Recenzję Bitmoji
 Zdobądź wszystkie najbardziej oryginalne i zabawne naklejki z twarzą 
 Bitmoji recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
8.7
Rozkład (7/10)
Funkcjonalność (4/10)
Berło (4/10)
Aktualizacje (5/10)
Synchronizacja (5/10)
Przejrzeć

Bitmoji to aplikacja, która pozwala tworzyć spersonalizowane emotikony o sobie i których możesz używać do pokazania wyjątkowego wyglądu w rozmowach. Opracowany przez Bitstrips w 2007 roku, pierwotnie był przeznaczony do tworzenia cyfrowych komiksów przy użyciu niestandardowych awatarów. Widząc reperkusje, jakie zyskują te postacie, w 2016 roku aplikację przejął Snapchat.

Wraz z zakupem Snapchata oba zostały wzbogacone, podnosząc poziom jakości komunikacji i zwiększając zainteresowanie użytkowników. Bitmoji już zaakceptował możliwość wejścia z aplikacji do przesyłania wiadomości bez konieczności tworzenia profilu.

Treść wizualna jest dziś jednym z najważniejszych elementów w przypadku korzystania z sieci społecznościowych i platform cyfrowych, a możliwość nawiązania kontaktu z innymi za pomocą własnej naklejki zrewolucjonizowała krajobraz. Aplikacja może być używana zarówno przez dorosłych, jak i dzieci i pozwala w pełni dostosować lalki z poziomem szczegółowości, którego nie możesz sobie wyobrazić. To pozornie proste, może dać nam dużo szczęścia i polepszyć nasz dzień.

Początkowo bardzo niewielu z niego korzystało, ale stopniowo zyskuje na popularności i obecnie znajdują się na szczycie najczęściej pobieranych aplikacji, co jest wskaźnikiem poziomu zainteresowania, jakim cieszy się wśród opinii publicznej.

Bitmoji pozwala nam tworzyć dowolne Emoji, z których można przyswoić wygląd. Chociaż jest własnością Snapchata, możesz używać swoich lalek w wielu innych, takich jak WhatsApp, Facebook Messenger czy Instagram.

Jest to istotne dla osób, które chcą się wyróżnić spośród innych, oferując użytkownikowi stworzenie własnego, spersonalizowanego tagu, którego będzie mógł używać przy tworzeniu kolejnych fragmentów. Z bardzo intuicyjnym wyglądem, który sprawia, że ​​tworzenie twojego porównania jest bardzo proste i nie zajmuje dużo czasu.

Nie potrzebujesz Snapchata, aby z niego korzystać, jest całkowicie niezależny, możesz go pobrać z Google Play lub App Store. Jeśli masz ją na swoim telefonie, dobrym pomysłem jest połączenie obu kont, aby w pełni wykorzystać aplikację i mieć dostęp do Friendmoji, czyli emotikonów, które możesz tworzyć z przyjacielem. Bitmoji wygląda jak postać z kreskówki, którą umieszczamy w naszym środowisku. To nic innego jak wykorzystanie rzeczywistości rozszerzonej. Kiedy nasz awatar zostanie umieszczony na ekranie smartfona, możesz wchodzić w interakcje z różnymi codziennymi czynnościami, takimi jak taniec, śpiew, bieganie i wiele więcej!

Aby zacząć cieszyć się spersonalizowanym emoji, wystarczy pobrać Bitmoji na telefon i zacząć go tworzyć. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wybrać odcień skóry, jaki chcesz mieć lalki, kolor włosów, fryzurę, nos, kształt i kolor oczu itp., W skrócie, wszystkie rysy twarzy. to musi mieć. Oferuje nieskończone możliwości dostosowywania, dzięki czemu możesz znaleźć ten, który najbardziej Ci odpowiada. Nawet jeśli myślisz, że jest już skończona, jeśli w dowolnym momencie chcesz go zmienić, możesz cofnąć się i zmienić cały jego wygląd, odnawiając jego wizerunek.

Po stworzeniu siebie nadszedł czas, aby dostosować pozostałe elementy, które będą towarzyszyć Twojemu emoji, istnieje wiele opcji do wyboru, aby Twoja naklejka była jak najbardziej osobista i wyjątkowa. Dostępne opcje obejmują ubiór, postawę, jaką chcesz mieć, wyrażenia i sytuacje, w których chcesz, aby żyli. Gdy już wybierzesz wszystko i myślisz, że jesteś gotowy, aby zobaczyć świat zewnętrzny, po prostu wybierz jeden i skopiuj go do wybranej aplikacji.

Celem byłoby stworzenie całej klawiatury spersonalizowanych naklejek, za pomocą których możesz szybko komunikować się w rozmowach, które prowadzisz, ponieważ Bitmoji jest opcja, aby mieć tę opcję w ustawieniach.

Bitmoji jest całkowicie darmowy, chociaż istnieje wiele pakietów odzieży, które mają niewielki koszt. Są to zazwyczaj specjalne ubrania i akcesoria, które upamiętniają celebrytów, historyczne chwile lub specjalne święta.

Pobierz i dołącz do użytkowników Bitmoji I odkryj morze możliwości oferowanych przez niestandardowe emotikony!

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Bitmoji

Uzyskaj ostatnią recenzję 28.06.2022

Jak pobrać Bitjmoji?


Krok 1


Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę „Sklep Play" lub ,,App Store". Uruchamiamy aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji Bitmoji. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznaczamy opcję „Zainstaluj”. Zostaniesz poproszony o dodanie opcji płatności. Pamiętaj, że opłata nie zostanie pobrana dopóki nie dokonasz jakiegoś zakupu. Oczywiście możesz ten krok pominąć i później wrócić do uzupełnienia danych. Po ukończeniu instalacji wracamy do głównego pulpitu i uruchamiamy aplikację.


Krok 2


Czas na założenie konta. Możesz zalogować się przez Snapchata ( jeżeli korzystasz z tej aplikacji) lub zarejestrować się za pomocą adresu e-mail. My skupimy się na tej drugiej opcji. Podaj swoją datę urodzin i kliknij „Kontynuuj”..


Krok 3


Stwórz własny avatar, kształt twarzy, kolor skóry, kolor oczu i włosów, a następnie ubranie. Po stworzeniu własnego awataru uzyskasz dostęp do różnych emotikonek, które wyrażają Twoje przeróżne emocje za pośrednictwem awatara.


Jak wstawić emoji do zdjęcia na Snapchacie?


Po zrobieniu snapa kliknij na górze ikonę naklejki, a następnie w otwartym oknie na samym dole wybierz ikonę uśmiechniętej buźki Bitmoji. Wybierz własną emotkę, a później wstaw jako naklejkę do swojego zdjęcia (snapa)


Miłej zabawy!


 


 


 Porady

-Staraj się zrobić sobie dokładne zdjęcie wtedy łatwiej odwzorujesz swoje Bitmoji,
-Pamiętaj, że emoji nie musi w 100% przypominać Twojego wyglądu,
Za/Przeciw
Pros
- Umożliwia tworzenie dowolnego Bijtmoji w najbardziej osobisty sposób.

- Zabawa podczas tworzenia Bitmoji.

- Różne opcje edycji Bitmoji.

- Może być używany w innych aplikacjach.
CONS
- Niewiele ubrań, w które możemy ubrać naszego awatara.

- Niektóre style i naklejki, za które trzeba zapłacić.

- W dowolnym momencie pojawia się dużo reklam.

- Klawiatura Bitmoji może powodować problemy podczas używania.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Bitmoji się przebiera

Bitmoji się przebiera

Aktualności

Użytkownicy zwracają coraz większą uwagę na swoje aspekty w wirtualnym świecie. Bitmoji zwrócił uwagę na to zachowanie i postanowił podpisać umowę z tradycyjną amerykańską firmą odzieżową Ralph Lauren. Od września dostępnych będzie 12 stylizacji dla użytkowników, którzy będą mogli nosić swój awatar. Można ich używać w dowolnej aplikacjiWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje