Strategia
Clash of Clans

Clash of Clans

Jedna z najlepszych darmowych gier do pobrania, które można znaleźć w wirtualnych sklepach telefonów komórkowych. Clash of Clans to bardzo oryginalna i zabawna strategia, wojna i propozycja zarządzania zasobami. Musisz zapewnić bezpieczeństwo swojej wiosce i podbijać miasta wrogów.


LudoClub

LudoClub

Ludo Club pozwala ponownie przeżyć zabawę, prostotę i zwinność tradycyjnej gry Ludo. Propozycja ma tysiące lat i była częścią rozrywki cywilizacji wszechczasów. Aplikacja umożliwia połączenie konta z sieciami społecznościowymi, konkurowanie z innymi użytkownikami oraz dostosowywanie tablic, kości i żetonów.


Brawl Stars

Brawl Stars

Brawl Stars to niesamowita gra akcji, opracowana przez Supercell. Jest darmowy i dostępny na Androida i iOS, co jest niesamowite, ponieważ możesz grać w dowolnym miejscu i czasie. Ma dużą różnorodność postaci, dużo akcji i wiele strategii. Gra jest łatwa do grania i instalacji, co czyni ją całkiem niezłą.


SandBox

SandBox

Sandbox pozwoli Ci się zrelaksować, uczyć i ponownie przeżyć całą magię sztuki pikselowej. Aplikację opracowaną przez Alexeya Grigorkina można pobrać bezpłatnie i oferuje możliwość kolorowania wszelkiego rodzaju pięknych obrazów z różnymi postaciami. Możesz nawet znaleźć popularne postacie z seriali telewizyjnych i animacji.


Fifa 19

Fifa 19

FIFA 19 to jedna z najczęściej granych i sprzedawanych gier symulacyjnych na świecie, w której możesz zagrać w kampanię piłkarską lub online. Możesz kontrolować graczy i ich strategie w czasie rzeczywistym. W tę grę symulacyjną można grać na PlayStation 3, Play Station4, Xbox 360, Xbox One, Nintendo Switch i MicroSoft Windows.


Dead by Daylight

Dead by Daylight

Behavior Interactive ustanowiło nowy tryb gry wraz z wydaniem Dead by Daylight. Tryb multiplayer z różnymi warunkami i misjami dla użytkowników stał się popularny po wydaniu z 2017 r. Dostawa pozwala wcielić się w postać najsłynniejszych zabójców w historii kina i seriali.


Dying Light

Dying Light

Techland jest specjalistą od gier o zombie i przedstawia nam nową odsłonę z Dying Light. Tytuł dostępny na konsole i komputer jest rozwijany w otwartym świecie, w którym musimy przetrwać w mieście pełnym nieumarłych.


Pokémon Go

Pokémon Go

Jeśli lubisz chodzić na zewnątrz, możesz zainstalować Pokemon Go. Zabawa tam, gdzie ci się podoba. Pokemon Go to gra na urządzenia mobilne, która została wydana w 2016 roku. Celem gry jest złapanie Pokémona, prowadząc cię przez mapę, która zabierze Cię do różnych punktów miasta, im więcej pokemonów, które się nie powtarzają, tym lepiej!.


Resident Evil 2

Resident Evil 2

Historyczne powroty firmy Capcom poprawiły się na PlayStation 4 i Xbox 1. Resident Evil 2 ukazał się w 1998 roku i zaznaczył przed i po w historii gier wideo. Teraz powraca z wieloma ulepszonymi aspektami, które czasami sprawiają, że zapominasz o latach, które minęły od pierwotnej premiery.


SPIDER-MAN

SPIDER-MAN

Czy lubisz Spidermana w filmie? Czy próbowałeś w grze? Zdobądź i ciesz się wszystkim, co oferuje ta gra. Niesamowita gra wysokiej jakości. Co najważniejsze, gra nawiązuje do oryginalnego skryptu z filmu, który jest tak autentyczny. Prawdopodobnie najlepsza gra Spiderman, w którą możesz grać na swojej PlayStation.
O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje