Among Us zmienia się z dekoracjami na Halloween

Among us

(7.4)
16.08.2022

Among Us szykuje się do świętowania najstraszniejszego święta w kalendarzu, ze specjalnymi dekoracjami, elementami dekoracyjnymi, a nawet zmianą map

Sponsored Link

Nadal należy do najczęściej granych gier, bez względu na upływ czasu, nadal znajduje się na szczycie najczęściej pobieranych gier w głównych sklepach wirtualnych, Google Play Store i App Store. Jest bezkonkurencyjny, a wraz z każdą nową wiadomością Among Us pojawiają się nowe elementy, które można dostosować, oraz specjalne wydarzenia z okazji największych świąt w kalendarzu.

Halloween nadchodzi w kosmos

Taka fajna gra z takim motywem przewodnim nie mogła przegapić okazji, aby założyć najlepsze ubrania na Halloween. Trzy mapy, na których możesz grać, mają nowy wygląd, ze specjalnymi modyfikacjami i wieloma nowymi dekoracjami poświęconymi święcie nieumarłych.

Minęło kilka tygodni, odkąd w sieci pojawiły się plotki, a następnie pojawiły się pierwsze zdjęcia tego programu specjalnego, a teraz jest on dostępny dla ogółu społeczeństwa. Początkowo krążyły plotki, że trzeba będzie wykonać szereg sztuczek, aby móc z nich skorzystać na wiele tygodni przed nadejściem wydarzenia, ale nie będzie to już konieczne. Teraz możesz bez żadnych sztuczek zdobyć stroje z motywem horroru, zwierzaki i inne elementy wizualne. Among Us całkowicie odnowił estetykę swoich map, abyś mógł doświadczyć prawdziwego terroru.

Wciąż nie ma potwierdzenia, czy te zmiany potrwają dłużej niż ten termin, czy możemy z nich korzystać tylko do końca miesiąca, ale prawda jest taka, że ​​coraz więcej użytkowników używa tych nowych elementów dekoracyjnych dla swoich postaci, co mamy nadzieję nadążaj, bo są tak zabawne. Ale nie są jedynymi, wszystkie ich dekoracje uległy zmianie w całości.

Playing Among Us zachowuje swoją istotę, a ponad 60 milionów graczy z całego świata może cieszyć się tym, co im się podoba, zabijać resztę graczy, będąc oszustem, lub wykonywać misje i odkrywać, kto jest sabotażystą jako członek załogi. . Ponieważ liczba uczestniczących graczy jest tak duża, normalne jest, że każdy z nich jest inny, ma bardzo różne gusta, dlatego znajdziesz najbardziej szalone kombinacje, jakie możesz sobie wyobrazić.

Ale nie tylko w grze, wpływ Among Us przekroczył ekrany i stał się jednym z najbardziej pożądanych kostiumów na te święta, z tysiącami samouczków, w których uczą Cię, jak zostać najbardziej oryginalnym członkiem załogi ze wszystkich. Halloween.

Jakieś przerażające mapy

Na trzech mapach, które składają się na tę grę, Skeld, Polus i Mira HQ, znajdziesz je teraz ozdobione wzorami nietoperzy, pajęczyn, duchów i zielonego smaru na ścianach. Ale to nie koniec, można znaleźć inne przedmioty rozrzucone przez te samoloty, takie jak rozrzucone po rogach żyrandole czy dynie na stołach. Żaden z nich nie będzie miał bezpośredniej akcji w trybie gry, więc musisz pamiętać, że wszystko jest dekoracyjne.

Już od jakiegoś czasu masz już dostępne wszystkie specjalne kostiumy i skórki na Halloween w grze Among Us. Spośród wszystkich, które zostały stworzone specjalnie na tę okazję, wyróżniają się czapki wiedźmy i kapelusze w kształcie dyni, odważ się wypróbować wszystkie te nowe elementy dekoracyjne i być najbardziej oryginalnym w grze.

To nie jedyna aktualizacja w ostatnim czasie. Niespodziewany sukces, jaki odniósł w tym roku, sprawił, że jego programiści zaczęli pracować nad dodawaniem nowych funkcji, które potrafią przyciągnąć uwagę wszystkich graczy na świecie. Przekłada się to na dodawanie od czasu do czasu nowych treści, aby użytkownicy nie przechodzili do innych gier w danym momencie. Jest to presja, z której na razie zrezygnowali z drugiej wersji tytułu, aby skoncentrować się na uczynieniu oryginału jedną z najlepszych.

Popularność Among Us zaczęła gwałtownie rosnąć, gdy YouTuber PewDiePie przesłał wideo, w którym grał w ten tytuł. Stamtąd wszystko jest historią, nagle gra InnerSloth stała się wirusowa i zaczęła przyciągać uwagę wielu graczy na całym świecie, zdobywając nawet najsłynniejsze memy ostatnich czasów.

Zagraj w Among Us in Animal Crossing

Zagraj w Among Us in Animal Crossing

Dzięki serii reguł stworzonych przez graczy możesz grać w Among Us ze swojej wyspy Animal Crossing i osiągnąć zwycięstwo, zbierając owoce
Among Us zmienia się z dekoracjami na Halloween

Among Us zmienia się z dekoracjami na Halloween

Among Us szykuje się do świętowania najstraszniejszego święta w kalendarzu, ze specjalnymi dekoracjami, elementami dekoracyjnymi, a nawet zmianą map
Sponsored Link


Among us
Gry
O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje