Bezpłatne pobieranie recenzji Wordscapes
Po kliknięciu Pobierz teraz nastąpi przekierowanie do pobrania naszej recenzji PDF Wordscapes za darmo. Upewnij się, że każde pobranie jest pobierane z naszych serwerów, więc będziesz bezpieczny. Otrzymasz tylko dokumenty w formacie pdf, które zostaną załadowane w innym formacie.

Pluto TV

Pluto TV

Pluto TV to bezpłatna platforma wideo na żądanie. Należy do grupy CBS, która dostarcza mu różnorodne jakościowo i zróżnicowane treści. Możesz kupić bezpłatną aplikację mobilną, a także cieszyć się nią na telewizorach lub tabletach. Ma seriale telewizyjne, filmy i kanały na żywo.


Angry Birds

Angry Birds

Angry Birds 2 to nowa odsłona Rovio wokół sagi, która przyniosła mu sukces i uznanie na całym świecie. Broń swoich ptasich jaj za pomocą strategii i umiejętności w tej kolorowej, darmowej propozycji do pobrania na telefony komórkowe. Gra pełna poziomów, którymi nigdy się nie znudzi.


Fall Guys

Fall Guys

Fall Guys to jeden z największych sukcesów ostatnich czasów i wprowadził na rynek kolorową, zabawną i ambitną propozycję. Propozycja Mediatonic z formatem typu Battle Royale przedstawia konkurencję o bardzo dobrze dopracowanych i oryginalnych poziomach. Jest dostępny na konsole i komputery.


FDJ® – Loto, Euromillions, Jeux et résultats

FDJ® – Loto, Euromillions, Jeux et résultats

FDJ® - Loto, Euromillions, Jeux et résultats to ogólnopolska aplikacja, która pozwoli Ci kontrolować wszystkie wyniki najważniejszych loterii i gier losowych. Oprócz bycia na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi wynikami, możesz grać online, śledzić i historię swojej aktywności oraz odkrywać nowe gry.


Prime Video

Prime Video

Amazon Prime Video znany również jako Prime Video to jedna z najczęściej używanych stron do strumieniowego przesyłania programów telewizyjnych / filmów / seriali, a nawet tworzą oryginalne filmy i seriale. Zarówno Android, jak i IOS można zainstalować, a nawet połączyć z innymi jednostkami. Mają wszelkiego rodzaju gatunki, a także filmy dla dzieci. Miesięczne członkostwo ma swój koszt.


ABCya

ABCya

ABcya! Jest to aplikacja gwiazdowa dla najmłodszych w domu. Narzędzie do nauki, w którym znajdziesz wyzwania online dla dzieci. Używany w ponad 150 krajach przez nauczycieli i rodziców, grupuje gry według poziomów i obejmuje tematy ze wszystkich obszarów szkoły, takie jak matematyka, czytanie, pisanie na maszynie itp.O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje