Recenzja Twitter

Zaktualizowano 04.08.2020

Twitter to platforma komunikacyjna, która łączy zalety blogów, sieci społecznościowych i komunikatorów internetowych i pozwala użytkownikom pisać wiadomości o długości do 140 znaków, w których mogą zawierać teksty i pliki multimedialne, które mogą odczytać każdy, kto ma do nich dostęp platforma


Nasza ocena (7.7)
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Twitter, Inc.
Rev PEGI 3
Sponsored Link

Twitter to amerykański serwis informacyjny i internetowa sieć społecznościowa, w której użytkownicy publikują i komunikują się z wiadomościami zwanymi „tweetami”. Zarejestrowani użytkownicy mogą publikować, podobnie jak tweety, ale niezarejestrowani użytkownicy mogą je tylko czytać. Użytkownicy uzyskują dostęp do tweedu przez interfejs strony internetowej lub korzystają z usługi „SMS” (Short Messege Service) lub oprogramowania dla urządzeń mobilnych („aplikacja”).

Twitter jest siecią społecznościową, jest jedną z pierwszych, która pojawiła się w 2006 roku i że ludzie zwykle używają go do informowania się, dokładniejszego śledzenia wiadomości, dzielenia się upodobaniami i zainteresowaniami z innymi podobnie myślącymi ludźmi, oraz czasem także w celu nawiązania bliższego lub osobistego kontaktu z ludźmi, których podziwiają z różnych dziedzin społeczeństwa.

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji podczas pobierania Twittera za darmo, konieczne jest utworzenie konta, w tym celu konieczne jest posiadanie wiadomości e-mail, wybranie hasła i nazwy użytkownika, które muszą być unikalne. Ta nazwa użytkownika identyfikuje Cię podczas komentowania lub publikowania postów. Od momentu utworzenia nazwy użytkownika na Twitterze adres internetowy Twojego profilu zmienia się na twitter.com/xxxxx (twoja nazwa użytkownika).

Po utworzeniu swojego profilu na Twitterze i wejściu do sieci społecznościowej, dwa podstawowe filary i dwa pojęcia, które musisz zrozumieć na temat tej sieci społecznościowej, aby móc z łatwością sobie z nią poradzić, to pojęcia obserwujących i obserwujących.

Obserwujący to osoby, które Cię śledzą i dlatego mogą zobaczyć wszystko, co publikujesz na Twoim profilu na Twitterze, wszystkie tweety, zdjęcia, animowane prezenty, krótko mówiąc, wszystko, co umieścisz na swoim profilu na Twitterze, dotrze do Twoich obserwujących Na przykład, jeśli dotkniemy profilu, możemy zobaczyć wszystkie osoby, które mogą przeczytać to, co publikują na koncie na Twitterze. Z drugiej strony mamy listę obserwowanych, czyli osoby, które obserwujesz, wszystkie ich twits, które udostępniają w swoim profilu, trafią do ciebie na twoim koncie twitter.

Funkcje Twittera

RTE polega zasadniczo na opublikowaniu z twego profilu na Twitterze tweetu napisanego przez kogoś innego z jego profilu na Twitterze, w ten sposób wywołujesz echo i docierasz do większej liczby osób. Na przykład, jeśli przejdziesz do strony głównej Twittera i poszukasz tweeta, który uważasz za interesujący na końcu wiadomości, pojawi się przycisk retweetu z opcją dodania komentarza, gdy zostanie opublikowany w twoim profilu, trochę w celu wzbogacenia lub połączenia z Udostępnij dalej swoje konto na swoim koncie

Oznacz tweet z małym sercem, aby wskazać autorowi, że Ci się podobało lub że jest on szczególnie interesujący, jest to bardzo podobne do Facebooka lub Instagrama, tak jak robimy to samo z treściami publikowanymi przez osoby, które obserwujemy. Jeśli przeglądasz swoją stronę na Twitterze i znajdziesz coś, co z jakiegoś powodu Cię interesuje, możesz kliknąć serce wyświetlone obok jej publikacji, aby móc wskazać autorowi, że podoba Ci się to, co udostępnił.

Prywatne wiadomości na Twitterze to seria wiadomości, które są udostępniane na Twitterze, ale docierają tylko do odbiorcy, co oznacza, że ​​nie są to wiadomości publiczne, takie jak tweety umieszczone w profilu, ale są adresowane tylko do jednej osoby co jest więc rodzajem prywatnej rozmowy między tymi dwiema osobami. Aby móc wysłać prywatną wiadomość, wystarczy przejść do profilu tej osoby i nacisnąć ikonę koperty, umożliwiając wysłanie wiadomości do tej osoby, którą tylko ona będzie mogła zobaczyć, nikt inny nie zobaczy, to znaczy, że jest to niezbędny wymóg że obaj ludzie podążają za sobą, ty podążasz za tą osobą, a ta druga osoba podąża za tobą; Chociaż istnieje również możliwość otwarcia prywatnych wiadomości, oznacza to, że osoba ta może odbierać prywatne wiadomości bez potrzeby spełnienia tego wymogu, ale jest to opcja, która może być aktywowana lub nie.


Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Twitter, Inc.
Sponsored Link

Twitter to internetowy serwis informacyjny i serwis społecznościowy, w którym ludzie komunikują się w któtkich wiadomościach zwanymi tweetami. Innym sposobem opisu twittera i tweetingu może być mikro blogowanie. Niektórzy ludzie używają Twittera do odkrywania ciekawych ludzi i firm online, decydując się na śledzenie swoich tweetów.


Twitter jest łatwy w użyciu jako nadawca i odbiorca. Do społeczności można dołączyć za darmo zakładając nowe konto. Natępnie możesz tweetować na różne tematy w różnym odstępie czasu w zależności od użytkownika. Podobnie jak na Facebooku możesz się komunikować ze światem i przęglądać różne informacje lub nowości ze świata.


Interfej serwisu jest bardzo przejrzysty i łatwy w użyciu, można go w łatwy i szybki sposób sie nauczyć z niego korzystać.


Ludzie wysyłają tweety z różnych powodów: Próżności, uwagi, bezwstydnej autopromocji swoich stron internetowych lub zwykłej nudy. Zdecydowana większość mikroblogów wyskokotonowych rekreacyjnie to szansa na wykrzyknięcie światu i rozkoszowanie się tym, ile osób czyta twoje tweety.


Twitter to połączenie wiadomości błyskawicznych, blogów i wiadomości tekstowych, ale z krótką treścią i szeroką publicznością. Jeśli masz ochotę na pisarza który ma coś do powiedzenia, twitter jest portalem wartym poznania, Jeśli nie lubisz pisać, ale interesuje cię jaki kolwiek celebryta, konkretny temat hobby lub chcesz wiedzieć co się dzieje w twojej dalszej rodzinie i u znajomych, Twitter jest jedynym ze sposobów na połączenie się z tą osobą lub tematem.Porady

-Tweetuj wcześnie i często

-Zwróć uwagę, gdy nadmiernie nasycasz swoich obserwatorów

-Zaangażuj się bardziej niż nadawanie

-Przejdź na odpowiednie tematy trendów

Za/Przeciw
Pros
- Sieć społecznościowa z informacjami z ostatniej chwili.

- Używają go bardzo ważne osobistości.

- To może być niezła zabawa-

- Istnieją specjalistyczne konta
CONS
- Twoje tweety mogą pozostać niezauważone.

- Treści zawierające przemoc lub nieodpowiednie dla dzieci.

- Fałszywe konta.

Kontynuuj pobieranie za darmo Review

Twitter

Uzyskaj ostatnią recenzję 04.08.2020

Szukaj

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | _lang_pie_uso Zobacz informacje