Recenzję Shimeji
 Zdobądź całą kolekcję tych animowanych postaci 
 Shimeji recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
6.8
Rozkład (9/10)
Funkcjonalność (7/10)
Berło (5/10)
Aktualizacje (6/10)
Synchronizacja (8/10)
Przejrzeć

Nowe technologie sprawiły, że elementy personalizacji stały się bardzo ważnym aspektem naszych interakcji. Jest coraz więcej gier i aplikacji mobilnych, które ułatwiają to zadanie z wieloma opcjami do wyboru, wśród nich wyróżnia się Shimeji, która oferuje również bajki Twoich ulubionych postaci, zarówno anime, musicali czy filmów.

Początkowo narodził się jako rozszerzenie Google Chrome, gdzie zyskał prawdziwą popularność i stał się najczęściej używany, mimo że przeglądarka miała własne konfigurowalne rozszerzenia elementów. Shimeji pozwoliło Ci poprawić wygląd interfejsu użytkownika, który napotykasz za każdym razem, gdy otwierasz przeglądarkę. Sekretem jej sukcesu jest to, że to sami użytkownicy nadal pielęgnują swój i tak ogromny katalog nowymi postaciami, więc zawsze znajdziesz nową emotikonę do użycia.

Chociaż jego pochodzenie nie jest jasne, pierwszy Shimeji pojawił się z systemem operacyjnym Windows XP. Wraz ze wzrostem ich popularności rozszerzali swoje domeny i docierali do innych systemów operacyjnych, aż w końcu wylądowali na urządzeniach mobilnych, aby nadal zachęcać swoich użytkowników.

Zwykle są to postacie ze znanych seriali anime, takich jak Naruto czy One Piece, ale znajdziesz też grupy muzyczne, seriale animowane, filmy popkulturowe czy komiksy. Pobierz Shimeji za darmo, znajdziesz go na PC i urządzeniach mobilnych kompatybilnych z systemami operacyjnymi Android i iOS.

Ale najzabawniejsze jest to, że nie znajdziesz tych lalek, które tak bardzo lubisz, ale to, że wchodzą one w interakcję z tym, co robisz na ekranie, wykonując różne czynności, takie jak wspinanie się na niego, siadanie, spanie, a nawet sięganie po wskaźnik myszy. Wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba i umieść go tam, gdzie chcesz, aby był na ekranie. Jeśli uzyskasz dostęp do opcji menu każdego z nich, będziesz mógł zobaczyć możliwe działania, które wykonuje, i wybrać jedną z nich, którą możesz zmieniać tyle razy, ile chcesz. Nie wszystkie Shimeji mają tę opcję, więc znajdziesz takie, które mają tylko jedną opcję działania.

Posiada szeroką galerię Shimeji, podzieloną na kategorie, dzięki czemu szybko znajdziesz to, czego szukasz. W przeglądarce możemy dodać tylko jedną, choć z tego będziemy mieli do trzech replik, które będą nam towarzyszyć. Mają one właściwość interakcji z tym, co pojawia się na naszym ekranie, w tym z elementami niektórych witryn internetowych i sieci społecznościowych, takich jak między innymi YouTube, Facebook, Pinterest lub Instagram.

Aby zacząć korzystać z darmowej aplikacji Shimeji, wystarczy zainstalować ją na swoim telefonie komórkowym, tak łatwo będzie wejść do tego animowanego świata. Gdy już to zrobisz, musisz tylko wybrać te elementy dekoracyjne, które chcesz dodać do swojego ekranu i wybrać jedną z możliwych akcji, jeśli masz taką opcję. Z katalogu na jego stronie internetowej możesz zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi Shimeji, w których dodatkowo znajdziesz więcej postaci w każdej z podkategorii, z bardziej spersonalizowanymi elementami, takimi jak różne ubrania, nowe akcesoria lub charakteryzowane specjalnie dla szczególne wydarzenie specjalne.

Aplikacja Shimeji jest całkowicie bezpieczna i nie będzie wydawać nadmiernych zasobów na Twoim urządzeniu mobilnym, dzięki czemu możesz mieć pewność, że dodanie tych znaków do ekranu nie obniży wydajności Twojego telefonu, możesz je też usunąć w dowolnym momencie, jeśli Ci przeszkadzają.

Masz również możliwość tworzenia własnych postacie Shimeji. Z bazy dostarczonej przez samą aplikację będziesz mógł dodać wszystkie elementy, które chcesz, aby miała, w tym postawę i działania, które uwzględnisz. Są tacy, którzy są bardzo spokojni i tacy, którzy są nadpobudliwi i nie przestaną się rozmnażać na ekranie. Elementy personalizacji, które możesz dodać do swojej lalki, są nieskończone, więc zawsze znajdziesz ten, który najlepiej ją definiuje, a najważniejszą rzeczą, o której zawsze musisz pamiętać, jest oryginalność, aby stworzyć najlepszą postać. Ten typ lalek jest używany przez wielu jako małe wirtualne zwierzątko, z którym możemy się bawić i bawić podczas przeglądania lub korzystania z innych aplikacji.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Shimeji

Uzyskaj ostatnią recenzję 16.08.2022
Za/Przeciw
Pros
- Istnieje wiele różnych kategorii.

- Bardzo dobrze integrują się i współdziałają z pozostałymi aplikacjami.

- Możesz tworzyć własne postacie.

- Większość ma kilka akcji do wyboru.
CONS
- Niektórzy nie wykonują dobrze wybranych ruchów.

- Mogą być irytujące.

- Utrudniają wyświetlanie ekranów.

- Różnorodność postaci nie jest tak wielka.

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje