Bezpłatne pobieranie recenzji Facebook
Po kliknięciu Pobierz teraz nastąpi przekierowanie do pobrania naszej recenzji PDF Facebook za darmo. Upewnij się, że każde pobranie jest pobierane z naszych serwerów, więc będziesz bezpieczny. Otrzymasz tylko dokumenty w formacie pdf, które zostaną załadowane w innym formacie.

CLIpart

CLIpart

Dzięki CLIpart Twoje dokumenty będą znacznie bardziej interaktywne. Szybko znajdź element, którego szukasz, skategoryzowany wśród tysięcy obrazów w jego bibliotece. Udostępniaj swoje dzieła w innych sieciach społecznościowych, wysyłaj je znajomym lub zapisuj na swoim urządzeniu, aby móc z nich ponownie korzystać, kiedy tylko chcesz.


Relive

Relive

Jeśli jesteś fanem sportów na świeżym powietrzu, takich jak jazda na rowerze, piesze wycieczki lub jogging, Relive to zdecydowanie aplikacja dla Ciebie. Narzędzie pozwala łączyć się z innymi użytkownikami, którzy mają te same zainteresowania, a także rejestrować wszystkie najważniejsze dane z Twoich przygód.


Critical Ops

Critical Ops

Critical Ops to idealna opcja dla fanów propozycji strzelanek pierwszoosobowych. Dzięki metodologii bardzo podobnej do tej z Counter Strike, gra Critical Force Ltd. umożliwia bezpłatny dostęp do dynamicznej i pełnej akcji propozycji.


Pagbank

Pagbank

Pagbank to bezpłatna aplikacja, która umożliwia wszelkiego rodzaju transakcje finansowe online. Oferuje zakupy online i możliwości płatności, wydawanie uznanych na całym świecie kart kredytowych oraz doładowywanie usług telefonicznych lub wirtualnych, takich jak Spotify. Możesz otwierać rachunki, dokonywać przelewów i sprawdzać salda.


Google Cast

Google Cast

Google Cast to aplikacja mobilna wykorzystująca protokół, który pozwoli na przesyłanie treści z telefonu do kompatybilnych urządzeń, a wszystko to w kilka sekund, w zależności od używanego połączenia internetowego. Utworzony w 2013 roku jest wysyłany przez Chromecasta.


Slither.io

Slither.io

Slither.io to darmowa gra do pobrania, która przypomina klasyczną grę Snake. Dzięki aplikacji Lowtech Studios na nowo przeżyjemy adrenalinę tworzenia gigantycznego węża, aby zdobyć jak największą liczbę punktów. Ale bądź ostrożny, ponieważ inni użytkownicy również obsługują swoje postacie, które mogą ukraść to, co dostajemy. Wciągająca i kolorowa gra.O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje