Recenzję Navigation Pro
 Najlepsza aplikacja do synchronizacji Twojego smartwatcha z Google Maps 
 Navigation Pro recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Nasza stawka
9.8
Rozkład (7/10)
Funkcjonalność (4/10)
Berło (3/10)
Aktualizacje (10/10)
Synchronizacja (4/10)
Przejrzeć

Czasy, kiedy korzystaliśmy z map, są daleko w tyle. Te dni, kiedy pytaliśmy na ulicy, jak dostać się do tego czy innego miejsca. Nie są to też czasy, w których zegar po prostu zaznacza godzinę lub włącza alarm. Postęp technologiczny, zwłaszcza ten poświęcony usługom mobilnym, zmieniał rutyny, scenariusze, z dnia na dzień. Dziś inteligentny zegarek może, oprócz wskazywania czasu, wyznaczyć ścieżkę dotarcia we właściwe miejsce. Dziś opowiemy o jednej z najlepszych aplikacji nawigacyjnych dostępnych na Androida i iOS, którą możesz skonfigurować za pomocą swojego inteligentnego zegarka.

Jeśli jesteś użytkownikiem smartwatcha Samsung i chcesz zainstalować Google Maps na swoim zegarku, oferujemy Ci najlepszą dostępną aplikację do tego zadania. Firma Smartwatch Studios udostępnia użytkownikom Nawigację Pro, system, który pomoże Ci przenieść wszystkie zalety i korzyści Google Maps do komfortu Twojego terminala Samsung.

Przypomnijmy, że potężna koreańska firma oferuje wszelkiego rodzaju urządzenia technologiczne, wśród których są inteligentne zegarki z dużą liczbą funkcji. Oprócz tego, że mają piękny i nowoczesny wygląd, terminale te można zsynchronizować z telefonem komórkowym i wykonywać funkcje, takie jak połączenia, dodawanie wpisów kalendarza, mierzenie wydajności fizycznej, wyświetlanie wiadomości e-mail, odtwarzanie muzyki, nauczanie filmów i wiele więcej w zależności od modelu. Aby móc łączyć zadania zegarka z telefonem komórkowym, musisz korzystać ze specjalistycznych aplikacji. W przypadku użytkownika Google Maps wskazaną aplikacją do połączenia operacji jest Nawigacja Pro.

Korzystanie z Nawigacji Pro jest bardzo proste. Po pobraniu go ze sklepu Google Play lub sklepu Apple, musisz nadać odpowiednie uprawnienia do telefonu komórkowego i programu, aby miały dostęp zarówno do zegarka, jak i telefonu.
Po osiągnięciu synchronizacji terminali, informacje generowane przez Google Maps na Twoim telefonie komórkowym zostaną odzwierciedlone na smartwatchu. Nie ma znaczenia, czy Twoja wycieczka jest zorganizowana samochodem, pieszo czy transportem publicznym. Program wyśle ​​każde ostrzeżenie w odpowiednim czasie, abyś w razie potrzeby mógł dostać się we właściwe miejsce. Będziesz mieć również do dyspozycji wiele opcji dostosowywania operacji, takich jak określanie, czy chcesz wibrować podczas otrzymywania powiadomień, mogą one być krótkie, średnie lub długie.

Ogromną zaletą konfiguracji Nawigacji Pro jest to, że bardzo pomoże Ci ona podczas podróży. Bez względu na to, gdzie jesteś i jak podróżujesz, samochodem, motocyklem, pieszo lub komunikacją miejską, aplikacja zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo. Nie będziesz musiał wyjmować telefonu komórkowego, aby zobaczyć ekran i nie będziesz cierpieć z powodu czynników rozpraszających, które mogą przyciągnąć twoją uwagę.
Wśród innych opcji oferowanych przez aplikację Smartwatch Studios znajdziesz, że możesz wybrać automatyczne uruchamianie po uruchomieniu nawigacji do witryny, a także możesz nadać jej osobisty charakter za pomocą szerokiej gamy liter, kolorów, motywów i motywów. Możliwe jest również dodanie lub usunięcie obecności zegara, zaprogramowanie oszczędzania energii lub sprawdzenie błędów, jeśli oprogramowanie ma błędy.

Pamiętaj, że Mapy Google to jedna z najpotężniejszych bezpłatnych aplikacji od Google. Skorzystaj z systemu lokalizacji i GPS, aby zapewnić najbardziej szczegółowe informacje o firmach, lokalizacjach, sklepach, centrach handlowych, muzeach i praktycznie wszystkie informacje, które są dostępne w Twoim mieście i okolicy. Program zapewni Ci godziny otwarcia i zamknięcia, numery telefonów i najlepsze dostępne trasy w zależności od statusu Twojej podróży w momencie, w którym musisz ją wykonać. Możesz nawet ustawić wycieczki na podstawie różnych godzin odlotu i przylotu.
Nawigacja Pro to jedna z najlepszych aplikacji, które można zainstalować, aby zsynchronizować telefon komórkowy z inteligentnym zegarkiem. Program wzmocni, ulepszy i usprawni korzyści zapewniane przez oba terminale. Wprowadź wszystkie ustawienia, które uważasz za niezbędne, aby czuć się jak najbardziej komfortowo i dzięki temu móc dotrzeć do celu tak szybko i bezpiecznie.

Skorzystaj z Google Maps i Navigation Pro i ciesz się jednym z najlepszych postępów w technologii mobilnej, takiej jak aplikacje współpracujące z GPS i lokalizacją w czasie rzeczywistym.

 
Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Navigation Pro

Uzyskaj ostatnią recenzję 28.11.2020
Sponsored ads
Za/Przeciw
Pros
- Dobra obsługa

- Korzystaj z Google Maps

- Wygodne w podróży

- Różnorodność wzorów
CONS
- Jest płatny

- Połączenie może zająć trochę czasu

- Czasami jest wolne

- Mapa nie jest widoczna

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje