SmartNews
Dowiedz się o wszystkich najważniejszych aktualnościach
Pobierz SmartNews recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
10.8
Rozkład (9/10)
Funkcjonalność (10/10)
Berło (3/10)
Aktualizacje (4/10)
Synchronizacja (3/10)

SmartNews Inc. to niezależny serwis informacyjny z Japonii, który zapewnia swoim czytelnikom innowacyjną i osobistą koncepcję korzystania z cyfrowej gazety na urządzeniu mobilnym lub komputerze. Opracowali bardzo wydajną, szybką aplikację, która daje możliwość przeglądania wielu nagłówków w tym samym czasie. Jest to możliwe dzięki temu, że aplikacja korzysta z nowoczesnej technologii opartej na algorytmie, który automatycznie wyszukuje najbardziej wartościowe kroniki w sieci światowej. Wszystko to nie utrudnia użytkowania, wręcz przeciwnie, jest bardzo proste i szybkie.

Po pewnym czasie bezczynności jest już dostępny na Androida i iOS, gdzie można dodać wiele nowych źródeł, takich jak CNN, moviefone itp. Pobierając SmartNews i wybierając wiadomości, możesz je przeglądać. Możesz wybrać format internetowy lub mobilny. W przeglądarce internetowej widzą to tak, jakby przeglądali to w swojej przeglądarce. W widoku mobilnym zagęszcza wszystko i usuwa wiele obrazów, dzięki czemu możesz przeczytać treść bez przerywania tekstu. Przełączanie się między nimi jest bardzo łatwe.

Jeśli chcesz udostępnić treści, które czytasz w SmartNews, możesz to zrobić w prawym górnym rogu strony, naciskając przycisk udostępniania i możesz wysłać je do swoich sieci społecznościowych, takich jak Twitter, Facebook, Google +, Evernote, Pocket lub e-mail. Możesz szybko poruszać się między historią lub inną historią lub w obrębie samych stron, po prostu dotykając karty powyżej lub po prostu przesuwając palcem po ekranie, jakby to był arkusz. Jeśli chcesz zaktualizować zawartość, po prostu rozwiń ekran, a strona się odświeży, lub możesz nacisnąć przycisk odświeżania, który się pojawi, jest to bardzo proste.

Jeśli znajduje się na ostatniej stronie listy, możesz dodać nowe treści, takie jak: Polecane, Popularne i Kategorie. Jeśli czytasz na przykład wiadomości i zauważysz coś, co Ci się podoba, po prostu wybierz to, a przejdzie do sekcji najpopularniejszych tematów na Twoim profilu, dzięki czemu będziesz mieć pod ręką najpopularniejsze źródła lub możesz po prostu przejść do różnych kategorii, które Ma wydarzenia, rozrywkę, styl życia, sport, biznes i finanse, technologię i lokalną.

Na przykład spróbuj kliknąć sport, aby wybrać konkretny, po prostu kliknij go i po prostu naciśnij przycisk „Dodaj” i dodaj go do swojej listy. Gdy już to zrobisz, możesz nacisnąć widok swoich ulubionych i tam będziesz mieć go w swoich zakładkach dostarczania informacji.

Aplikacja SmartNews jest oparta na koncepcjach uczenia maszynowego. Główną ideą tej aplikacji jest nie tylko przestrzeganie standardowego procesu tworzenia wiadomości, ale bardziej skupiają się oni na tym, jak przedstawiać te informacje swoim użytkownikom w najlepszy sposób, w jaki znajdują raporty wirusowe w Internecie i próbować je projektować w najlepszy możliwy sposób, z poprawne zdjęcia i animacje. Są tworzone nie tylko dla przeglądarki internetowej z jej domyślnymi ustawieniami, ale także dla smartfonów. Jest to sposób, który naprawdę wpływa na strukturę wiadomości, które czytelnicy widzą na platformie. Głównym celem jest ułatwienie czytania treści, dlatego są one w odpowiednim formacie.

SmartNews to ciekawy sposób, aby zobaczyć, jak wiadomości japońskie i globalne mieszają się w tym samym czasie, używając kilku języków, które identyfikują te publikowane, takich jak Reuters, USA Today itp., Dodając wydawców na rynku japońskim. Tak więc zawartość łączy się naprawdę dobrze, a korzystając z tej technologii, starają się być bardziej obiektywni i zawierać te właściwe bez manipulacji. Z tego powodu aplikacja może dotrzeć do ludzi na całym świecie.

Możesz nawet zainstalować go na swoim komputerze i otwierać wiadomości na większym ekranie. Dobrą rzeczą jest to, że zachowasz tę samą interaktywność, bez względu na to, gdzie jest używana. Możesz przesuwać strony tak, jak robisz to w zwykłej gazecie i przeglądać tytuły z ich wizerunkiem oraz źródło, z którego pochodzą. Mimo to u góry tablicy będą znajdować się wszystkie zakładki zainteresowań, które będą pokolorowane w różnych kolorach, aby nie przegapić niczego, co Cię interesuje.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : SmartNews, Inc.
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
-Darmowa aplikacja gazety

-Zarówno na Androida / iOS

-Odkryj codzienne wiadomości

-Bardzo szybko

-Ofline też działa
CONS
-Ma reklamy

-Wątpliwe wiadomości

-Filmy mogą ładować się wolniej

-Brak wiadomości lokalnych
Kontynuuj pobieranie za darmo

SmartNews

Uzyskaj ostatnią recenzję 26.09.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI

SmartNews aplikacja chwili, aby być na bieżąco

SmartNews aplikacja chwili, aby być na bieżąco

Nagłówek

SmartNews stało się referencyjną aplikacją informacyjną, o czym świadczą ważne dane, które przedstawiła w raporcie, w którym można zobaczyć wzrost, którego doświadcza i który zamierza kontynuować w czasie. Platforma zbiera informacje z różnych międzynarodowych mediów, dzięki czemu jest najbardziej kompletna na rynkuWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje