Google Classroom
Stwórz własną wirtualną klasę, w której możesz zarządzać nauką swoich uczniów
Pobierz Google Classroom recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
6.1
Rozkład (6/10)
Funkcjonalność (7/10)
Berło (6/10)
Aktualizacje (3/10)
Synchronizacja (6/10)

Google Classroom to jeden z produktów i narzędzi oferowanych w pakiecie edukacyjnym G Suite. G Suite to zestaw narzędzi oferowanych przez Google swoich aplikacji, które umożliwiają efektywną pracę między ludźmi. Zasadniczo służą one do łączenia, uzyskiwania dostępu do plików, tworzenia dokumentów i kontrolowania użytkowników, urządzeń i danych w łatwy i wolny od ryzyka sposób.
Produkt G Suite jest płatny dla firm i firm, jednak Google oferuje również bezpłatną wersję dla centrów edukacyjnych. Oprócz braku opłat, nie ma żadnych reklam i miejsca na Dysku Google, Gmailu i Zdjęciach Google jest nieograniczona.


Na swojej oficjalnej stronie G Suite dla centrów edukacyjnych stwierdza, że ​​jego celem jest rozpowszechnianie nauki dla wszystkich oraz zmiana sposobu, w jaki uczniowie i nauczyciele pracują i uczą się wraz z narzędziami zaproponowanymi przez najważniejszy na świecie pakiet wyszukiwarki do celów szkolnych.
Jednym z narzędzi wchodzących w skład G Suite dla centrów edukacyjnych jest Google Classroom.


Aby korzystać z Google Classroom, zarówno uczeń, jak i nauczyciel muszą mieć konto Google dla centrów edukacyjnych. Główną funkcją produktu jest tworzenie treści, które mogą być udostępniane uczniom, nauczycielom i rodzicom uczniów. Narzędzie pozwala na płynną wymianę materiałów dydaktycznych w wirtualnym środowisku edukacyjnym.

Użytkownik może utworzyć lub dołączyć do klasy. W przypadku, gdy chcesz utworzyć nową klasę, możesz przypisać nazwę, do której sekcji należy, jaki przedmiot i nazwę lub numer klasy. Po utworzeniu nowej wirtualnej przestrzeni szkolnej możesz przypisywać obrazy lub tematy związane z nauczanym przedmiotem. Platforma oferuje wstępnie zdefiniowaną zawartość.
Po utworzeniu nowej klasy można zaprosić uczniów za pomocą karty Ludzie, kopiując posiadane przez nich edukacyjne adresy Google lub narzędzie oferuje również kod, który można wygenerować w opcja konfiguracji.

Możliwości, jakie oferuje produkt G Suite dla szkół podczas udostępniania informacji, jest kilka. Możesz załączyć materiały, które masz na swoim komputerze lub na Dysku Google, lub możesz kierować użytkowników do linków w YouTube lub innych witrynach w Internecie. Po wybraniu treści do udostępnienia Google Classroom oferuje harmonogram, w którym zostaną one opublikowane dla pozostałych członków klasy, z opcją wyboru dnia i godziny.
Jeśli nauczyciel chce, może załadować zadania z alternatywy Praca klasowa. W tym trybie masz możliwość zadawania pytań (można je opracować lub z możliwością wielokrotnego wyboru), udzielania instrukcji, oceny z oceną i zwracania uczniom o ich wydajności w tym zadaniu.

Jedną z najciekawszych metod przedstawionych przez Google Classroom jest przeprogramowanie zadań, które były używane w innych klasach. Ta opcja pomaga nauczycielom zaoszczędzić czas, aby nie musieli organizować nowych zajęć w przypadku, gdy mają więcej niż jeden kurs i chcą ponownie wykorzystać wcześniej podyktowane materiały lub oceny.
Na głównym ekranie narzędzia oferowanego w G Suite dla centrów edukacyjnych użytkownik znajdzie wszystkie klasy, w których bierze udział, i będzie mógł kontrolować, jakie są zadania oczekujące w każdym środowisku wirtualnym. Jest to bardzo przydatne narzędzie dla osób zarządzających wieloma grupami lub dla uczniów, którzy mają więcej niż jedną aktywną klasę.
Klikając każdą klasę, w przypadku nauczycieli, zostaną wyświetlone wszystkie osoby, które są częścią przedmiotu i możesz wchodzić jeden po drugim, aby zobaczyć ich wyniki, a nawet wymienić opinie z zadaniami z uczniem.

Inną bardzo ważną funkcją Google Classroom jest to, że ma wersję mobilną dostępną zarówno na Androida, jak i iOS. Platforma mobilna współpracuje w celu płynnej komunikacji w wirtualnych środowiskach edukacyjnych, ponieważ umożliwia wysyłanie powiadomień do tych, którzy ją posiadają, a w niektórych przypadkach odpowiadanie na pytania lub interakcję z materiałem z aplikacji.


W erze, w której edukacja zmienia się z dnia na dzień wraz z postępem technologii, Google oferuje wraz z Google Classroom narzędzie, które zwiększa możliwości nauczania i komunikacji między uczniami, nauczycielami i rodzicami w dziedzinie edukacji.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Google LLC
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Jest wolne.

- Możesz szybko zobaczyć swoje daty egzaminów.

- Może być uruchamiany na wszystkich urządzeniach.

- Jest łatwy w użyciu.
CONS
- Nauczyciele mają dużo dodatkowej pracy związanej z zarządzaniem narzędziem.

- Musisz mieć połączenie z Internetem.

- Możesz uzyskać dostęp tylko z telefonu komórkowego, tabletu lub komputera, jeśli go nie masz, nie możesz z niego korzystać.

- Interakcja jest bardziej ograniczona
Kontynuuj pobieranie za darmo

Google Classroom

Uzyskaj ostatnią recenzję 26.09.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Nowe narzędzia w Google Classroom na powrót do roku szkolnego

Nowe narzędzia w Google Classroom na powrót do roku szkolnego

Aktualności

Używaj Google Classroom do zajęć online. Dzięki temu bezpłatnemu narzędziu Google będziesz mógł tworzyć klasy lub uczestniczyć w nich, a także łączyć studia stacjonarne, mieszane lub nawet zdalne. Aby wziąć udział w programie, potrzebujesz tylko konta Gmail, aby otrzymywać informacje zwrotne w czasie rzeczywistym między nauczycielami i uczniami, stając się podstawowym narzędziem w sektorze edukacjiWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje