LINE Manga
Najlepsza platforma do wyszukiwania ulubionych tytułów mangi
Pobierz LINE Manga recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
7.6
Rozkład (10/10)
Funkcjonalność (5/10)
Berło (2/10)
Aktualizacje (3/10)
Synchronizacja (3/10)

Czy słyszałeś o LINE Manga? Zainteresował Cię temat? Jeśli jesteś miłośnikiem japońskiego rysunku, musisz znać to narzędzie, ponieważ  pochodzi z samej Japonii, aby zapewnić Ci najlepsze tytuły. Wiemy, że popularność tego typu publikacji pochodzi z kraju azjatyckiego, gdzie jest jednym z najczęściej czytanych gatunków. To nie jest nowość, jeśli dodamy, że Line jest bardzo popularną siecią społecznościową wśród swoich obywateli, ich związek mógłby się zakończyć sukcesem.

Opracowana przez LINE Corporation, bardzo zróżnicowana platforma, która reaguje na trendy w branży smartfonów i udostępnia różne rabaty i wiele więcej. Firma opublikowała najnowsze dane dotyczące użytkowania LINE Manga i jest to niewątpliwie jedna z jej najbardziej udanych aplikacji. Został wydany w kwietniu 2013 roku i ma ponad 23 miliony pobrań w samej Japonii.

Jednak odnosi sukcesy nie tylko w Japonii. LINE Manga ma potencjał, by dominować na rynku międzynarodowym dzięki niej i zaciekłej konkurencji, jaką ma obecnie japońska manga. Po prostu połącz się ze swoim kontem LINE, aby zacząć czytać komiksy.

To łatwy i przyjemny sposób na posiadanie mangi w telefonie. Znajdziesz go do pobrania za darmo na urządzenia z systemem Android i iOS. Mając w katalogu ponad 2900 tytułów, nie jest przypadkiem, że jest to najpopularniejszy format pobierany na telefony w regionie. Istnieje wiele różnych motywów, a większość mang, które w niej znajdziesz, jest kolorowych.

LINE Manga oferuje swoim użytkownikom możliwość pobrania tego, co chcesz, bez konieczności łączenia się z Internetem, gdy chcesz go zobaczyć, zmiany urządzeń, aby przeglądać na większym ekranie lub po prostu zapisać go, aby go zebrać. Udostępniaj swoje ulubione komiksy na osi czasu LINE z innymi użytkownikami i wymieniaj się z nimi wrażeniami, tworząc bardzo aktywną społeczność. Poruszanie się po nim jest bardzo łatwe, wystarczy wybrać jedną i przeglądać strony, przesuwając palcami, aby „rozłożyć broszurę”, można również powiększyć obszary, aby zobaczyć coś szczegółowo i przywrócić normalny rozmiar do czytania.

Jest darmowy, ale oczywiście istnieje wiele ofert, w których za dopłatą będziesz miał do dyspozycji ekskluzywne rękawy, które przeczytasz przed resztą. LINE Manga ma również własne grupy tematyczne, w których można znaleźć innych użytkowników o tych samych gustach i zainteresowaniach, więc jeśli jesteś fanem mangi lub korzystasz z LINE, dlaczego nie zarejestrować się?

LINE Manga zawiera opatentowany czytnik i przeglądarkę, a wystarczy rozumieć język japoński, ponieważ generalnie większość liczb, które zawiera, jest w tym języku, ponieważ są to ekskluzywne produkty, które mogły nie przybyć do naszego kraju. Ponieważ te prace są wykonywane głównie w języku japońskim, rzadko są tłumaczone na inne języki, brakuje nawet tłumaczenia na język angielski, więc nie ma łatwego sposobu, aby się tam dostać. W tej aplikacji twoje czytanie jest całkowicie spersonalizowane, przeczytaj każdy komentarz, który inny użytkownik zostawił pod określonymi komiksami, zaznacz jeden z nich lub stronę komiksu. Możesz także udostępniać w innych sieciach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter lub Line.

Aby ułatwić użytkownikom znalezienie tego, czego szukają w LINE Manga, aplikacja oferuje im wyszukiwarkę, która pokaże wszystko, co istnieje w jej bazie, w której wyszukasz dzieła ze wszystkich gatunków, co ułatwia wybór poprawny odczyt. Masz również do swojej dyspozycji możliwość tworzenia własnych ulubionych list, bardzo łatwo jest oznaczyć te, które Ci się podobały lub które chcesz przeczytać w przyszłości i jest w pełni konfigurowalny, dzięki czemu możesz ją rozwijać lub usuwać tyle razy, ile chcesz .

Z około 50 aktualizacjami dziennie do jego oferty, jesteś w najlepszym miejscu, aby znaleźć nową mangę, która stanie się Twoją ulubioną. Ale nie tylko oferuje lekturę, ale także możesz skorzystać z różnych kampanii promocyjnych, którymi firma lubi rozpieszczać swoich użytkowników. Ogólnie rzecz biorąc, ceny nie są drogie i czasami istnieje możliwość zarobienia cudzych pieniędzy za pomocą prezentów i interakcji z resztą społeczności.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : LINE
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Jest wiele darmowych komiksów.

- Możesz także udostępniać na innych platformach.

- To jest bardzo popularne.

- Istnieją tytuły ekskluzywne, które zostały wydane tylko w Japonii.
CONS
- Jest po japońsku.

- Musisz mieć konto LINE, aby z niego korzystać.

- Strony czarno-białe.

- Za niektóre tytuły trzeba zapłacić.
Kontynuuj pobieranie za darmo

LINE Manga

Uzyskaj ostatnią recenzję 26.09.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Zapowiada nową pracę Yuji Iwahara nad LINE Manga

Zapowiada nową pracę Yuji Iwahara nad LINE Manga

Nagłówek

Twórca tak znanych tytułów jak Darker than Black i Dimension W, Yuji Iwahara, ma już gotowy kolejny projekt. Jak opublikowano w LINE Manga, 12 sierpnia to data wyznaczona dla czytelników, aby mogli cieszyć się nową pracą w aplikacji, zatytułowaną Clevatess - The King of Beats, the Babe, and Cadaverous ChampionWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje