Recenzja Photo Grid

Zaktualizowano 04.08.2020

Aplikacja do edycji zdjęć, pełna funkcji, takich jak meme, GIF creator, kolaż wideo, kolaż fotograficzny, album, efekty aparatu fotograficznego, instasize dla Instagram, cięcie, filtry twarzy AR, naklejki, wycinki zdjęć, tła, modele, czcionki, pokazy slajdów, rozmycie, retusz, wzory i wiele więcej!


Nasza ocena (8.5)
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Cheetah Mobile Inc
Rev PEGI 3
Sponsored Link

Photo Grid to edytor zdjęć i aplikacja do kolażu wideo, idealna dla fanów fotografii i użytkowników Instagram!

Photo Grid jest jednym z najciekawszych i najbardziej zróżnicowanych zastosowań playstore, przynosząc do praktyczności swojego telefonu komórkowego proste i wydajne narzędzie do edycji zdjęć, idealne dla tych, którzy nie chcą całej złożoności profesjonalnych montażystów, ale nie chcą przestać.

Photo Grid to aplikacja, która przenosi do cyfrowego świata bardzo stary i klasyczny trend: kolaż zdjęć. Bez względu na to, czy są to malowidła ścienne ze zdjętymi wizualizacjami, czy też bardziej zorganizowane kolaże, ważne jest zebranie ważnych obrazów dla Twojego życia i dla życia osób wokół Ciebie, tak aby tworzyły panel kolażowy. I nawet nie musisz mieć supertelefonu komórkowego, prostszy model, taki jak Galaxy J1, wystarczy.

Niezwykle prosta i łatwa w użyciu, siatka zdjęć sprawia, że panel ten jest bardzo prosty w obsłudze, bez potrzeby posiadania wiedzy w profesjonalnych programach do edycji zdjęć. Ponadto, aplikacja nadal pozwala na zapisywanie montażu do publikacji w najbardziej zróżnicowanych mediach społecznościowych, takich jak Instagram i Facebook.

Główną zaletą Photo Grid jest łatwość obsługi. Jest bardzo podobna do środowisk piaskownicy, czy są to gry czy inne aplikacje wykorzystujące ten typ estetyki i interakcji. Dzięki prostym i intuicyjnym elementom sterującym, daje możliwość swobodnego montażu, a nawet wykorzystania ramek, aby umieścić je w bardziej zorganizowany sposób, tworząc różne doświadczenia. Innym zabawnym narzędziem są naklejki, które były również starym trendem, który wygrywa odnowienie w tej aplikacji.

Przede wszystkim ważne jest, aby powiedzieć, że rzeczywiście tworzy więcej kolaży niż rzeczywiste edycje obrazów. Photo Grid nie będzie w stanie dokładniej poprawiać lub zmieniać schematów kolorystycznych, współpracując co najwyżej z filtrami podobnymi do filtrów Instagramu.


Ponadto, montaże nie obejmują wszystkich cięć, które byłyby interesujące, ponieważ problemem jest większe pozycjonowanie zdjęcia w jego obecnej postaci, które wymaga nałożenia niż legalnego cięcia. Jednak Photo Grid spełnia swoją główną rolę polegającą na wykonywaniu montaży w sposób wydajny i prosty, bez większych trudności, będąc idealnym rozwiązaniem dla ludzi świeckich, którzy potrzebują czegoś praktycznego i lekkiego na telefonie komórkowym.

Codziennie wykonujemy wiele zdjęć i zawsze chcemy nadać mu specjalny, ważny, przyjemny dotyk, dodać filtr i wiele innych efektów, aby było to bardzo dobre zdjęcie.

Jak już mówiliśmy przy pobieraniu Photo Grid za darmo, okazuje się, że jest to bardzo kompletna aplikacja, która ma wszystko i jest bardzo łatwa w użyciu. Dobrą rzeczą jest to, że pomoże ci edytować zdjęcia w bardzo profesjonalny sposób, ma wiele narzędzi, dzięki którym możesz poprawić swoje zdjęcia, selfie i wszystkie zdjęcia, które uważasz za wygodne.

Gdy właśnie otworzyliśmy aplikację Photo Grid, znaleźliśmy wyjątkowe zdjęcia niektórych użytkowników, którzy pochodzą z Photo grid, ponieważ mają oni również sieć społecznościową, a Ty możesz utworzyć konto, łącząc swojego facebooka lub inne sieci społecznościowe, takie jak Google +. Aplikacja przypomina coś na Instagramie, ale nie jest tak znana, że ​​słynie z tego, że możesz edytować z jakością i bardzo dobrym profesjonalizmem do udostępniania w sieciach społecznościowych, co jest zaletą siatki zdjęć.

W aplikacji, jeśli klikniemy na +, będziemy mogli zobaczyć różne kategorie, które musi zrobić kolaż, edytować zdjęcie indywidualnie, błysk, który jest plusem, że aplikacja daje mu efekt pryzmatu, który możesz zrobić, to Mogą tworzyć pokazy slajdów ze zdjęciami, dowolny styl do swobodnej edycji zdjęć, dodawać plakat lub naklejki do zdjęć, a także mogą je udostępniać od razu, jeśli mają konto.

Możesz zrobić pasek obrazów, więc zacznijmy od tego, czym jest kolaż, abyś mógł zobaczyć, w jaki sposób używana jest aplikacja. Wybieramy na przykład, że możemy zrobić kolaż z jedzeniem, klikamy go następnie i będziemy mogli zobaczyć poniżej na ekranie parametry i narzędzia, które są używane w każdej kategorii do robienia pojedynczych zdjęć, robienia filmów, zrobić pasek zdjęć, jest dokładnie tak samo, tylko zmienić format kształtu zdjęć. Możemy powtórzyć projekt kolażu, który pokaże nam różne kształty, w innych pozycjach, z którymi możemy wykonać kolaż i przedstawić nasze obrazy.

Po wybraniu szablonu, który najlepiej dla nas tworzy kolaż, po prostu klikamy na dodawanie zdjęć, wybieramy te, które nam się podobają, klikamy następny, a następnie kończymy, zachowując go już.

 


Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Cheetah Mobile Inc
Sponsored Link

Za/Przeciw
Pros
-Bardzo szybko i płynnie

-Bardzo łatwe w użyciu

-Możesz wybrać zdjęcia bezpośrednio z galerii

-Istnieje możliwość dzielenia się informacjami w mediach społecznościowych
CONS
- Nie ma tak wielu bezpłatnych efektów

- Ma wiele reklam

- Usługa wsparcia może mieć pewne wady

Kontynuuj pobieranie za darmo Review

Photo Grid

Uzyskaj ostatnią recenzję 04.08.2020

Szukaj

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | _lang_pie_uso Zobacz informacje