Recenzja LINE Manga

Zaktualizowano 04.08.2020

Jest to aplikacja komiksowa manga, która odniosła duży sukces w Japonii i za granicą. Istnieje również wiele bezpłatnych tytułów


Nasza ocena (7.6)
Kategoria : Apps
Desenvolvedor :
Rev PEGI 3
Sponsored Link

Czy słyszałeś o Line Manga? Czy jesteś zainteresowany motywem manga? Ponieważ Line Manga to świetna aplikacja pochodząca z Japonii. Wiemy, że manga mania w Japonii jest wielkim sukcesem i nie jest to nowa wiadomość. Line to popularna sieć społecznościowa w Japonii, opracowana przez LINE Corporation, i jest to bardzo zróżnicowana platforma, która reaguje na trendy w branży smartfonów. , udostępniaj różne rabaty i nie tylko.


Strona udostępniła najnowsze dane o użytkowaniu aplikacji Line Manga, niewątpliwie jedną z jej najbardziej udanych aplikacji. Line Manga została wydana w kwietniu 2013 roku, z 23 milionami pobrań w Japonii.


Ta aplikacja to łatwy i przyjemny sposób na czytanie mangi w telefonie. Z ponad 2900 tytułów nie jest przypadkiem, że jest to najbardziej udany format manga pobrany na telefony w Chinach. Istnieje szeroka gama tematów, a znaczna część mangi jest kolorowa. Możesz po prostu pobrać i nie musisz być online, jeśli chcesz przeczytać mangę offline. Możesz udostępniać swoje ulubione komiksy na osi czasu Line innym użytkownikom. Wdrażanie stron jest łatwe, wystarczy przesunąć palcami, aby „rozwinąć broszurę”, po prostu nie może być.


Oczywiście istnieje wiele ekskluzywnych płatnych ofert (centów), więc przede wszystkim bookbubbies, więc jeśli jesteś fanem mangi lub korzystasz z aplikacji Line, czemu się nie spieszysz? Czytanie przez telefony.


Ta linia Manga zawiera opatentowany czytelnik i przeglądarkę, a Ty musisz tylko rozumieć japoński. Aby ułatwić użytkownikom, możesz wyszukiwać utwory we wszystkich gatunkach, ułatwiając wybór odpowiedniej lektury. Przy około 50 zleceniach dziennie jesteś w najlepszym miejscu. Możesz skorzystać z różnych kampanii promocyjnych, które firma lubi rozpieszczać użytkowników. Zasadniczo ceny nie są drogie i czasami istnieje możliwość zarobienia grosza innej osobie.


Ponieważ prace te są wykonywane głównie w języku japońskim i rzadko są tłumaczone na inne języki, brakuje nawet tłumaczenia na angielski, więc nie licz na to. Możesz przeczytać wszelkie komentarze pozostawione pod niektórymi komiksami, możesz dodać do zakładek komentarz lub stronę komiksu. Możesz także udostępniać w innych sieciach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter lub Line. Jednak tutaj wspominamy, że aplikacja jest udana nie tylko w Japonii. From Line ma potencjał, aby zwyciężyć na rynku dzięki tej udanej aplikacji w ostrej konkurencji na japońskim rynku mangi.


Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor :
Sponsored Link

Za/Przeciw
Pros
-Istnieje wiele bezpłatnych komiksów

-Możesz także udostępniać na innych platformach

-To jest bardzo popularne
CONS
-Jest po japońsku

-Powinieneś użyć Linii

-Czarno-białe strony

Kontynuuj pobieranie za darmo Review

LINE Manga

Uzyskaj ostatnią recenzję 04.08.2020

Szukaj

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | _lang_pie_uso Zobacz informacje