Recenzję Fotos
 Opcja, dzięki której Twoje zdjęcia są w jak najlepszy sposób 
 Fotos recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
5.9
Rozkład (2/10)
Funkcjonalność (3/10)
Berło (5/10)
Aktualizacje (7/10)
Synchronizacja (4/10)
Przejrzeć

Zdjęcia nie są po prostu tym, co widzimy w sieciach społecznościowych, są o wiele bardziej lub lepiej, proces za nimi jest znacznie bardziej skomplikowany. Po pierwsze, musimy powiedzieć, że zdjęcie jest nieruchomym obrazem uzyskanym w procesie rejestracji, selekcji i wreszcie projekcji w układzie optycznym na światłoczułej powierzchni.


Pierwsze zdjęcie zostało odrzucone przez Niépce'a w 1816 roku, ale uzyskał obraz nie do końca naprawiony.
Niezwykła wszechstronność tej technologii pozwoliła fotografii w różnych dziedzinach działalności człowieka, takiej jak badania naukowe, w niektórych przypadkach uznać ją za autentyczną formę sztuki.


Odkąd Instagram stał się najpopularniejszą siecią społecznościową, wiele osób podeszło do fotografii.
Kluczem do robienia pięknych zdjęć jest nie tylko użycie odpowiednich narzędzi i aparatów. Czasami piękno zdjęcia polega również na jego zdolności do wykonania doskonałego retuszu zdjęć.


Wśród najczęściej używanych stron jest Photoshop Express Editor. Ale w jaki sposób używany jest Photoshop Express Editor?
Najpierw połącz się ze stroną internetową i kliknij niebieski link Uruchom edytor edytora poniżej, aby zacząć z niego korzystać. W oknie, które zostanie otwarte, kliknij przycisk ZAŁADUJ ZDJĘCIE i wybierz zdjęcie, które chcesz teraz zmienić z komputera. Możesz dokonać niezbędnych zmian!
Oczywiście nie trzeba mieć komputera do edycji niektórych zdjęć; W rzeczywistości istnieje wiele bezpłatnych aplikacji, które pozwalają ci to zrobić, takich jak PicsArt (Android / iOS)


PicsArt to aplikacja do edycji zdjęć, bardzo ceniona przez właścicieli iPhone'a i Androida.

Najpierw pobierz PicsArt, musisz przejść do preferowanego sklepu, a stamtąd wpisz swoją nazwę użytkownika i hasło oraz zainstaluj aplikację. Ta aplikacja przypomina edytowanie selfie i innych, ale ma również opcję, która jest dla wielu bardzo dobra i dla innych, czyli do udostępniania zdjęć wszystkim aplikacjom w stylu instagram. Na początku prosi nas o zarejestrowanie się w Google lub w Facebook

Dzielenie się zdjęciami jest rodzajem sieci społecznościowej, ponieważ jeśli przejdziemy na górę, gdzie znajdują się te dwie ikony tematu z + i symbolem konwersacji, znajdziemy profile osób, które publikują zdjęcia, na początek aby śledzić ich zdjęcia, jest to coś w stylu instagramu, możemy zobaczyć, w jaki sposób wykonujemy aktywność lub aktywność osób, które obserwujemy.


Wielką zaletą tej aplikacji jest to, że jest doskonała dla początkujących i profesjonalistów. Ma szeroki zakres ustawień, które można dostosować do własnych upodobań; Przedstawia także szeroką gamę podstawowych narzędzi: ostrość, winietowanie, ekspozycję, które są bardzo przydatne do poprawy wyglądu zdjęcia nawet po zastosowaniu jednego z ustawień wstępnych. Kamera VCO stała się bardzo znana dzięki swojej prostocie użytkowania, a wspomniane cechy decydowały o jej rozpowszechnieniu nawet wśród szerszej publiczności niż profesjonalista.


Liczba filtrów oferowanych przez PicsArt nie pasuje do żadnej innej aplikacji, wszystkie wykonane z dobrym gustem. Różnorodność jest ogromna: czarno-biała, ciepła, wyglądająca na vintage, nasycona ... prawie wszystko, co chcesz tutaj znaleźć. Wiele z nich jest dostępnych w podstawowej subskrypcji, a wiele innych jest dostępnych w sklepie.


Można również znaleźć typowe parametry korekcji obrazu: ekspozycja, kontrast lub nasycenie, a także bardziej zaawansowane, takie jak korekcja perspektywiczna, pozioma i pionowa.


Oprócz zmian, PicsArt zawiera bardzo kompetentny aparat, być może nie tak kompletny, jeśli chodzi o oferowanie opcji ręcznych, jak inne aplikacje, ale nadal oferuje niezwykłe wyniki.


PicsArt nie stosuje bezpośrednio destrukcyjnych zmian obrazu, ale tworzy pliki tymczasowe, w których zachowuje wszystkie informacje związane z edycją obrazu, w przeciwieństwie do Camera Raw, Lightroom lub innego oprogramowania do tworzenia zdjęć. Oprócz umożliwienia późniejszych dostosowań poszczególnych parametrów i powrotu do oryginalnego obrazu, ta funkcja pozwala niektórym instrumentom, na przykład pociskom, dostosować swoje wyniki do zmian dokonanych po zdjęciu.

Zwiększ swoją kreatywność i wypróbuj nowe ścieżki w świecie fotografii! Pobierz Picsart i uczyń swoje zdjęcia dziełem sztuki!

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Fotos

Uzyskaj ostatnią recenzję 28.06.2022
Za/Przeciw
Pros
-Mogą być używane przez początkujących i profesjonalistów.

-Posiada szeroką gamę filtrów.

-Możesz tworzyć kolaże.

-Edycja wideo.
CONS
-Istnieją ograniczenia dotyczące starszych urządzeń.

-Nie tak wieloplatformowy.

-Może automatycznie Cię naładować.

-Nie jest chroniony przed wstrząsami.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Drukuj swoje zdjęcia w dowolnym miejscu

Drukuj swoje zdjęcia w dowolnym miejscu

Nagłówek

Pobieranie zdjęć na telefon komórkowy lub komputer to jedno z zadań, które wykonujemy najczęściej na co dzień. Ale co by było, gdybyś miał teraz możliwość drukowania zdjęć w dowolnym miejscu, bez względu na to, gdzie robisz zdjęcie. Polaroid wypuścił Polaroid Hi-Print, dzięki któremu możesz drukować zdjęcia bez kabli i połączeń, tylko za pomocą telefonu komórkowegoWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje