Recenzję Tatuajes Femeninos
 Najpiękniejsze, oryginalne i niepowtarzalne projekty dla Twojej skóry 
 Tatuajes Femeninos recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
6.4
Rozkład (6/10)
Funkcjonalność (3/10)
Berło (7/10)
Aktualizacje (8/10)
Synchronizacja (4/10)
Przejrzeć

Tatuaz jest wynikiem osadzania sie na skórze nierozpuszczalnych (lub nie) kolorowych pigmentów. Pigmenty te tworza wzór i pozostaja na stale w warstwie podskórnej. Obecnie najbardziej popularna technika wprowadza te pigmenty za pomoca specjalnych igiel do drugiej warstwy tkanki nablonkowej (skóry) w skórze wlasciwej. Ale istnieja inne techniki, takie jak sumi, które uzywaja bambusa zamiast igiel.


Tatuaz pojawil sie najpierw miedzy plemionami i klanami jako charakterystyczny czynnik grupy. Szacuje sie, ze mialo to miejsce co najmniej 3500 lat temu. Na mumii z siódmego wieku naszych czasów byl nawet tatuaz, a niektórzy twierdza, ze jest to objaw nowoczesnosci. Nastepnie, wraz z ewolucja spoleczna i samym tatuazem, stalo sie tym, czym jest dzisiaj, to znaczy innym wyrazem osobowosci, szczególna marka jednostki.


Wedlug dziennikarza João do Rio: „Pierwszy czlowiek po utracie wlosów odkryl tatuaz”.


Innym sposobem tatuowania bylo zaznaczenie faktów, które wyznaczaly etapy zycia, w tym narodzin, dojrzewania, reprodukcji i smierci. W czasach wspólczesnych tatuaz zostal najpierw rozszerzony wsród zeglarzy, a dekady pózniej stal sie powszechny wsród wiezniów. Dlatego przez dlugi czas tatuaze byly marginalizowane.


Wzrost tatuazy na kobiecej skórze jest niedawny. Dzis uwazane za normalne, kiedys bylo to dziwne do tego stopnia, ze ??wytatuowane kobiety staly sie atrakcjami cyrkowymi. Ale nie zawsze byl zabawny, wciaz byly chwile uzywania tatuazy do strasznych celów, takich jak oznaczanie wiezniów zydowskich, które byly liczone podczas II wojny swiatowej.

Aplikacja tatuazu dla kobiet: INKHUNTER

Ta aplikacja jest najbardziej znanym obecnie symulatorem tatuazu, z mozliwoscia wyboru sposród wielu wzorów dostepnych w aplikacji, a nawet wgrania wlasnego obrazu. Aplikacja dokonuje niezbednych korekt 3D, dzieki czemu mozesz zobaczyc swój przyszly tatuaz ze wszystkich stron. A co najwazniejsze, jest calkowicie darmowy!

Ta aplikacja uczy, jak tatuaż będzie wyglądał na Twojej skórze w bardzo realistyczny sposób, dzięki czemu możesz bez bólu wybrać ten, który najlepiej pasuje do tego, czego szukasz i może pochwalić się rysunkiem.

Rodzaje tatuazy

Tatuaze 3D
To atrament „na twoja twarz”. Jesli chcesz sztuki ciala, która wyróznia sie i przyciaga twoja uwage, to jest to. Chociaz skóra moze byc plaska / zakrzywiona, dzisiejsi artysci moga przyniesc prawie kazdy obraz, jaki maja na mysli. Trójwymiarowe tatuaze nosza nowoczesny styl atramentu na zupelnie nowy poziom.

Tatuaz artystyczny
Czy bardziej sklaniasz sie ku stronie kreatywnej / artystycznej? Zastanów sie nad wyborem abstrakcyjnego stylu tatuazu. Podczas gdy abstrakcyjne projekty sa fajne do ogladania, ich najlepszy urok mozna znalezc w ich ukrytym znaczeniu. Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzki portret z czterema oczami, geometrycznymi szescianami, kolorowymi liniami i dwiema kroplami farby nie wysyla dokladnie wiadomosci ani wyraznego znaczenia jak szklo. Z pewnoscia jednak dotyczy to obserwatora projektu.
Niezaleznie od tego, czy chcesz kawalek atramentu, który jest naprawde wyjatkowy, czy moze projekt o ukrytym znaczeniu, abstrakcyjne style tatuazu sa doskonalym wyborem.

Pisemny tatuaz
Rodzaje tatuazy przedstawiajacych slowa z unikalnymi literowymi wzorami, które pozwalaja na ich czytanie w ten sam sposób z róznych punktów widzenia.
Podczas gdy ten styl tatuazu byl bardzo popularny lata temu, dzis zmarl mniej wiecej na korzysc bardziej nowoczesnych stylów. Oczywiscie nie oznacza to, ze styl nie ewoluowal.
W rzeczywistosci rodzaje pisanych tatuazy staly sie bardziej ozdobne i eleganckie, a artysci stosuja wlasne style skryptów i listów.

Kolorowy tatuaz czaszki
Czy masz bezbarwny tatuaz? Rzuc ptakiem, czaszka lub innym wzorem, który chcesz czarnym tuszem, a wlasnie odkryles eksplozje zamiast stylu.
Spójrzmy prawdzie w oczy, rodzaje zabawnych tatuazy sa wieczne, ale twoje postrzeganie swiata zawsze sie zmienia.

Jesli masz kawalek atramentu z przeszlosci, ale chcesz go zatrzymac ze wzgledu na znaczace znaczenie, eksplozja tatuazu jest idealnym rozwiazaniem.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Tatuajes Femeninos

Uzyskaj ostatnią recenzję 28.06.2022
Za/Przeciw
Pros
- Aplikacja jest naprawdę łatwa w użyciu.

- Przed użyciem atramentu na całe życie za pomocą aplikacji możesz dowiedzieć się, jak będzie wyglądał twój tatuaż.

- Świetny sposób na użycie AR.

- Może być używany do zabawy.
CONS
- Aplikacja nie pozwala na używanie wielu tatuaży.

- Nie możesz edytować zawartości.

- Aplikacja nie może wykryć alergii.

- Ograniczone projekty.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

3000-letnie kobiece tatuaże

3000-letnie kobiece tatuaże

Nagłówek

W historii kobiecych tatuaży dokonano wielkiego odkrycia. Grupa z Uniwersytetu St. Louis-Missouri w Stanach Zjednoczonych znalazła ślady na skórze, takie jak tatuaże na szczątkach siedmiu kobiecych mumii. Ciała mają ponad 3000 lat i należą do cywilizacji egipskiejWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje