Recenzję Gang Beasts
 Zostań ostatnim ocalałym z tej galaretowatej walki 
 Gang Beasts recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
8.7
Rozgrywka (7/10)
Historia (2/10)
Grafika (2/10)
Muzyka (6/10)
Wybory (2/10)
Przejrzeć

Najfajniejsze są gry wieloosobowe, dlatego nie dziwi fakt, że cieszą się największą popularnością wśród użytkowników gier i aplikacji mobilnych. Jeśli dodasz do tego prawdziwą imprezę, otrzymasz doskonały koktajl. I to właśnie oferuje nam Gang Beasts, szalona gra, w której możemy rzucić wyzwanie naszym przyjaciołom w tych zwariowanych grach.

Wprowadzony na rynek w 2014 roku wprowadza nas do kolekcji galaretowatych postaci, w których będziesz musiał walczyć o przetrwanie, próbując zaatakować rywali, aby ich wykończyć i odnieść zwycięstwo. Jedną z zalet Gang Beasts jest to, że wszystkie te bitwy toczą się w bardzo zróżnicowanych ustawieniach, co jeszcze bardziej zwiększa zabawę, ponieważ każda z lokacji ma swoje własne cechy, które trzeba będzie wziąć pod uwagę, aby nie grać przeciwko Tobie.

Jednym z najbardziej uderzających szczegółów tego tytułu jest jego kolorowe i kreatywne podejście. Ta osobliwa bijatyka opracowana przez Boneloaf jest dostępna na główne platformy, takie jak PlayStation, Xbox One czy komputer. Główne roszczenie Gang Beasts znajduje się w lepkich bohaterach, którzy dodają nowy element do walk. Oznacza to, że będziesz musiał dodać trudność polegającą na trafieniu przeciwnika bez zatrzymywania się, aby się ruszyć. Dzięki bardzo prostej grafice jej zabawne postacie można ubrać na różne sposoby, aby nadać jej bardziej osobisty charakter. Istnieje dobra kolekcja kostiumów, które możesz wykorzystać i zaskoczyć resztę uczestników.

Nie ma nawet trybu gry solo, więc od pierwszej chwili zdajesz sobie sprawę, że aby cieszyć się grą Gang Beasts, będziesz musiał towarzyszyć, a już ostrzegamy, że śmiech i zabawa są gwarantowane. Możesz grać z bliskimi Ci przyjaciółmi lub w grach online, które utworzyłeś, kiedy do nich dołączyłeś.

Istnieje kilka trybów gry, chociaż główny cel, jaki musisz osiągnąć, jest taki sam we wszystkich, aby być ostatnią postacią na planszy. Aby to zrobić, możesz użyć wszystkich swoich zasobów: kopnięć, ciosów, pchnięć i wszystkiego, co przyjdzie Ci do głowy, aby wydostać je z areny walki. Musisz jednak działać szybko, bo reszta uczestników tej bitwy również będzie próbowała Cię znokautować i wyeliminować z gry.

Możesz także grać w Gang Beasts w zespołach lub w niektórych mini-grach, które zawiera, takich jak mecz piłki nożnej lub bardzo interesującą grę, w której będziesz musiał przetrwać atak armii rywala kontrolowanej przez maszynę i w której będziesz musiał zdecydować, czy walczyć w współpracuj ze znajomymi lub schrzań ich gry.

Nigdy nie ogłaszaj zwycięstwa zbyt wcześnie ani nie poddawaj się przegranej, protagoniści stosunkowo szybko dochodzą do siebie po ciosach, a powroty są na porządku dziennym, więc będziesz musiał być bardzo uważny i walczyć do końca. Sterowanie, za pomocą którego można posługiwać się lalką, jest bardzo łatwe, a dzięki ich kombinacji można uzyskać specjalne ciosy, które są w stanie zadać większe obrażenia, a ponadto obejmuje również inne, dzięki którym możesz obronić się przed atakami rywali. Każda z gier Gang Beasts jest nieprzewidywalna, może trwać kilka sekund lub być prawdziwymi zaciekłymi wojnami, które trwają przez długi czas. Scenariusze sprzyjają konfrontacjom, ponieważ są małe, pomagają skoncentrować akcję w tym samym miejscu i być bardziej szaloną.

Projekt tych lokacji jest bardzo dynamiczny, prezentując do 8 różnych aren oraz szereg zniszczalnych elementów, których możesz użyć jako broni do trafiania rywali. Od prostych pól bitewnych po złożone walki w ruchu na pojazdach lub platformach. Naturalne ruchy wojowników mogą wydawać się dziwne i chaotyczne, ale na tym polega ich inna łaska. Będąc istotami galaretowatymi, ich ruchy są bardzo niezdarne, będziesz musiał nauczyć się poruszać z nimi i kontrolować je. Gdy go zdobędziesz, zobaczysz, że ten sposób poruszania się jest częścią zabawy i możesz go nawet wykorzystać na swoją korzyść na wojnie.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Gang Beasts

Uzyskaj ostatnią recenzję 25.09.2022
Za/Przeciw
Pros
- Dostępnych jest wiele kostiumów do personalizacji postaci.

- Bardzo zabawny projekt.

- Bardzo zróżnicowane lokalizacje.

- W trybie online zawsze dostępne są gry.
CONS
- Jeśli grasz z nieznajomymi, może to być nudne.

- Może się powtarzać.

- Trudno walczyć z ruchami postaci.

- Są gry, które kończą się bardzo szybko.

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje