Bezpłatne pobieranie recenzji Paint 3D
Po kliknięciu Pobierz teraz nastąpi przekierowanie do pobrania naszej recenzji PDF Paint 3D za darmo. Upewnij się, że każde pobranie jest pobierane z naszych serwerów, więc będziesz bezpieczny. Otrzymasz tylko dokumenty w formacie pdf, które zostaną załadowane w innym formacie.

Microsoft Word

Microsoft Word

Microsoft Word to najczęściej używany edytor tekstu na świecie. Stworzony przez firmę Microsoft w 1983 roku i znajdujący się we wszystkich swoich pakietach w grupie narzędzi biurowych znanych jako Pakiet Office. Możliwości, które oferuje, są nieograniczone, oferując szereg instrumentów do uzyskania unikalnych dokumentów.


Pou

Pou

Pou to darmowa gra na Androida, w której Twoim zadaniem będzie opieka nad wirtualnym zwierzakiem. Musisz pamiętać, aby go nakarmić, umyć, wyczyścić i nie nudzić. W miarę przechodzenia przez kolejne poziomy zobaczysz, jak zmienia się Twoje Pou, w rzeczywistości będziesz mieć dostęp do większej liczby akcesoriów. Ten Pou nigdy nie umrze, więc nie martw się o to.


NFL

NFL

Aplikacja NFL pozwoli Ci być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami z jednej z najważniejszych lig na świecie. Uzyskaj dostęp do filmów z meczów, najświeższych wiadomości i ekskluzywnych treści. Aktywuj alerty i śledź minutę po minucie swojego ulubionego zespołu.


HBO Go

HBO Go

HBO Go to platforma, na której będziesz mieć do dyspozycji wszystkie oryginalne seriale i filmy HBO w streamingu. Będziesz mieć dostęp do wszystkich rozdziałów zaraz po ich wydaniu lub nawet wcześniej, bez względu na to gdzie jesteś i kiedy.


Apex Legends

Apex Legends

Jeśli szukasz nowej gry do bitwy królewskiej, zdecydowanie powinieneś pobrać Apex Legends. Jedna z najlepszych gier w 2019 roku, która osiągnęła 50 milionów graczy w ciągu jednego miesiąca! W tym przewodniku wyjaśnię, jakie są legendy Apex i główne cechy gry.


Resident Evil 2

Resident Evil 2

Historyczne powroty firmy Capcom poprawiły się na PlayStation 4 i Xbox 1. Resident Evil 2 ukazał się w 1998 roku i zaznaczył przed i po w historii gier wideo. Teraz powraca z wieloma ulepszonymi aspektami, które czasami sprawiają, że zapominasz o latach, które minęły od pierwotnej premiery.O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje