Bezpłatne pobieranie recenzji Reface
Po kliknięciu Pobierz teraz nastąpi przekierowanie do pobrania naszej recenzji PDF Reface za darmo. Upewnij się, że każde pobranie jest pobierane z naszych serwerów, więc będziesz bezpieczny. Otrzymasz tylko dokumenty w formacie pdf, które zostaną załadowane w innym formacie.

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga to jedna z najpopularniejszych gier w historii, z milionami graczy na całym świecie, która sprawi, że oszalejesz na punkcie słodyczy.


Spotify

Spotify

Dzięki aplikacji Spotify możesz słuchać ulubionej muzyki za darmo, ale istnieje również opcja zapłaty za pobranie muzyki. Możesz sprawdzić wiele informacji o artystach, w tym informacje o trasie, zdjęcia, linki i biografie. Możesz także oglądać koncerty w pobliżu Twojej lokalizacji i słuchać list odtwarzania innych osób, które mogą pomóc Ci odkryć nowych artystów lub hity.


Don't Starve

Don't Starve

Nie głoduj to gra o przetrwaniu. W aplikację opracowaną przez Klein Entertainment można grać na telefonach komórkowych, konsolach lub komputerach. To jedna z najtrudniejszych dostaw na rynku, w której będziemy musieli unikać umierania przez jak najwięcej dni. Wszystkie jego rysunki są wykonane ręcznie.


HotSchedules

HotSchedules

HotSchedules to program, który pomoże Ci w zarządzaniu, produktywności i ogólnej obsłudze Twojej firmy. Jest dostępny na Androida i iOS, a jego funkcje są ukierunkowane na współpracę z firmami o charakterze usługowym, zwłaszcza gastronomicznym. Nie wahaj się go wypróbować i popraw komunikację i produktywność swojego zespołu.


Hotstar

Hotstar

Dzięki Hotstar możesz zobaczyć wszystkie produkcje audiowizualne, które powstają w kraju azjatyckim. W jego katalogu znajdziesz wszystkie hity filmowe i najsłynniejsze seriale, oprócz całego kina Bollywood, transmisji wydarzeń sportowych i programów telewizyjnych na żywo lub z opóźnieniem.


Vix

Vix

Dzięki VIX będziesz mieć całą zawartość po hiszpańsku, jaką możesz sobie wyobrazić. Ma najlepsze seriale, filmy, programy i filmy dokumentalne, oprócz tych oryginalnych, które łącznie dają ponad 14 000 godzin zabawy iw których znajdziesz jej katalog dostępny bezpłatnie i bez ograniczeń oglądania.O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje