Recenzję Reface
 Spełnij swoje najśmieszniejsze marzenia dzięki tej prostej aplikacji 
 Reface recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
4.1
Rozkład (9/10)
Funkcjonalność (6/10)
Berło (6/10)
Aktualizacje (9/10)
Synchronizacja (6/10)
Przejrzeć

Rozwój technologii dał nam wiele możliwości. Szeroka gama gier i aplikacji zapewnia nieskończone możliwości. Użytkownicy mają dostęp do wszelkiego rodzaju rozrywki, narzędzi, platform i sieci społecznościowych. Ostatnio widzieliśmy, jak aplikacje działające zgodnie z ideą deepfake stają się wirusowe. To znaczy zmienione obrazy lub filmy, które są bardzo prawdziwe i dają poczucie prawdziwości, nawet jeśli tak nie jest. Wszyscy byliśmy w grupach WhatsApp, w których zaczęły krążyć obrazy ze zmienionymi twarzami, starszymi lub zmieniającymi płeć.
W tej linii pracował Doublicat, program, który pozwalał na wprowadzanie twarzy do GIF-ów lub filmów, a teraz jest odnawiany ze zmianą nazwy i coraz lepszymi funkcjami. Reface jest obecnie najpopularniejszą bezpłatną aplikacją do tworzenia najlepszych animacji twarzy.

Narzędzie opracowane przez Neocortex pozwoli ci, robiąc selfie, wprowadzić swoje rysy w ciała ulubionych postaci. Nie tylko to, ale jedną z zalet Reface jest to, że po utworzeniu wideo lub GIF-a daje Ci możliwość szybkiego i łatwego udostępnienia go na Facebooku, Instagramie lub Twitterze.
Narzędzie do generowania najzabawniejszych filmów jest częścią bezpłatnych aplikacji na Androida i iOS. Pamiętaj jednak, że jeśli pobierzesz tę wersję, będziesz musiał tolerować obecność reklam, a generowanie GIFS będzie miało przerwy. Oznacza to, że możesz to robić co 20-30 minut. Jeśli nie chcemy czekać lub oglądać reklam, dostępne są dwa rodzaje subskrypcji. Istnieje roczny za 24,99 euro (z trzema dniami bezpłatnego okresu próbnego) i jeden na tydzień za 2,99 euro (bez bezpłatnych dni na testowanie).

Korzystanie z Reface na telefonach komórkowych jest naprawdę bardzo proste. Nie będziesz mieć problemu z tworzeniem najzabawniejszych filmów w ciągu kilku sekund. Po pobraniu aplikacji i utworzeniu użytkownika program poprosi Cię o zrobienie sobie selfie. Mając zbliżenie twarzy, zaoferuje Ci różnorodne filmy, w których możesz umieścić swoją twarz zamiast twarzy artysty lub aktora. Dostępnych jest wiele opcji, możesz być częścią znanych filmów, takich jak Titanic, zmienić twarz aktora lub aktorki i pojawić się w ich najpopularniejszych dziełach, być piosenkarzem takim jak Bille Elish lub tańczyć w rytm kolumbijskiej artystki muzycznej Shakiry. Obejmuje również możliwość bycia częścią najczęściej oglądanych seriali, takich jak Game of Thrones. Chociaż nie ma opcji wyszukiwania według nazwy dla wideo lub GIF-a, w którym chcemy wstawić naszą twarz, możliwe jest filtrowanie według kategorii, aby ułatwić wyszukiwanie.

Narzędzie Neocortex pozwala zapisać więcej niż jeden obraz do wykorzystania w plikach, przed nałożeniem twarzy na wideo zapyta Cię, które ze zdjęć chcesz użyć. Wyniki są przetwarzane bardzo szybko, a jakość wytwarzanych produktów jest bardzo dobra. Oczywiście niejednokrotnie zależy to od jakości wykonanego przez nas autoportretu i tego, jak bardzo dostosowujemy się do ciała aktorki, piosenkarki czy aktora.

Jak to często bywa w tego typu aplikacjach, które wykorzystują bardzo wrażliwe informacje o użytkowniku, takie jak jego twarz i dane osobowe, niektóre sektory kwestionują bezpieczeństwo narzędzia. Jednak gdy zaczynamy Reface, umowa prawna, którą przedstawia firma odpowiedzialna za program, wyjaśnia, że ​​tylko nasze obrazy zostaną zastosowane w ich programie. Poza tym oświadczeniem ważne jest, aby przeczytać dokument przed zainstalowaniem aplikacji.

Reface to bardzo zabawne i oryginalne narzędzie. Jakość tworzonych animacji jest dobra i szybka. Co prawda płatna wersja jest lepsza, ale przy odrobinie cierpliwości możemy bez problemu bawić się darmową alternatywą. Istnieje wiele opcji wyboru miejsca, w którym wstawimy naszą twarz, każdy znajdzie artystę lub piosenkarza, który mu się spodoba. Jedyną kwestią do rozważenia, jak wspomnieliśmy wcześniej, jest bezpieczeństwo platformy. Nic, czego nie można rozwiązać, uważnie czytając zasady i warunki, zanim przejdziemy do zabawy.

 
Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Reface

Uzyskaj ostatnią recenzję 28.06.2022
Za/Przeciw
Pros
- Prosty interfejs, łatwy w użyciu

- Bardzo przyjemne

- Możliwość udostępniania w sieciach społecznościowych

- Wiele opcji dla filmów i GIF
CONS
- Może się powtarzać

- Wątpliwości co do bezpieczeństwa i ochrony danych

- Reklamy w aplikacji

- Czas korzystania z niej w przypadku nieopłacenia abonamentu

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Reface staje się jednym z hitów lata

Reface staje się jednym z hitów lata

Nagłówek

Po raz kolejny propozycja tego, co jest znane jako deepfake, staje się wirusowa. Letnia aplikacja to Reface. Narzędzie pozwala nam wstawiać naszą twarz w GIF-y i filmy celebrytów, piosenkarzy lub filmów. Odnowiony Doublicat, oprócz nowej nazwy, dodaje więcej i lepszych funkcji. Umożliwia udostępnianie wyników śmiesznych filmów za pośrednictwem sieci społecznościowych


Reface odpowiada na temat Twojego bezpieczeństwa

Reface odpowiada na temat Twojego bezpieczeństwa

Nagłówek

Podobnie jak w przypadku zastosowań swojego stylu, Reface wzmocnił informacje o tym, jak obsługuje dane ludzi. Pamiętaj, że obrazy dostarczone do wstawienia do filmów mogą być używane w innych podobnych programach. Firma wyjaśniła, że ​​umieszczają zdjęcie tylko na swojej platformie i przez ograniczony czasWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje