Media społecznościowe
Tinder

Tinder

Tinder to aplikacja, która jest jedną z najbardziej modnych dostępnych do pobrania. Ogromna liczba zarejestrowanych użytkowników i jego prostota to niewątpliwie jego dwie wielkie zalety.


Snapchat

Snapchat

Snapchat to aplikacja do obsługi wiadomości, która obsługuje bardzo ładne funkcje multimedialne, takie jak filtry i animowane gify. Możesz pobrać aplikację za darmo i zainstalować na swoim smartfonie. Ludzie wybierają, co udostępniać znajomym i listom znajomych, mają ograniczony czas, a potem stają się niedostępni dla swoich odbiorców.


WhatsApp

WhatsApp

WhatsApp to bezpłatna wieloplatformowa usługa przesyłania wiadomości VoIP (VoIP) należąca do Facebooka, która umożliwia użytkownikom wysyłanie wiadomości tekstowych i głosowych, wykonywanie połączeń głosowych i wideo oraz udostępnianie zdjęć, dokumentów, lokalizacji użytkowników, itd. Możesz używać Whatsapp z urządzenia mobilnego, tabletu lub komputera.


Instagram

Instagram

Instagram jest obecnie jedną z najpopularniejszych sieci społecznościowych, która pozwala nam udostępniać zdjęcia edytowane przez wszelkiego rodzaju filtry. Możesz zapisywać zdjęcia, wysyłać wiadomości błyskawiczne, obserwować ludzi, komentować ich posty itp. Instagram to miejsce, w którym można znaleźć prawie wszystko, czego szukasz, od obrazów stylu życia po filmy techniczne i wiele więcej.


Facebook

Facebook

Facebook to sieć społecznościowa z najbardziej aktywnymi użytkownikami na świecie i prawdopodobnie najlepiej znaną i używaną przez miliony użytkowników. Dzięki niemu możesz robić wiele rzeczy, np. Dodawać znajomych, grać w gry, przesyłać zdjęcia, wykonywać połączenia telefoniczne, rozmowy wideo. Można go używać zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerach stacjonarnych.


Facebook Messenger

Facebook Messenger

Facebook Messenger to aplikacja należąca do Facebooka, która działa jako komunikator i ma miliony użytkowników na całym świecie.


Hangouts

Hangouts

Hangouts to jedna z najczęściej używanych usług przesyłania wiadomości na świecie, która nosi niepowtarzalną pieczęć Google. Możesz go używać na swoim komputerze lub urządzeniu mobilnym. Dzięki Hongout możesz wysyłać wiadomości tekstowe, wykonywać połączenia wideo, a nawet dzwonić do innych osób za pomocą połączenia audio. Możesz założyć grupowy pokój wideo, który może zawierać 10 osób.


Skype

Skype

Skype to bezpłatna aplikacja komputerowa i mobilna, w której możesz utworzyć konto, nawiązywać połączenia i wysyłać bezpłatne wiadomości tekstowe do osób, które możesz dodać do listy znajomych. Jeśli ktoś nie zna Twojego imienia ani numeru telefonu, nie może znaleźć Twojego profilu. Możesz także zmienić swój status dostępności. W ten sposób Twoi znajomi będą wiedzieć, czy Cię nie ma lub czy nie przeszkadzasz.


Youtube

Youtube

Youtube to darmowa strona, która jest obecnie jedną z najpopularniejszych. Zawiera szeroką gamę treści, w tym filmy, muzykę, najnowsze wiadomości, wiele innych ciekawych i poważnych filmów. Umożliwia bezpłatne posty, transmisje strumieniowe, oceny i komentarze wideo, dzięki czemu jest bardziej towarzyski.


Steam

Steam

Steam, najlepsza platforma dystrybucji cyfrowej do kupowania i grania w gry wideo za darmo. Opracowany przez Valve, ma w swoim katalogu ponad 12 000 gier i ponad 30 milionów graczy na całym świecie. Ma również inne bezpłatne usługi, które odróżniają go od reszty.
O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje