Recenzję Wordscapes
 Ciesz się tą grą dla miłośników krzyżówek i anagramów 
 Wordscapes recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
6.0
Rozgrywka (5/10)
Historia (8/10)
Grafika (3/10)
Muzyka (4/10)
Wybory (4/10)
Przejrzeć

Korzystanie z bezpłatnych gier to jedna z największych zalet, jakie dają nam dziś telefony komórkowe. Istnieją różne gatunki i style propozycji dla wszystkich typów użytkowników. Istnieją raty dla tych, którzy lubią przygody, wyścigi, RPG, sport i nie tylko. Jednym z najczęściej wybieranych przez ludzi rodzajów gier jest zabawa literami, słowami i językiem.
Język to coś, co jest udostępniane dużej liczbie osób, społeczności, rodziny i przyjaciół. Użytkowanie słów, bogactwo słownika to świetna zabawa. Dzisiaj opowiem Ci o jednej z najlepszych darmowych aplikacji do zabawy z Twoją znajomością słów.

PeopleFun przedstawia Wordscapes. Dostawa, która zapewni nie tylko godziny dobrej zabawy, ale także chwile na ćwiczenie sprawności umysłowej. Grę można pobrać bezpłatnie z wirtualnych sklepów na telefony komórkowe z systemem operacyjnym Android i iOS. Badanie, które przynosi nam ten tytuł, ma w swoim katalogu inne hity, takie jak: Blockscapes, Blockscapes Sudoku, Word Stacks, Wordscapes Search i Wordscapes Shape.
Grając w Wordscapes znajdziesz dostawę, która oferuje kombinację różnych produktów rozrywkowych przeznaczonych do interakcji z literami, słowami i językiem. Masz elementy Scrabble, krzyżówki, anagramy i wyszukiwanie słów. Wszystko w jednym miejscu.

Na większości poziomów będziesz musiał korzystać z wiedzy o słowach i słownika Twojego języka. Połącz litery, aby dopasować szafki o różnych długościach.
Wśród zalet Wordscapes przekonasz się, że nie tylko jego tryby i opcje gry są bardzo zabawne, ale także środowiska, które możesz stworzyć, ciesząc się grą PeopleFun. Dostępnych jest wiele różnych motywów i układów, które pozwolą Ci zrelaksować umysł podczas gry. Masz piękne krajobrazy, takie jak jezioro obok góry, wspaniała pustynia, gwiaździsta noc, pomarańcz jesiennych liści i wiele więcej.
Liczba dostępnych wyzwań i poziomów to ponad 6000. Wyobraź sobie wszystkie godziny zabawy, które możesz mieć w tej wspaniałej odsłonie, którą możesz bezpłatnie zainstalować na swoim telefonie komórkowym. Jeśli zdecydujesz się na bezpłatną wersję, będziesz mieć reklamy, jednak możesz dokonywać zakupów w aplikacji i je usuwać.
Ta aplikacja jest jedną z najczęściej pobieranych i ma społeczność ponad 10 milionów graczy. Dzieje się tak dzięki różnorodności poziomów, trudności, jaką przedstawiają, i wyzwaniu, jakie oznacza dla siebie jako gracza próba zdobycia coraz większej liczby punktów w miarę postępów.

Wordscapes stale otrzymuje aktualizacje, które dodają coraz więcej treści. Możesz spróbować poprawić siebie lub być lepszym od znajomych, rodziny lub innych użytkowników. Zobacz, kto może zdobyć najwięcej punktów i pokaż więcej wiedzy na temat użycia słów i ich znaczenia. Gra PeopleFun jest dostępna w kilku językach, takich jak angielski, niemiecki i francuski.
Jeśli szukasz sztuczek i wskazówek, jak grać w Wordscapes, możemy zalecić, aby za każdym razem, gdy napotkasz przeszkodę na jakimś poziomie, spróbować zacząć używać i szukać samogłosek. Dzięki tym literom znajdziesz najłatwiejszy sposób tworzenia słów. Skorzystaj również z pięknych krajobrazów, które oferuje aplikacja. Rozluźnij umysł między górami, morzami i jeziorami.

Mamy do czynienia z grą, która jest wysoce zalecana dla wszystkich typów użytkowników. Nieważne na jakim jesteś poziomie, w Wordscapes znajdziesz dobrą zabawę. Trenuj swój umysł i spędzaj wiele godzin na szukaniu słowa, którego brakuje lub pobijaniu wyników. Nie pozwól, aby skomplikowany poziom cię pokonał. Ciesz się różnorodnością obrazów, które możesz oglądać podczas gry. Podejmij wyzwanie na poziomach, które będą coraz bardziej złożone. Wzbogać swoje osobiste słownictwo.
Propozycja PeopleFun ma jedną z największych społeczności gier mobilnych i nabyła ją z dobrym produktem. Zagraj w Wordscapes i ucieknij od rutyny i presji, relaksując umysł między literami i krajobrazami. Nie będziesz się nudzić, próbując pokonać poziomy, które są ci prezentowane.

 
Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Wordscapes

Uzyskaj ostatnią recenzję 25.09.2022
Za/Przeciw
Pros
- Bezpłatne pobieranie

- Różne tryby gry

- Dostępne motywy

- Trenuj umysł
CONS
- Not available in all languages

- Long advertisements

- Can be complex

- Some connection failures

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje