Caixa
Wszystkich płatności i przelewów możesz dokonywać bez konieczności wizyty w banku
Pobierz Caixa recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
6.7
Rozkład (5/10)
Funkcjonalność (3/10)
Berło (4/10)
Aktualizacje (5/10)
Synchronizacja (6/10)

Jeśli nadal nie posiadasz aplikacji Caixa Tem, wystarczy przejść do sklepu Google Play lub sklepu IOS i wpisać nazwę aplikacji w wyszukiwarce, aby ją pobrać i zainstalować. Po kliknięciu Otwórz daje możliwość dostępu za pomocą konta demo (przykład), dzięki czemu możesz przetestować, czy ci się to podoba, czy nie i jakie są funkcje.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp z telefonu komórkowego, komputera lub tabletu z własnym kontem po wejściu do aplikacji ze sklepu, pojawi się obraz startowy, a na górze będą 3 linie, w których należy wybrać „dostęp z innym identyfikatorem”, następnie "Jesteś nowy", na kolejnym ekranie wybierasz opcję "Jestem klientem caixabanku ale nie mam dostępu", podaj wymagane informacje, swój dowód osobisty, ostatnie 4 cyfry karty, następnie kontynuuj, a oni wyślą Ci dostęp z walidacją przez sms, aby kontynuować. Rejestracja jest dość łatwa i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Po uzyskaniu nazwy użytkownika i hasła uzyskujesz dostęp do aplikacji z najnowszą technologią i usługami w wersji internetowej lub aplikacji, aby uzyskać łatwy, szybki dostęp do konta, bez konieczności ruszania się z miejsca, w którym się znajdujesz, o ile masz Dostęp do Internetu.

Gdy tylko wejdziesz do aplikacji, pierwszą rzeczą, którą zobaczysz na stronie głównej, jest menu, w którym pojawiają się różne opcje, takie jak „Moje finanse”. Możesz zobaczyć swoje rachunki, na przykład jeśli masz konto ze Stanów Zjednoczonych, z Brazylii, z Hiszpania z limitem 5 kont. Jeśli na przykład chcesz zobaczyć konkretny, taki jak ten w Brazylii, musisz go kliknąć, a zostaną wyświetlone wszystkie informacje o ruchach tego konta; Możesz zobaczyć „wszystkie” ruchy lub wybrać tylko „Dochód” lub „Wydatki” uporządkowane według daty, aby łatwiej było dokładnie określić, co zostało zrobione każdego dnia, pierwsze ruchy, które będą widoczne, to najnowsze, kolejność jest od dzisiaj wstecz. Jeśli chcesz zobaczyć więcej szczegółów na temat konkretnego ruchu, wystarczy kliknąć na niego, a wyświetli się więcej informacji, które możesz nawet udostępnić za pośrednictwem poczty e-mail lub WhatsApp, a także opcję wyświetlenia potwierdzenia transakcji.

Następnie możesz również zobaczyć informacje o swoich kartach, możesz mieć klasyczną wizę lub kredyt Visa Electron, informuje, ile wykorzystałeś i ile masz do dyspozycji. Jeśli chcesz zobaczyć bardziej szczegółowe informacje, kliknij w miejscu „Moje karty”, gdzie pojawi się menu rozwijane z listą wszystkich posiadanych kart. W zależności od tego, do której karty chcesz się udać, musisz przejść przez strzałkę, która pojawia się wraz z nazwą i pokazuje ona bardziej szczegółowo najnowsze ruchy karty. Warto sprawdzić, czy wydałeś dużo, czy nie, zobaczyć dokładnie, w co zainwestowałeś swoje pieniądze.

Na stronie głównej aplikacji znajduje się jeszcze jeden ciekawy blok „Moje rachunki”, ponieważ tutaj zgrupowane są wszystkie rachunki, które posiadasz na różnych rachunkach, a te ostatnie można zobaczyć na pierwszy rzut oka. Jeśli klikniesz „zobacz wszystko”, otworzy się menu z listą rachunków, a na górze ekranu będzie można wybrać miesiące, które chcesz zobaczyć. Ponadto obok każdego paragonu możesz zobaczyć jego „status”, czy został zwrócony czy nie. Aby zobaczyć więcej informacji, musisz przejrzeć jeden z paragonów, a on poda Ci szczegóły, jeśli nie chcesz zostać obciążony kwotą przez samo kliknięcie, musisz wybrać opcję zwrotu.

Aplikacja pozwala również na „raty” za swoje paragony i doliczanie do nich odsetek, na co warto zwrócić uwagę, ponieważ zależy to od paragonu, być może wygodnie jest płacić w ratach, jeśli nie masz w danym momencie pieniędzy. Jeśli chcesz wydrukować paragon, jeśli otrzymałeś go e-mailem, po prostu pobierz plik lub w podglądzie kliknij przycisk drukowania.

Dzięki tym prostym krokom nauczyłeś się już podstaw, które musisz znać podczas pobierania Caixa Tem.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Caixa Econômica Federal
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Możesz jak najszybciej kontrolować wszystkich swoich gości.

- Jeśli określisz formę natychmiastowej usługi pośredniej i pogotowia.

- Dostępne 24 godziny na dobę.

- Możesz spersonalizować każdego gościa za pomocą odpowiednich etykiet.
CONS
- Funkcja tylko z połączeniem internetowym.

- Stary jest leniwy.

- Chcę być zainteresowany twoimi pieniędzmi.

- Niski telefon.
Kontynuuj pobieranie za darmo

Caixa

Uzyskaj ostatnią recenzję 26.09.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI

La Caixa uwidacznia autyzm poprzez teatr społeczny

La Caixa uwidacznia autyzm poprzez teatr społeczny

Aktualności

W tej chwili Program Wolontariatu Caixa ma dwa bardzo szczególne projekty, z jednej strony starają się, aby osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu były widoczne poprzez teatr społeczny, z drugiej strony dawały osobom starszym przyjazny głos cotygodniowymi telefonami od twoi wolontariuszeWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje