Edytor zdjęć
Snapchat

Snapchat

Snapchat to aplikacja do obsługi wiadomości, która obsługuje bardzo ładne funkcje multimedialne, takie jak filtry i animowane gify. Możesz pobrać aplikację za darmo i zainstalować na swoim smartfonie. Ludzie wybierają, co udostępniać znajomym i listom znajomych, mają ograniczony czas, a potem stają się niedostępni dla swoich odbiorców.


Bitmoji

Bitmoji

Stwórz swoją ekskluzywną postać z Bitmoji. W pełni konfigurowalna aplikacja Snapchat umożliwia bezpłatne i bardzo łatwe posiadanie własnej unikalnej i niepowtarzalnej naklejki, dzięki której możesz komunikować się w zabawny i bardziej osobisty sposób w różnych aplikacjach i sieciach społecznościowych.


VSCO

VSCO

Jeśli Twoją pasją jest fotografia i obróbka zdjęć, VSCO jest najlepszą platformą do osiągnięcia profesjonalnych rezultatów w Twoich zdjęciach i filmach. Możesz je poprawić za pomocą filtrów lub ręcznie ze wszystkimi możliwościami, jakie oferuje, oprócz oglądania pracy innych użytkowników w ich społeczności.


Paint 3D

Paint 3D

Paint był oprogramowaniem służącym do tworzenia prostych rysunków, a także do edycji obrazów.


Photo Grid

Photo Grid

Aplikacja do edycji zdjęć, pełna funkcji, takich jak meme, GIF creator, kolaż wideo, kolaż fotograficzny, album, efekty aparatu fotograficznego, instasize dla Instagram, cięcie, filtry twarzy AR, naklejki, wycinki zdjęć, tła, modele, czcionki, pokazy slajdów, rozmycie, retusz, wzory i wiele więcej!.


FaceApp

FaceApp

FaceApp to darmowa aplikacja mobilna dla systemów iOS i Android opracowana przez rosyjską firmę Wireless Lab, która wykorzystuje sztuczną inteligencję do generowania bardzo realistycznych transformacji twarzy na zdjęciach. Istnieje wiele różnych filtrów, dzięki którym wyglądasz na starszego, młodszego, z innym kolorem lub stylem włosów i wieloma innymi.


Tatuajes Femeninos

Tatuajes Femeninos

El tatuaje es el resultado de un depósito de pigmentos de color insolubles (o no) en la piel. Estos pigmentos forman un patrón y permanecen permanentemente en el sustrato. Existen diferentes tipos de tatuajes que van de acuerdo con tu personalidad.La aplicación Inkhunters es una simulación de tatuaje.


Fotos

Fotos

PicsArt to bardzo potężne narzędzie do edycji zdjęć i filmów. Zapewnia dostęp do wielu wbudowanych funkcji, takich jak twórcy kolaży, biblioteka obrazów, filtry i inne. Aplikację można zainstalować na urządzeniach mobilnych i pobrać na urządzenia z Androidem i iOS.


Facebook Avatar

Facebook Avatar

Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić awatara na Facebooku lub jak używać swojego awatara na Facebooku, jesteś we właściwym miejscu! Dzisiaj nauczę Cię, jak utworzyć awatar na Facebooku, mogę właściwie wyjaśnić, czym jest awatar i jak zrobić obraz awatara na Facebooku.


Reface

Reface

Marzenie o zostaniu gwiazdą spełnia Reface, jedna z najpopularniejszych aplikacji w wirtualnych sklepach na Androida i iOS. Narzędzie, które wcześniej było znane jako Doublicat, teraz zmienia nazwę i ulepsza wszystkie swoje funkcje. Zrób selfie i przekształć swoje ciało.
O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje