Recenzję Apex Legends
 Darmowa gra battle royale, która ewoluowała w tym gatunku 
 Apex Legends recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
5.9
Rozgrywka (2/10)
Historia (5/10)
Grafika (3/10)
Muzyka (3/10)
Wybory (6/10)
Przejrzeć

Jeśli szukasz nowej gry, w której możesz spędzić wiele godzin bez zmęczenia, legendy Apex są tym, czego szukasz!

Apex Legends to nowa darmowa gra (a więc całkowicie darmowa) Battle Royale opracowana przez Respawn Entertainment w ramach Electronic Arts, tylko ta powinna już przyciągnąć uwagę.

EA jest jednym z najlepszych twórców gier różnego rodzaju. Nowe apeksowe legendy oparte są na modelu, do którego skierowane są prawie wszystkie nowe gry FPS, ale nie tylko o tym decyduje jego sukces, w rzeczywistości gra została wydana na początku lutego i za kilka tygodni pobiła wszelkie rekordy, docierając jednocześnie do 25 milionów użytkowników i maksymalnie 2 milionów.

Zgodnie z entuzjazmem Respawn, Apex oferuje wrażenia z gry w swoim stylu, polegając w dużej mierze na swoim klejnocie Titanfall 2, w rzeczywistości świat Apex to także Titanfall, a także sama broń i dynamika gry, gra Następnie podążaj ścieżką PUBG i Fortnite, ale z ważnymi różnicami, które moim zdaniem sprawią, że ta gra będzie wielkim sukcesem.

 

W tej grze możemy stwierdzić, że legendy są całkiem fajnymi postaciami, a każda legenda ma unikalne umiejętności i historie. Wszystkie legendy są podzielone na trzy grupy: ofensywne, ofensywne, wsparcia i legendy Racon.


Podobnie jak wiele innych gier typu Battle Royale, musisz wybrać miejsce, w którym rozpoczniesz grę i musisz wybrać odpowiednią. Utrata około 500 metrów to najbardziej optymalny sposób, aby to zrobić i wystarczy spojrzeć bezpośrednio tam, gdzie chcesz wylądować. Spadasz w dowolnym miejscu z zakresu od 700 do 1000 metrów, użyj metody nurkowania z delfinami, aby zmaksymalizować prędkość i odległość, i naprawdę wiesz, jak dotrzeć do miejsca, w którym chcesz się znaleźć. Nie zapomnij się rozejrzeć, aby zorientować się, ile drużyn ląduje w pobliżu. Kiedy upadniesz, upewnij się, że rozgałęziłeś się na swoich towarzyszy, aby nie wypadli z łupów i nie trafili do ciebie. Tylko upewnij się, że jesteś blisko, na wypadek, gdyby weszli we wczesną walkę. Zamiast leczyć się w walce, możesz zdobyć zbroję podczas wymiany, jeśli możesz i kontynuować.

Niektóre pistolety mogą wydawać się głupie, ale naprawdę zależy ci na poprawie sytuacji, powinieneś nosić maski, które nie są tak zatłoczone. Jeśli pingujesz coś, czego chce twój kolega z drużyny i jest trochę daleko, zamiast marnować więcej czasu na grabież, podnieś go. je, jeśli masz miejsce. Nie zapominaj, że w tej grze chodzi o wydajność. Drzwi są jednym z najbardziej przydatnych narzędzi w tej grze. Możesz zablokować ludziom otwieranie ich, jeśli jesteś w drodze, dając ci czas na wyleczenie lub nawet doładowanie.

Ponadto, jeśli wiesz, że ktoś blokuje drzwi, granaty mogą z łatwością wysadzić drzwi, a granat zakończeniowy może uszkodzić drzwi i uderzyć w ludzi, którzy się za nimi goją. Tylko nie rań się własnym termitem. Kolejną dobrą wskazówką będzie powstrzymanie nawyku ciągłego pragnienia poległych wrogów. Po prostu spróbuj zabić ich wszystkich, zwłaszcza gdy twoja drużyna wciąż walczy.

Jeśli jesteś spragniony, bądź wrogiem z przedmiotami o wysokiej wartości, takimi jak złota zbroja, a zwłaszcza zabójstwa ze złota, ponieważ sami mogą sprzedawać zapasy. Najlepszym sposobem na szybkie pragnienie jest użycie granitu termitowego. Nie zaleca się używania finiszera, chyba że wiesz na pewno, że jesteś bezpieczny lub że jesteś ostatnim członkiem drużyny ze złotą tarczą. Finisherzy są teraz bardzo przydatni, ponieważ uzupełniają swoje tarcze.

Pierwsza burza może wydawać się przerażająca, ale nie bój się walczyć, jeśli twoi wrogowie są łatwymi celami. Podczas pierwszej burzy nie umrzesz tak łatwo, ale upewnij się, że masz strzykawki i apteczki. Ale ostatnie burze to inna historia, której należy unikać za wszelką cenę. Ostatnią wskazówką będzie podział obowiązków podczas powrotu do zdrowia, aby zaoszczędzić czas. Jeśli twój kolega z drużyny nie żyje, jeden z nich może złapać sztandar, a drugi może ożywić, zamiast złapać sztandar i oba ożywić.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Apex Legends

Uzyskaj ostatnią recenzję 25.09.2022

Apex legends to w zasadzie prawdziwa bitwa FPS więc grasz w pierwszej osobie, gdzie 3 drużyny walczą w sumie o 20 drużyn i 60 graczy w grze.


Kiedy rozpoczynasz grę, komunikaty zaczynają się natychmiast. Mozesz wystartować ze statku kosmicznego, ktorym jest JumpMaster. Zdecyduje on gdzie zostanie uruchomiony cały zespół. W przeciwieństwie do PUBG i Fortnite możesz zasugerować punkt „Pingando”, ktory jest miejscem przeznaczenia na mapie. Natomiast gdy JumpMaster zdecyduje się uruchomic, cała druzyna bedzie z nim związana, chyba że wolisz wybrać gre w samotnosci. Oczywiście tego nie polecam.


Największą nowością gry są z pewnością Legendy, w rzeczywistości za każdym razem, gdy chcesz rozpocząć grę, będziesz musiał wybrać postać, z którą chcesz zagrać, kombinacja legend w drużynie będzie niezbędna do wygrania.


Pierwsze legendy są dostępne natychmiast, podczas gdy dwie ostatnie (Cáustic i Mirage) muszą zostać odblokowane poprzez podniesienie poziomów i zgromadzenie monet w grze.


Każda legenda ma zdolności bierne, umiejętności pośrednie i maksymalne. Mamy na przykład Lifeline, który jest prawdziwym lekarzem, a jego pośrednia umiejętność uruchamia robota zdolnego do leczenia ciebie i twoich towarzyszy. Bloodhound jest prawdziwym myśliwym, który swoja umiejętnościa pasywna może dostrzec kroki wrogów i dzięki umiejętności pośredniej uruchamia skaner, aby sprawdzić, czy w pobliżu nie ma wroga.


Wraith, to kolejna bardzo silna legenda, która dzięki swojej pośredniej zdolności może stać się niewidzialna. Aby móc znalezc sie w innym miejscu, Mirage, kolejna bardzo ciekawa legenda, może wystrzelić hologramy, które mogą odwrócić uwagę wrogów.


Legendy są bardzo interesującym aspektem tej gry, którego możesz użyć, aby uzyskać dobrą grę zespołową, na przykład z Lifeline, Bloodhoundem i Gibraltrarem. Każda legenda ma również własną „Hitbox”, czyli mniejsze legendy, nie tylko te trudne do odgadnięcia jak Wraith i bardziej imponujące, takie jak Gibraltrar i Caustic.


 Na tym zalety sie nie koncza, inną wielką nowością jest możliwość powrotu. W rzeczywistości po zamordowaniu, jeśli cię nie ożywią, będą mogli odzyskać cię przez „przekaźniki ponownego wejścia”.


Oprócz prostych broni, na mapie znajdziesz akcesoria, które możesz łączyć z bronią, takie jak „stabilizator języka”, który zmniejszy odrzut lub „kopnięcie”, co zwiększy mobilność broni.


Znajdziesz tu standardowe akcesoria, „pośrednie”, „epickie” i „legendarne”, jeśli w grze wybrałeś Lifeline, bedziesz mogl zadzwonić do małego statku, który może dostarczyć legendarnych akcesoriów lub broni, we wszystkich przypadkach w grze. Niektóre z tych statków kosmicznych spadną w przypadkowych punktach na mapie.


Deweloperzy ogłosili obecność świetnych wiadomości, które zostaną uruchomione w ciągu roku. Z pewnością jednym z najbardziej oczekiwanych jest wprowadzenie nowych legend, które sprawią, że gra będzie bardziej interesująca i konkurencyjna, ale także oczekują nowych broni i być może nowych trybów i map.


W rzeczywistości tylko tryb drużynowy z 3 graczami jest nadal obecny, pogłoski mówią, że zostanie on uruchomiony w trybie indywidualnym, w parach lub być może w zespołach po 5 graczy. Ponadto plotki mówią, że tryb prywatny zostanie wdrożony, co jest niewątpliwie ważne dla konkurencji.


Apex legends jest ważną częścią współpracy między drużyną, która jest niezbędna do osiągnięcia zwycięstwa, więc świetną wskazówką jest pozostawanie blisko drużyny. Nie zbaczaj zbyt daleko i wykorzystaj umiejętności swojej legendy, aby pomóc zespołowiPorady

- Zawsze graj ze swoim zespołem

- Wykorzystaj umiejętności legend, aby pomóc sobie i swojemu zespołowi.

- Wybierz odpowiednie miejsce startu, aby znaleźć dobrą broń i nie znaleźć wrogów.

- Graj z przyjaciółmi rozmawiając przez sluchawki.
Za/Przeciw
Pros
- Fps z pierwszej osoby.

- Bardzo dobra grafika.

- Współpraca zespołowa

- to nic nie kosztuje.
CONS
- Brak trybów gry

- Ograniczona liczba legend.

- Niektóre obiekty są zbyt drogie, a dostęp do nich jest bardzo trudny bez konieczności płacenia w zamian, bez względu na to, ile grasz

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Nowy sezon Apex Legends

Nowy sezon Apex Legends

Aktualności

Nowa zawartość gry Respawn Entertainment pojawi się 12 maja. Loba Andrade to nowość jako legenda. Najnowszy zwiastun ujawnia część historii potężnej kobiecej postaci i jej konfrontacji z wrogiem, który zamordował jej rodziców. Ponadto sektor mapy zostanie zmodyfikowany i pojawi się nowa przepustka bitewna z ponad 100 ekskluzywnymi przedmiotami


Apex Legends w nowej generacji konsol

Apex Legends w nowej generacji konsol

Aktualności

El rumor se volvió fuerte ante una búsqueda laboral publicada por la compañía encargada del popular Battle Royale. Ante el sostenido crecimiento en la cantidad de jugadores y la aceptación de la que gozan este tipo de títulos, el shooter de seguro se hará presente en PlayStation 5 y Xbox Series X


Co nowego w grze crosssplay w Apex Legends

Co nowego w grze crosssplay w Apex Legends

Aktualności

Fani popularnego tytułu Respawn Entertainment i Electronic Arts mogą mieć wiadomości na temat szeroko dyskutowanej gry krzyżowej. Możliwość walki między graczami z różnych konsol to powtarzający się motyw w społeczności Apex Legends, podobnie jak w innych tytułach. Oficjalne oświadczenia uświadomiłyby możliwość zmiany słynnego Battle Royale


Apex Legends i wspaniała przyszłość

Apex Legends i wspaniała przyszłość

Nagłówek

Battle Royale of Respawn Entertainment potwierdza, za pośrednictwem dwóch swoich najważniejszych reżyserów, że będzie miał do 12 sezonów. Każda nowa zawartość przyniesie nowe legendy, broń, elementy rozgrywki, zmiany map, a nawet nowe terytorium. Apex Legends ma bezpieczną przyszłość, zgodnie z wypowiedziami Chada Greniera i Jasona McCorda, odpowiednio dyrektora gry i dyrektora projektu. Ta nowość jest dodatkiem do już potwierdzonych starań, aby wylądować na konsolach nowej generacji i ustanowić gry między różnymi platformami. Ponadto firma niedawno otworzyła oddział w Vancouver. Apex Legends Sezon 12 pojawi się w 2022 r., Co wskazuje, że pozostało sporo czasu, aby cieszyć się grą opracowaną przez Respawn. Do dnia dzisiejszego mieli premierę 5 sezonów, aw ostatnim wydarzeniu Lost Treasures Collection Event dodano dużą liczbę niepublikowanych materiałów


Ważne ogłoszenia o Apex Legends

Ważne ogłoszenia o Apex Legends

Nagłówek

Battle Royale stworzony przez Respawn i dystrybuowany przez Electronic Arts został definitywnie zainstalowany wśród wielkich tytułów w świecie gier wideo. Apex Legends ma wielu fanów, którzy po EA Play Live 19 czerwca otrzymali wiele nowych funkcji, aby cieszyć się uznanym tytułem. Ważną wiadomością, którą otrzymał świat Apex Legends, jest nowe wydarzenie o nazwie Lost Treasures Collection Event, pojawienie się gry na platformie PC Steam, lądowanie tytułu na Nintendo Switch oraz potwierdzenie możliwości grania między platformami ( chociaż w gry można grać, gracze nie będą rejestrować postępów w tej modalności). Innym ważnym ogłoszeniem, które otrzymało tytuł strzelanki FPS Electronic Arts, było to, że przed końcem roku oficjalne testy gry trafią na urządzenia mobilne


Apex Legends przedstawia sezon 6 z nową postacią

Apex Legends przedstawia sezon 6 z nową postacią

Nagłówek

Sezon 5 dobiega końca w lipcu, pozostawiając dobre wrażenie wśród graczy, szczególnie dla postaci Loby. Po drodze 6 wydaje się, że powraca inna postać z Titanfall 2. Oczekuje się, że stanie się ulubieńcem fanów tej sagi, przenosząc akcję na OlympusWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje