Recenzję Skype
 Wykonuj najwyższej jakości połączenia bez przerw 
 Skype recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
7.8
Rozkład (8/10)
Funkcjonalność (2/10)
Berło (10/10)
Aktualizacje (4/10)
Synchronizacja (4/10)
Przejrzeć

Skype jest to aplikacja która służy do komunikowania się z osobami z całego świata, które są dla Ciebie najważniejsze w życiu prywatnym i zawodowym. Możesz rozmawiać o dowolnej porze z każdego urządzenia: telefonu komórkowego, komputera lub tableta. Wiadomości tekstowe i jedyne w swoim rodzaju rozmowy głosowe oraz wideo przez Skype’a ułatwiają dzielenie się doświadczeniami i współpracę. Możesz rozmawiać zarówno z jedną osobą jak i prowadzić konwersacje grupową.

Aplikację Skype'a można pobrać bezpłatnie i jest ona naprawdę łatwa w obsłudze.

Dzięki Skype’owi możesz spotykać się ze znajomymi i tworzyć wspaniałe rozwiązania, dzielić się historiami lub świętować urodziny z przyjaciółmi i członkami rodziny. Możesz uczyć się nowych umiejętności lub rozwijać hobby z nauczycielem. Korzystaj ze Skype za darmo - wysyłaj wiadomości i nawiązuj połączenia głosowe i wideo z maksymalnie 50 osobami!

Jeśli chcesz coś więcej i zdecydujesz się trochę zapłacić, zyskasz możliwość kontaktu z większą liczbą osób — na przykład możliwość dzwonienia na telefony i wysyłania SMS-ów. Możesz wybrać dogodne dla siebie rozwiązanie i płacić za poszczególne rozmowy oraz wiadomości lub wykupić abonament.

Już dziś spróbuj Skype i zacznij dodawać znajomych, członków rodziny i kolegów do listy kontaktów. To będzie proste - setki milionów ludzi na świecie już używa Skype, aby pozostać w kontakcie na wiele różnych sposobów.

Korzyści z pobrania Skype'a dla naszej firmy

Kiedy w danym momencie prowadzisz działalność online lub osobiście, musisz umówić się na spotkanie z klientem. aby go poznać, aby móc przedstawić swoją ofertę biznesową lub produktową, w tej rozmowie osoba powie „tak” lub „nie”, w zależności od tego, jak się sprawy potoczą.

Przed erą internetu wszystko było osobiście, na przykład, jeśli umówiłeś się na spotkanie z klientem, było to w kafeterii lub gdziekolwiek było fajnie, obejmowało całą serię rzeczy, takich jak przeprowadzka do miejsca, znalezienie parkingu dla samochodu lub pojazdu, dostać się na miejsce, a osoba mówi ci, że nie mogę iść, ponieważ miałem taki problem lub gorzej, pozostawiają cię stojącą bez ostrzeżenia. Straciłeś czas, pieniądze, aby dostać się na miejsce i wrócić, co może zabrać cię zgubiony poranek lub stracone popołudnie jest ogromne, szczególnie jeśli jesteś zajęty wieloma rzeczami, które powodują szereg problemów.

Dzisiaj, w dobie internetu możesz to wszystko zapisać, nie musisz już umawiać się osobiście na spotkanie w określonym miejscu. Teraz możesz umówić się na spotkanie online, a skype daje ci taką możliwość. Możesz spotkać się na Skype pewnego dnia o określonej godzinie i rozpocząć rozmowę przez komputer, możesz zobaczyć się twarzą w twarz z klientem i rozmawiać lub możesz także udostępnić ekran i nauczyć go, czego chcesz od komputera. Dana osoba może chcieć dowiedzieć się więcej o Twojej firmie i udostępniając ekran, możesz pokazać jej swojego bloga, stronę internetową, swój produkt, oferty, co masz do zaoferowania.

Załóżmy, że dana osoba mówi ci, że nie będzie sama, że ​​inni znajomi również są zainteresowani udziałem w czacie, świetnie bez problemu, wystarczy zorganizować konferencję grupową i zaprosić wszystkich przyjaciół tej osoby do udziału, jest to bardzo podobne do bycia rozmawiając razem przy stoliku w barze. Możesz rozmawiać z klientem, podczas gdy jego przyjaciele słuchają, a następnie zadawać pytania razem, każdy może usłyszeć odpowiedzi. Jest to niezwykła zaleta dla firmy, ponieważ dużo oszczędzasz.

Możesz porozmawiać z klientem, który wzbudza zaufanie, będziesz mógł pokazać, jak się masz, osoba będzie mogła cię zobaczyć, będzie mogła cię przeanalizować, a jeśli osoba wyrazi zgodę, bardzo łatwo przyłączy się do twojej firmy i bardzo ci pomoże . Spotykam także ludzi, którzy nigdy nie używali Skype'a i nadal nie wiedzą, jak go używać.

Jeśli wiesz, jak go używać ze strategiami i dobrze zrobione, będziesz nawet w stanie zamknąć sprzedaż przez Skype, jak wiele osób, które robią to dzisiaj, ponieważ mają tę zaletę, że znają program i potrafią korzystać z narzędzia w najbardziej opłacalny sposób, jak to możliwe. . Śmiało i pobierz Skype na telefon komórkowy, komputer PC lub tablet.

 

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Skype

Uzyskaj ostatnią recenzję 20.05.2022

Skype to popularny komunikator internetowy, który pozwala na prowadzenie darmowych rozmów. Oprócz tego Skype posiada funkcje bezpośredniej wymiany informacji tekstowych za pomocą ręcznie wpisywanych wiadomości oraz przesył plików.


Aplikacja oferuje znakomitą jakość dźwięku. Skype nie instaluje żadnych komponentów szpiegujących (spyware), jest bezpłatny i pozwala prowadzić rozmowy z innymi użytkownikami sieci Skype bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Płatne są jedynie rozmowy z rozmówcami korzystającymi ze standardowych numerów telefonicznych, ceny jednak są wyjątkowo atrakcyjne.


Korzystania ze Skype'a jest łatwe. Wystarczy kilka kroków:


-Pobierz Skype na swoje urządzenie (telefon, tablet, laptop, komputer)
-Utwórz bezpłatne konto Skype'a
-Zaloguj się w Skypie
I to wszystko!


Jak znaleźć nowe kontakty na Skype?
-Wybierz pozycję Przeszukaj Skype'a.
-Wpisz imię i nazwiskonazwę użytkownika Skypa lub adres e-mail osoby, z którą chcesz porozmawiać na czacie.
-Wybierz znajomego w wynikach wyszukiwania, aby przejść do okna konwersacji.
-Wpisz wiadomość i wybierz Wyślij 


Z programu Skype dla firm możesz na przykład korzystać na komputerze przenośnym lub na telefonie komórkowym, gdy podróżujesz, albo w sali konferencyjnej w innym budynku, a możesz też wylogować się z programu Skype dla firm w pracy i ponownie zalogować na komputerze domowym. Każdej z tych lokalizacji możesz przypisać inną nazwę, na przykład „W podróży”, „Budynek 4”, „praca” i „dom”. Po tym, jak ustawisz nazwę jakiejś lokalizacji, program Skype dla firm ją pamięta, więc gdy program Skype dla firm następnym razem wykryje, że korzystasz z tego konkretnego połączenia sieciowego, nazwa lokalizacji wyświetlana z informacjami o Twojej obecności wskaże miejsce, w którym przebywasz.


Aplikację Skype'a można pobrać bezpłatnie i jest ona naprawdę łatwa w obsłudze.


 


 


 


Porady

- Korzystaj ze Skype gdy jest dobre połączenie z internetem

- Zainstaluj Skype na każdym urządzeniu aby być w stałym kontakcie

- Zapraszaj i przyjmuj zaproszenia tylko od osób które znasz

- Sprawdź czy Twoja kamerka jest czysta

- Nie zasłaniaj mikrofonu
Za/Przeciw
Pros
-Bezpłatna możliwość nawiązywania połączeń za pomocą łącza internetowego

-Możliwość zobaczenia rozmówcy, jeśli posiada się kamerę

-Brak reklam

-Możliwość przesyłania plików

-Tworzenie własnego profilu
CONS
-Potrzebujesz konta premium, aby korzystać z bardziej zaawansowanych usług (wideokonferencje)

-Często występujące problemy techniczne (przerwanie obrazu, rozmowy lub całego połączenia)

-Wysokie zużycie danych.

Najnowsze AKTUALNOŚCIWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje