Puzzle
Minecraft

Minecraft

Jeśli lubisz gry strategiczne, musisz spróbować, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, Minecraft, w którym jesteś sprytny, a inteligencja będzie niezbędna, aby wyłonić zwycięski sposób grania w tę grę. Zapewni przestrzeń do wyobraźni i budowania umiejętności, które zostaną pokazane w tym wielkim świecie komputerowym.


Helix Jump

Helix Jump

Helix Jump jest obecnie jedną z najlepszych gier i przez ostatnie kilka lat, dzięki zabawie, którą oferuje w dużych dawkach, ale przede wszystkim ze względu na ogromną prostotę, dzięki czemu jest odpowiedni dla każdego gracza. Musisz kontrolować wieżę i w ten pośredni sposób wskazywać piłkę, a także unikać kolorowych części otoczenia.


Love Balls

Love Balls

Aplikacja Love Balls firmy Super Tapx Limited oferuje nam zabawne wyzwanie, w którym będziemy musieli połączyć dwie piłki, rysując jak najmniej linii. Dzięki bardzo prostej mechanice ta przyjemna gra pozwala nam rozwijać pomysłowość pokonywania coraz trudniejszych poziomów.


ROBLOX

ROBLOX

ROBLOX to jedna z gier o modzie, w której wyobraźnia wyznacza granice budowania wszystkiego, o czym marzyłeś. Wyróżnia się jako gra społecznościowa online, w której gracze mogą tworzyć i publikować własne wirtualne światy za pomocą narzędzi konstrukcyjnych.


Candy Crush Saga

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga to jedna z najpopularniejszych gier w historii, z milionami graczy na całym świecie, która sprawi, że oszalejesz na punkcie słodyczy.


LudoClub

LudoClub

Ludo Club pozwala ponownie przeżyć zabawę, prostotę i zwinność tradycyjnej gry Ludo. Propozycja ma tysiące lat i była częścią rozrywki cywilizacji wszechczasów. Aplikacja umożliwia połączenie konta z sieciami społecznościowymi, konkurowanie z innymi użytkownikami oraz dostosowywanie tablic, kości i żetonów.


Piano Tiles

Piano Tiles

Dzięki płytom fortepianowym będziesz miał okazję cieszyć się najlepszymi i najbardziej relaksującymi melodiami w telefonie komórkowym. Zagraj w jedną z najpopularniejszych aplikacji na rynku z przyjazną, łatwą i dynamiczną propozycją. Gra poprowadzi nas przez różne poziomy, na których znajdują się nasze ulubione piosenki.


SandBox

SandBox

Sandbox pozwoli Ci się zrelaksować, uczyć i ponownie przeżyć całą magię sztuki pikselowej. Aplikację opracowaną przez Alexeya Grigorkina można pobrać bezpłatnie i oferuje możliwość kolorowania wszelkiego rodzaju pięknych obrazów z różnymi postaciami. Możesz nawet znaleźć popularne postacie z seriali telewizyjnych i animacji.


Pet Rescue

Pet Rescue

Pet Rescue Saga to łatwa i przyjemna gra logiczna. Musisz uratować zwierzęta, tworząc kombinacje kostek. Wszystkie mecze muszą być tego samego koloru, wymaga to logicznego myślenia i dobrej zdolności planowania, ponieważ nie masz niezliczonych ruchów. Dla graczy, którzy chcą opanować tę grę, istnieje wiele interesujących poziomów.


Portal 2

Portal 2

Portal 2 to kolejne arcydzieło Valve. Osoby odpowiedzialne za takie hity jak Counter-Strike czy Half Lilfe tym razem przynoszą futurystyczną przygodę pełną zagadek, wyzwań i łamigłówek. Postawimy się w roli młodej Chell i będziemy musieli wykorzystać wszystkie nasze zdolności umysłowe, aby pokonać grę, która zapowiada się na długo.
O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje