Bezpłatne pobieranie recenzji FaceApp
Po kliknięciu Pobierz teraz nastąpi przekierowanie do pobrania naszej recenzji PDF FaceApp za darmo. Upewnij się, że każde pobranie jest pobierane z naszych serwerów, więc będziesz bezpieczny. Otrzymasz tylko dokumenty w formacie pdf, które zostaną załadowane w innym formacie.

Far Cry New Dawn

Far Cry New Dawn

Far Cry New Dawn twierdzi, że jest kompletną kontynuacją Far Cry 5, ale wywodzi się ze znanej serii Far Cry firmy Ubisoft. Ta strzelanka FPS w otwartym świecie rozgrywa się w fikcyjnym Kraju nadziei, w którym gracz może eksplorować pieszo lub w pojazdach, a także w prequelach. Walczysz z Mickeyem i Lou, znanymi również jako The Twins, którzy terroryzują Kraj Nadziei. Gra jest dostępna na PC, Playstation 4 i Xbox.


Edmodo

Edmodo

Dzięki Edmodo będziesz miał sieć edukacyjną, która oferuje swoim nauczycielom możliwość łączenia się i komunikowania się ze swoimi uczniami, w bezpiecznym środowisku do tworzenia grup edukacyjnych, do których dostęp mają tylko ci użytkownicy, którzy zdecydują się na to. Dzięki tej aplikacji będą mieli pełną kontrolę nad swoimi zajęciami.


Adobe Acrobat Reader

Adobe Acrobat Reader

Adobe Acrobat Reader to najczęściej używany program do edycji plików PDF na świecie. Potem powiem ci podstawowe informacje o tym programie.


Shazam

Shazam

Jedna z najbardziej oryginalnych aplikacji na rynku. Shazam to narzędzie rozpoznające wszelkiego rodzaju pliki audio i wideo. Może być używany w trybie offline i umożliwia dodawanie ulubionych piosenek do list odtwarzania. Po zidentyfikowaniu melodii można ją otworzyć w Spotify, Apple Music lub Google Play Music.


Etsy

Etsy

Etsy to jeden z najbardziej oryginalnych rynków internetowych w internecie. Możesz pobrać bezpłatną aplikację na Androida lub iOS lub skorzystać z jej portalu na komputery. Posiada szeroką społeczność niezależnych producentów, co umożliwia dostęp do oryginalnych i spersonalizowanych produktów. Skontaktuj się z najlepszymi twórcami i dokonaj wyjątkowych zakupów.


Laplace M

Laplace M

Laplace M to internetowa gra RPG dla wielu graczy. Dostawa opracowana przez ZlongGames to piękny produkt ze świetnym audiowizualnym i estetycznym wykończeniem. Ma ścieżkę dźwiękową wykonaną przez słynnego Motoi Sakuraba. Możesz dostosować swojego bohatera do wielu możliwości i wejść do wyjątkowego świata.O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje