Recenzję VSCO
 Najlepsza platforma do edycji zdjęć i osiągania profesjonalnych rezultatów 
 VSCO recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
4.9
Rozkład (10/10)
Funkcjonalność (2/10)
Berło (8/10)
Aktualizacje (10/10)
Synchronizacja (8/10)
Przejrzeć

VSCO to platforma z definicji własnych projektantów do edycji profesjonalnych zdjęć i filmów. Wykorzystuje aparaty w telefonach komórkowych jako punkt odróżniający moc i jakość. Wcześniej zdjęcia wykonywane przez urządzenia nie były dostatecznej jakości, ale to się zmieniło i wykończenie, które można uzyskać z tych zdjęć, może konkurować z aparatami kompaktowymi, to tam VSCO ma swój punkt wyróżniający, narodziło się, aby dać tym zdjęciom miejsce bardziej rozbudowane. Jak tego użyć? Zbyt łatwe.

Opracowany w 2011 roku przez Visual Supply Company, pierwotnie był znany jako VSCO Cam. Dostępny na Androida i iOS, umożliwia robienie zdjęć i późniejszą edycję ich za pomocą filtrów. Od 2015 roku ponad 72 miliony postów przesłanych na Instagram zawierało hashtag #vscocam. Jego wpływ jest taki, że stworzył nowy trend wśród młodych ludzi, dziewcząt VSCO.

VSCO zamienia Twój telefon w aparat analogowy dzięki filtrom i narzędziom do edycji, oferując bardzo profesjonalne rezultaty. Jego opcja automatycznego odpalania spełnia oczekiwania i działa tak, jak można by oczekiwać od takich aplikacji. Jest idealny dla miłośników fotografii, łączy w jednej aplikacji: aparat, edytor i galerię.

Znacznie bardziej koncentruje się na jakości obrazu, a dzięki wstępnie zaprogramowanym filtrom i zaawansowanemu sterowaniu kamerą możesz nagrywać i edytować na swoim urządzeniu mobilnym bez konieczności korzystania z żadnego programu do projektowania.

Dzięki bardzo częstym aktualizacjom za każdym razem naprawiane są drobne błędy. W rezultacie VSCO ulepsza się i pozyskuje nowych klientów.

VSCO jest bezpłatne, ale ma płatną subskrypcję Premium, dzięki której będziesz mieć dostęp do ponad 100 ekskluzywnych filtrów i wielu innych narzędzi. Zdjęcia można wykonać bezpośrednio z aplikacji lub zaimportować z samego telefonu i nadać zdjęciom niepowtarzalny kolor w zależności od tego, co chcemy przekazać, dzięki czemu stają się niezwykle artystyczne. Jednak to nie te funkcje decydują o sile tej aplikacji.

Rozpoczęcie korzystania z VSCO jest bardzo proste, pierwszą rzeczą jest pobranie aplikacji i zainstalowanie jej na telefonie komórkowym. Ma bardzo minimalistyczny interfejs i prowadzi Cię przez wszystko w intuicyjny i prosty sposób. Wyraźnym tego przykładem jest to, że jego menu jest oparte na ikonach, a nie na tekście, ponieważ gdy już wiesz, co każdy z nich oznacza, nie zgub się, szukając różnych opcji, które daje. Aby mieć dostęp, musisz założyć konto, a kiedy już je masz, możesz zacząć badać i poznawać aplikację, aby zostać świetnym fotografem.

Masz możliwość korzystania z biblioteki, w której wszystkie Twoje obrazy i filmy są zapisywane i skąd możesz je udostępniać w innych sieciach społecznościowych.

W sekcji edycji VSCO, jeśli dobrze wykorzystujesz ich filtry, mogą być bardzo pomocne w osiągnięciu profesjonalnego wykończenia i zaoszczędzeniu dużo czasu w procesie. Oferuje szeroką gamę opcji, których nie ma żadna inna aplikacja. Etán stworzony, aby pokryć wszystkie możliwości: czarno-białe, vintage, nasycone ... Wszystko, czego szukasz, możesz znaleźć, wiele z nich jest bezpłatnych, ale jest też wiele innych, które są dostępne tylko w wersji Premium. W ramach opcji filtru możesz również zmienić parametry, aby dostosować je do własnych upodobań.

Jeśli chcesz ręcznie poprawić obraz, VSCO oferuje możliwość modyfikacji cech zdjęcia, takich jak nasycenie, ekspozycja, kontrast itp.

VSCO to także bardzo dynamiczna społeczność, stając się punktem odniesienia dla osób lubiących fotografię i poszukujących kreatywności poprzez obrazy. Dzięki aplikacji mamy dostęp nie tylko do ciekawych inspiracji i ujęć innych użytkowników, ale także do regularnych artykułów na temat fotografii mobilnej i tematów pokrewnych.

To ciekawa propozycja dla osób, które lubią bawić się fotografią mobilną, a jednocześnie szukają inspiracji i poszerzają swoją wiedzę. Możesz udostępniać swoje zdjęcia i oglądać zdjęcia innych osób na kanale społecznościowym VSCO, gdzie znajdziesz użytkowników z całego świata. Dołącz do społeczności twórców bez publicznych obserwatorów, polubień i komentarzy.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

VSCO

Uzyskaj ostatnią recenzję 29.06.2022

VSCO – to najpopularniejsza aplikacja do przerabiania zdjęć na iOS jak i Androida. Ta druga wersja pojawiła się nieco później, ale zdobyła takie same uznanie jak wśród użytkowników iOS. Wiele osób uważa ją jako jedyna słuszną aplikacje ponieważ: • posiada ona prosty, przejrzysty interfejs,

 • możemy wybierać spośród wielu wysokiej jakości filtrów,

 • sami możemy dopracować zdjęcie za pomocą dodatkowych opcji, które opisane zostaną poniżej,

 • po przerobieniu możemy zapisać zdjęcie w wysokiej jakości,

 • bez najmniejszego problemu i szybko możemy wysłać zdjęcie na Instagram, pocztę e-mail, Twittera, Facebooka, Google+ oraz własne vscoGrid.


VSCO jest bardzo prostą w obsłudze aplikacją. Jest dostępna za darmo, co nie znaczy, że prócz ustawienia np. kontrastu nic więcej nie zrobimy, jeśli nie zapłacimy za wersje PRO. W darmowej wersji mamy dostęp do wszystkich dodatkowych ustawień oraz do paru podstawowych filtrów: B1, B5, C1, F2, G3, M1, M5, P5, T1, X1. Możemy bez problemu utworzyć konto VSCOgrid i zapisywać zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Aplikacja ma opcje ustawień manualnych, tylko i wyłącznie po to, byśmy sami mogli dopracować nasze zdjęcia.


Co dokładnie możemy tu zrobić? • Ekspozycja - opcja zmiany ekspozycji może być bardzo przydatna jeśli zdjęcie które zrobiliśmy jest za ciemne, lub za jasne.

 • Temperatura barw – zmiana na kolor zimny gdy zdjęcie posiada zbyt żarowkowe, pomarańczowe odcienie oraz z drugiej strony chcąc pozbyć się chłodu stosujemy opcje zmiany na barwy cieplejsze. 

 • Kontrast

 • Rotacja - zdjęcie możemy obracać o 90 stopni oraz dokładnie równać za pomocą suwaka. 

 • Przycinanie - wybieramy w jakiej proporcji zdjęcie chcemy przyciąć. 

 • Efekt bladości - nada naszemu zdjęciu efekt wyblakniętego.

 • Cienie i światła - opcja ziwązana z odcieniami i cieniowaniem. 


W aplikacji VSCO znajdziemy o wiele więcej funkcji, filtrów, ustawień i kombinacji. Przekonaj się sam. Porady

- używaj filtrów, które najbardziej Ci się podobają

- poznawaj nowe opcje i funkcje VSCO
Za/Przeciw
Pros
- Opcja sterowania kamerą

- Masz własną sieć społecznościową

- Wiele ciekawych filtrów.

- Przejrzysty i wygodny wygląd.
CONS
- Sporadyczne problemy z logowaniem

- Ograniczone opcje w bezpłatnej wersji.

- Stosowanie filtrów może sprawić, że obraz będzie wyglądał naturalnie

- Ręczny retusz może być bardzo ograniczony

Najnowsze AKTUALNOŚCI

VSCO wprowadza nową funkcję do filmów

VSCO wprowadza nową funkcję do filmów

Aktualności

Popularna mobilna aplikacja do edycji zdjęć i filmów wprowadza nowe narzędzia. VSCO dodaje nowe projekty, dodaje narzędzia i umożliwia montaż wideo. Funkcja, której fani programu, który urodził się w 2011 roku, oczekiwali dawno temu. Treści audiowizualne mogą być wycinane, obracane lub edytowane we wcześniej ustalonych formatach


Poznaj VSCO, mobilny edytor wideo

Poznaj VSCO, mobilny edytor wideo

Nagłówek

Na pewno o tym słyszałeś, ale jeśli nie zrobiłeś tego tutaj, uczymy, co to jest. Ta aplikacja, dostępna na iOS i Androida, umożliwia edycję profesjonalnych zdjęć i filmów z osobowością. Bardzo podobny w użyciu do Instagrama, ale z bardziej rozbudowaną treścią. Odpowiedzialni są Visual Supply Company, są autorami presetów dla Lightroom i Aperture, najczęściej używanych przez profesjonalistów w sektorze audiowizualnym. Mówimy o platformie, w której użytkownicy chcą dzielić się swoimi dziełami z określonym stylem. Telefon komórkowy najnowszej generacji nie jest konieczny, ma własny aparat, który daje całkiem dobre wyniki. Jako dobra sieć społecznościowa ma dużą liczbę bezpłatnych filtrów, a każdy z nich ma inne opcje konfiguracji. Aby przesłać wykonane prace, każdy członek ma GRID. Główną grupą odbiorców są kobiety, tak zwane „dziewczęta VSCO”


Twórz własne filmy w VSCO

Twórz własne filmy w VSCO

Nagłówek

VSCO to najlepsza aplikacja do mówienia o retuszowaniu zdjęć. W 2017 r. Urządzenia z iOS miały taką możliwość z wideo, aw 2019 r., Dzięki nowej aktualizacji, rozszerzyły tę funkcjonalność na Androida. W obu przypadkach jest dostępny tylko dla płatnej subskrypcji, ale można wypróbować za darmo przez tydzień. Jak to działa? Jego użycie jest bardzo podobne do obrazów, chociaż istnieje wiele różnic w przetwarzaniu obiektów. Edytor pozwala nam dodawać z galerii własnego telefonu komórkowego, ale pozostawia tylko opcję wyboru jednego, nie pozwala na montaż kilku jednocześnie. Po wybraniu przejdziemy do edytora i będziemy mogli szczegółowo zmienić wszystkie potrzebne ustawienia. Będziemy również mieli możliwość dodania jednego z 3 dostarczonych przez nas filtrów. Gdy mamy go tak, jak chcemy, zaczynamy renderować


VSCO daje początek nowej grupie społecznej

VSCO daje początek nowej grupie społecznej

Nagłówek

Sieci społecznościowe i aplikacja zwykle generują społeczności. Narzędzie do edycji zdjęć i filmów, VSCO, stworzyło nową grupę osób znanych jako VSCO Girls. Dziewczyny, które są bardzo znane wśród użytkowników VSCO, mają ten sam styl ubierania się, hobby i osoby, które obserwują. Zjawisko to jest replikowane w innych sieciach społecznościowych


VSCO wśród najlepszych mobilnych edytorów zdjęć

VSCO wśród najlepszych mobilnych edytorów zdjęć

Nagłówek

Rywalizacja o bycie najlepszym edytorem zdjęć i wideo w świecie telefonów komórkowych jest bardzo trudna. Istnieje wiele aplikacji i narzędzi, które starają się wypełnić to zadanie, które jest ulubionym przez użytkowników. Jedną z propozycji, która obejmuje wszystkie selekcje najlepszych tego typu do pobrania, jest VSCO


Twórz filtry filmów za pomocą VSCO

Twórz filtry filmów za pomocą VSCO

Nagłówek

Jednym z wirusowych wyzwań podczas kwarantanny była edycja zdjęć inspirowanych paletami kolorów wykorzystywanymi w ulubionych filmach i serialach użytkowników. Dzięki VSCO możesz uzyskać profesjonalny akcent na obrazach, uczymy Cię, jak to zrobić, korzystając z wybranego modelu, w zależności od efektu, który chcesz przekazaćWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje