunikacyjną, ale także najlepszą.

Czy jesteś regularnym użytkownikiem WhatsApp lub czy zamiast tego zdecydujesz się na inną z wielu aplikacji tego typu dostępnych na rynku?


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- WhatsApp to aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych z największą liczbą użytkowników na całym świecie

- Prostota jest jej główną cechą, ale jej problemy wszelkiego rodzaju są niestety jednymi z jej znaków rozpoznawczych

- WhatsApp jest całkowicie darmowy, co niewątpliwie czyni go priorytetem dla każdego użytkownika, korzystaj z mobilnego systemu operacyjnego, którego używasz

- Facebook jest właścicielem WhatsApp, chociaż w tej chwili ich ścieżki nie spotkały się w żadnym momencie, co może być niebezpieczne dla użytkowników

Pros/Cons
Pros
- „Ma miliony użytkowników na całym świecie, co utrudnia znalezienie członka rodziny lub przyjaciela za pomocą WhatsApp”

- „Jest to całkowicie darmowa aplikacja, coś, co nie dzieje się z innymi aplikacjami tego typu”

- „Prostota to jej flaga i nikt nie będzie miał trudności z korzystaniem z tej popularnej aplikacji”

- „Połączenia wideo są nieograniczone, jeśli masz połączenie z Internetem”
Cons
- „W ostatnim czasie WhatsApp napotkał niezliczone problemy wszelkiego rodzaju, które kwestionowały jego przywództwo”

- „Istnieje kilka opcji i funkcji, które obniżają końcową ocenę, którą moglibyśmy nadać tej aplikacji. Jedną z nich może być wysyłanie obrazów w oryginalnej jakości”

- „Ma pewne wady bezpieczeństwa”

- „Nie masz wirtualnego asystenta”
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji