World War Z Review

Zaktualizowano 15.07.2020

World War Z to strzelanka zombie opracowana przez Sabre Interactive i zainspirowana filmem Brada Pitta z 2013 roku o tej samej nazwie. Kampania podzielona jest na cztery rozdziały, które mają siedzibę w Tokio, Nowym Jorku, Moskwie i Jerozolimie i zawierają trzy poziomy, którymi można się zająć z maksymalnie trzema partnerami. Gra polega na pracy zespołowej, eksterminacji wszystkich zombie, ochronie siebie, znajdowaniu brakujących kart i bezpiecznym eskortowaniu nieszczęsnych cywilów przez komnaty śmierci
Likes 12,026


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

World War Z to czteroosobowa strzelanka zombie opracowana przez interaktywną szablę na podstawie filmu Brada Pitta z 2013 roku. Historia II Wojny Światowej była wybuchem zombie, a świat zniknął, grasz ocalałym i musisz strzelać do wszystkiego, co się rusza, płucze i powtarza, dopóki nie ukończysz poziomu lub nie zginiesz. Broń, amunicja i przedmioty lecznicze są równomiernie rozmieszczone na poziomach, szczególnie jako nagroda dla tych, którzy podejmą inicjatywę eksploracji. W grze musisz bronić obiektu. W tym celu masz mało czasu, aby zdecydować, gdzie rozmieścić karabiny maszynowe i pułapki, zastanawiając się nad ogólną strategią, zanim zombie opuści każde początkowe pęknięcie.

Możesz wybrać spośród szesnastu grywalnych postaci podzielonych na cztery dla każdego regionu, są to dość stereotypowe archetypy, ale każdy znajdzie coś dla siebie. System klas i postępów pozwala ci specjalizować się w niektórych obszarach, takich jak broń palna, walka w zwarciu, obrażenia wybuchowe lub możesz być lekarzem i podnosić swoje umiejętności. Różnice klasowe są minimalne i decydują głównie o broni, od której zaczynasz.

Gra ma 14 różnych poziomów w czterech miastach na całym świecie. Lokalizacje to Nowy Jork, Jerozolima, Moskwa i Tokio. Zombie są obfite i są dość intensywne, gdy napotkasz wielką lawinę zombie. Większość głów śmierci można łatwo zabić, ale mogą one znaleźć inne specjalne, takie jak wrzaski, są większe i potężniejsze, a inne są bardzo szybkie i niebezpieczne, więc musisz mieć oczy otwarte, ponieważ specjalne zombie Mogą zniszczyć twoje zdrowie. . Na początku wypróbowywanie różnych elementów specjalnych i ulepszanie ich jest atrakcyjne, ale urok powoli zanika, gdy staje się rutyną odblokowywania czegoś takiego jak zwiększenie promienia wybuchu c4.

Grafika jest bardzo płynna, co pomaga w fotografowaniu, ponieważ jest ona oktanowa i potrzebujesz szybkich i czułych elementów sterujących. Walka jest dowcipna i Bonnie, ujęcia, animacje postaci i ruch wyglądają świetnie, więc ogólnie grafika działa dobrze. To nie jest gra o historii, chodzi raczej o pośpieszne zombie, pracę zespołową o broni, ale jeśli lubisz zombie, broń, gry wieloosobowe i powtórzenia, ta gra jest dobrym pomysłem, że Zapewnij swojemu zespołowi wiele zabawnych chwil w świecie zombie.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

O ..

Pros/Cons
Pros
- Hordy są duże i doskonałe

- Strzelaniny są niesamowite i dobrze wyglądają

- Dobry system postępu i aktualizacji
Cons
- Cienka zawartość

- w zasadzie L4D

- Krótkie poziomy
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji