Youtube Review

Zaktualizowano 07.07.2020

Youtube to darmowa strona, która jest obecnie jedną z najpopularniejszych. Zawiera szeroką gamę treści, w tym filmy, muzykę, najnowsze wiadomości, wiele innych ciekawych i poważnych filmów. Umożliwia bezpłatne posty, transmisje strumieniowe, oceny i komentarze wideo, dzięki czemu jest bardziej towarzyski
Likes 13,095


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Edytory i odtwarzacze wideo
Deweloper : Alphabet Inc.
Sponsored Link

YouTube to strona internetowa utworzona w lutym 2005 r., Która umożliwia bezpłatne posty wideo, wyświetlenia, oceny i komentarze. Jest to jedna z najbardziej znanych witryn na świecie, z której korzysta prawie każdy posiadający połączenie z Internetem. Witryna jest amerykańska i powstała po raz pierwszy w San Bruno w Kalifornii. Google kupił YouTube w listopadzie 2006 roku za 1,65 miliarda dolarów.

YouTube to platforma do udostępniania filmów, ale większość użytkowników to w rzeczywistości widzowie, a nie przesyłający. Aplikacja YouTube jest zoptymalizowana pod kątem doskonałego oglądania. Prawdopodobnie jedną z najlepszych rzeczy w aplikacji YouTube jest inteligentna funkcja automatycznego obracania. Może szybko wykryć, czy użytkownik ogląda filmy w orientacji poziomej lub pionowej, i natychmiast zmienić orientację wideo, aby go dostosować. Jeszcze lepsze jest to, że obie wytyczne mają swoje mocne strony.

Oprócz podstawowych funkcji, takich jak wyszukiwanie filmów, przeglądanie i subskrybowane kanały oraz przygotowane kategorie (na przykład na żywo, muzyka, rozrywka, bajki), oferuje szereg dodatkowych funkcji: wyświetlanie filmów w standardowej rozdzielczości i filmów HD (również w przypadek transmisji mobilnej) komentowanie i ocenianie filmów. Inną świetną funkcją na Youtube jest to, że możesz zmienić prędkość wideo. Sprawiasz, że są wolniejsze lub szybsze, w zależności od tego, czego chcesz.

Wystarczy kliknąć ikonę lub przesunąć palcem po ekranie, aby przełączać się między polecanymi filmami, ich subskrypcjami i kontami. Możesz także zasubskrybować swoje ulubione kanały, tworzyć listy odtwarzania, edytować i publikować filmy, dodawać komentarze, udostępniać ciekawe treści, przesyłać filmy do telewizji itp. - wszystko za pomocą aplikacji.

W trybie pionowym użytkownicy mogą przewijać wideo, aby wyświetlić dodatkowe informacje, powiązane i polecane filmy oraz komentarze użytkowników. Film nie zostanie przeniesiony, więc użytkownicy będą oglądać filmy i jednocześnie wchodzić w interakcje ze społecznością.

Strona jest bardzo popularna, każdego miesiąca odwiedza ją 1,5 miliarda zarejestrowanych użytkowników. Użytkownicy urządzeń mobilnych spędzają średnio godzinę na urządzeniach mobilnych. Niektóre z nich prawdopodobnie spędzą czas w aplikacji.


Youtube jest jednym z najbardziej znanych witryn na świecie. Nikt nie korzystał z Internetu i nie słyszał o stronie. Może być używany do różnych celów. Niektórzy mogą chcieć oglądać śmieszne filmy lub oglądać film za darmo. Inni mogą po prostu chcieć słuchać muzyki lub oglądać najnowsze wiadomości z całego świata. Niezależnie od celu YouTube ma coś dla każdego. Ma szeroką gamę filmów o różnych treściach. Więc jeśli chcesz zobaczyć, na co patrzy świat, możesz odwiedzić aplikację i cieszyć się nią.

 

Jeśli chcesz zostać YouTuberem i zacząć swój kanał YouTube od zera, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wybrać motyw swojego kanału. Ponieważ jeśli jesteś tym pasjonatem, Twoje szanse na sukces dramatycznie wzrosną w porównaniu z tematem, który Cię nie pasjonuje. I będziesz musiał praktycznie robić różne filmy, które zagłębią się w ten temat. Jeśli masz problem z wybraniem dwóch lub więcej różnych tematów, możesz zbadać, w jaki sposób inne filmy na ten temat są pojedyncze.


Następną rzeczą do zapamiętania jest to, kto będzie subskrybentem i jaką wartość uzyskają z oglądania Twoich filmów. Ludzie będą oglądać Twoje filmy i subskrybować Twój kanał, jeśli coś z tego skorzystają, nawet jeśli jest to po prostu rozrywka lub ulga od nudy, ale musisz wiedzieć, kim będą ci ludzie i dlaczego będą oglądać Twoje filmy. Następnie możesz dowiedzieć się, które filmy naprawdę im się spodobają, i tworzyć filmy, które nadal będą ich interesować.


Następną rzeczą jest wygenerowanie pomysłów wideo. To dobra praktyka, nie potrzebujesz setek pomysłów na filmy, ale dla każdego twórcy będzie to korzystne. Po pierwsze, jeśli to zrobisz, nigdy nie poczujesz, że nie wiesz, co zrobić z następnym filmem. Drugim powodem jest to, że możesz wybrać najlepszy ze wszystkich swoich pomysłów. Możesz ograniczyć go do dziesięciu najlepszych pomysłów, które najbardziej Cię ekscytują i które możesz zobaczyć na podstawie badań w YouTube dotyczących najpopularniejszych pomysłów, którymi większość ludzi naprawdę się interesuje i które widzi.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Edytory i odtwarzacze wideo
Deweloper : Alphabet Inc.
Sponsored Link

O ..

W czasie lata 2006 YouTube był jedną z najszybciej rosnących witryn internetowych i stał się 5 najbardziej popularną stroną w rankingu Alexa Internet. Według badania z 16 lipca 2006 na YouTube oglądano 100 milionów filmów dziennie, a 65 tys. nowych filmów umieszczano na serwisie w ciągu doby. Witryna miała średnio prawie 20 milionów odwiedzających miesięcznie.

Pierwszym filmem opublikowanym w serwisie YouTube był "Me at the zoo" użytkownika jawed. Film został załadowany 23 kwietnia 2005 o 20:27.

YouTube jest dostępny na większości platform. Na platformach Windows i MacOS dostęp do YouTube można łatwo uzyskać za pomocą przeglądarki internetowej. Na urządzeniach mobilnych można łatwo pobrać aplikację YouTube na Androida i iOS. Aplikacja YouTube na Androida ma bardzo małą różnicę w stosunku do aplikacji na iOS. Aplikacja zapewnia również użytkownikom wiele opcji wyświetlania, aby zaspokoić ich potrzeby, preferencje i sytuacje. Na przykład, użytkownicy mogą dostosować jakość wideo tego, co oglądają, aby uniknąć powolnego ładowania lub dużych kosztów danych.


W przypadku użytkowników mających trudności ze słuchem YouTube ma funkcję napisów, do której może przyczynić się każdy użytkownik, aby pomóc przesyłającemu lub innym widzom. Jeśli nikt ze społeczności nie dodał żadnych podpisów, aplikacja zapewnia automatycznie generowane podpisy, które są na ogół dość dokładne, chociaż czasami mają jakieś błędy.


Możliwe jest również udostępnianie i pobieranie filmów z aplikacji. Aby pobrać filmy, użytkownicy muszą tylko nacisnąć przycisk pobierania znajdujący się na filmie i rozpocznie się pobieranie od razu. Udostępnianie filmów jest równie łatwe. Wystarczy kliknąć przycisk udostępniania i wybrać platformę mediów społecznościowych oraz osobę, do której chcesz wysłać film.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

• Przeglądaj treści proponowane dla Ciebie na karcie Strona główna.

• Oglądaj najnowsze filmy z ulubionych kanałów na karcie Subskrypcje.

• Wracaj do obejrzanych i polubionych filmów na karcie Konto.

Pros/Cons
Pros
- Jest to całkowicie darmowa aplikacja.

- Jest to najbardziej rozrywkowa aplikacja, która zapewni Ci godziny zabawy, a także wiele zabawnych filmów.

- Jest prosty w obsłudze.

- Aby oglądać filmiki innych, nie potrzebujesz posiadać własnego konta.
Cons
- Reklamy, które stają się coraz większe, są niewątpliwie doskonałą przeszkodą dla wszystkich użytkowników.

- Zużycie pamięci i ilość Internetu w tej aplikacji jest bardzo wysoka.

- Pod filmami możemy przeczytać obraźliwe komentarze na temat osoby, która nagrała film.

- Zarabianie pieniędzy w Yotube nie jest łatwe.
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji