Recenzję WhatsApp
 Najlepszy sposób komunikacji. Proste, bezpieczne i szybkie połączenie 
 WhatsApp recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
7.2
Rozkład (10/10)
Funkcjonalność (10/10)
Berło (6/10)
Aktualizacje (9/10)
Synchronizacja (4/10)
Przejrzeć

Firma WhatsApp została założona w 2009 roku przez Jana Kouma i Briana Actona, dwóch byłych inżynierów Yahoo! Mają pomysł, aby zastąpić stary SMS (usługa przesyłania wiadomości). Oprogramowanie jest dostępne dla systemu Android, BlackBerry OS, iOS, Symbian, Windows Phone, Nokia, a ostatnio jest dostępne w aplikacji na Windows 10, ale można go również używać w przeglądarkach takich jak WhatsApp Web. Aplikacja dołączyła do Facebooka w 2014 roku, ale nadal działa jako samodzielna aplikacja, skupiając się na tworzeniu szybkiej usługi przesyłania wiadomości i działającej w dowolnym miejscu na świecie.


WhatsApp pozwala użytkownikom na wymianę pisemnych wiadomości, wiadomości głosowych i wykonywanie połączeń między nimi. Pliki zdjęć i dokumentów (pliki) można wysyłać w formie pisemnej. Usługa wiadomości pisemnych umożliwia także robienie zdjęć i natychmiastowe wysyłanie ich do kontaktu. Wiadomości i zdjęcia można przekazywać innym kontaktom, które również korzystają z WhatsApp. Możesz także komunikować się między grupami za pomocą pisemnych wiadomości, na przykład możesz utworzyć grupę „Rodzinną”, w której umieścisz żonę, męża, dzieci i w ten sposób będziesz komunikować się bezpośrednio z nimi wszystkimi.

W rozmowach pisemnych możesz wyrażać swoje uczucia za pomocą emoji. Nasze wiadomości i połączenia są chronione za pomocą kompleksowej kryptografii, co oznacza, że ​​osoby trzecie, w tym WhatsApp, nie mogą czytać ani słuchać. Za każdą decyzją stoi nasze pragnienie, aby umożliwić ludziom komunikację bez barier, w dowolnym miejscu na świecie.


Kontakty z książki telefonicznej, jeśli skonfigurowano je za pomocą aplikacji WhatsApp, zostaną automatycznie dodane do listy kontaktów WhatsApp. Możesz zobaczyć swoją listę kontaktów WhatsApp bezpośrednio w aplikacji WhatsApp, ale możesz też zobaczyć ją w książce telefonicznej. Aby uzyskać dostęp do WhatsApp, potrzebujesz połączenia internetowego, Wi-Fi lub połączenia danych mobilnych.

WhatsApp można pobrać bezpłatnie i można go używać na wszystkich typach telefonów. Użytkownicy iPhone'a mieli tylko jedną fakturę podczas pobierania aplikacji. Ale w grudniu 2012 r., Jako oferta ograniczona, zrzekł się zryczałtowanej stawki na iOS i był dostępny do pobrania bezpośrednio z Apple iTunes, za darmo.

Chcę opowiedzieć o nowościach i małych sztuczkach Whatsapp

Pierwszą sztuczką jest uniknięcie sytuacji, w której niektórzy ludzie, bez względu na to, czy są członkami rodziny, czy przyjaciółmi dodanymi do WhatsApp, dodają nas do grup, znają już dobrze znane grupy rodziny lub przyjaciół, grupy biurowe, których nie tylko uciszymy grupa, ponieważ widziałem wiele filmów, w których uczą cię wyciszania grupy, aby już nie przeszkadzały, ale tutaj zapobiegniemy dodawaniu cię do grup, ale uwaga, to nie wszystko!

Ponieważ ta sztuczka jest fajna, nie będą dodawać cię do grup, jeśli nie chcesz, będziesz mieć opcję grupowania lub wybierzesz grupę osób, które nie mogą dodać Cię do grup, ale oczywiście ta osoba nie będzie wiedziała, co mówimy Jeśli któryś z twoich kontaktów doda cię do grupy, powiadomi cię, że chce dodać cię do grupy, a ona powie ci, że nie mogła dołączyć do grupy.

Po tym czasie masz przybliżony czas 3 dni na podjęcie decyzji, czy dołączyć do grupy, czy nie i nic więcej, ale także zobaczyć, o co chodzi w grupie, ponieważ co, jeśli jest to coś, co cię interesuje, oczywiście nie pozwolisz jej odejść, ponieważ nie chcesz, aby ci przeszkadzano, jeśli jest to coś interesującego, ponieważ klikasz akceptuj, a jeśli grupa zostanie wyeliminowana, nie widzisz jej i nigdy nie wejdziesz do grupy.

Druga sztuczka bardzo im pomoże, ponieważ są chwile, kiedy nie chcesz, aby ludzie ci przeszkadzali, lub są chwile, kiedy rozmowa jest niemożliwa. Na przykład, powiedzmy, że jeden z twoich przyjaciół nie lubi twojej dziewczyny i nie chce, abyś z nim rozmawiał, aby uniknąć problemów, powie odmowę, ponieważ już do niej nie mówię, a jedyne, co zamierzasz zrobić, to wprowadzić konfigurację, przejść do swojego Aplikacja WhatsApp i usuwasz dziennik powiadomień, aby żadne powiadomienie nie dotarło do ciebie, ktokolwiek spojrzy na twój telefon, nie zauważy, czy nadchodzą wiadomości od osoby, która podobno nie chce, abyś pisał, więc unikaj bólów głowy.

Ponieważ mówimy o tym, jak uniknąć problemów z partnerem lub kimś, kto chce wprowadzić twoją WhatsApp lub jest zainteresowany tym, co w niej jest, mamy kolejną sztuczkę! Istnieje najnowsza opcja, która polega na blokowaniu WhatsApp bez instalowania jakiejkolwiek innej aplikacji.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

WhatsApp

Uzyskaj ostatnią recenzję 20.05.2022

Inną mocną stroną aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych jest duża liczba użytkowników, co oznacza, że ​​praktycznie każdy przyjaciel lub członek rodziny korzysta z tej aplikacji, dzięki czemu komunikacja z nimi jest niezwykle łatwa i wygodna. Inne aplikacje tego typu mają mniejszą liczbę użytkowników, co sprawia, że ​​wszystkie nasze kontakty mają tę konkretną aplikację, która umożliwia wysyłanie wiadomości lub obrazów.

W mniej pozytywnych aspektach WhatsApp odnajdujemy niezliczone problemy, które narastały w ostatnich latach, związane z prywatnością danych użytkowników, przedwczesnymi spadkami usług lub ogromnymi kontrowersjami, które pojawiły się w momencie wprowadzenia przez aplikacje opłaty za korzystanie z usługi, która bardzo szybko przeszła do historii.

WhatsApp może nie być najlepszą aplikacją do obsługi wiadomości błyskawicznych, jak wiele jest dostępnych na rynku, ale ma największą liczbę użytkowników, co sprawia, że ​​jest to najczęściej pobierana i używana aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych na całym świecie, zarówno w systemie iOS, jak i Android. Teraz musi się tylko poprawić w różnych aspektach, aby stać się nie tylko najczęściej używaną usługą komunikacyjną, ale także najlepszą.

Czy jesteś regularnym użytkownikiem WhatsApp lub czy zamiast tego zdecydujesz się na inną z wielu aplikacji tego typu dostępnych na rynku?Porady

- WhatsApp to aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych z największą liczbą użytkowników na całym świecie

- Prostota jest jej główną cechą, ale jej problemy wszelkiego rodzaju są niestety jednymi z jej znaków rozpoznawczych

- WhatsApp jest całkowicie darmowy, co niewątpliwie czyni go priorytetem dla każdego użytkownika, korzystaj z mobilnego systemu operacyjnego, którego używasz

- Facebook jest właścicielem WhatsApp, chociaż w tej chwili ich ścieżki nie spotkały się w żadnym momencie, co może być niebezpieczne dla użytkowników
Za/Przeciw
Pros
- "Ma miliony użytkowników na całym świecie, co utrudnia znalezienie członka rodziny lub przyjaciela za pomocą WhatsApp”

- "Jest to całkowicie darmowa aplikacja, coś, co nie dzieje się z innymi aplikacjami tego typu”

- "Prostota to jej flaga i nikt nie będzie miał trudności z korzystaniem z tej popularnej aplikacji”

- "Połączenia wideo są nieograniczone, jeśli masz połączenie z Internetem”
CONS
- "W ostatnim czasie WhatsApp napotkał niezliczone problemy wszelkiego rodzaju, które kwestionowały jego przywództwo”

- "Istnieje kilka opcji i funkcji, które obniżają końcową ocenę, którą moglibyśmy nadać tej aplikacji. Jedną z nich może być wysyłanie obrazów w oryginalnej jakości”

- "Ma pewne wady bezpieczeństwa”

- "Nie masz wirtualnego asystenta”

Najnowsze AKTUALNOŚCI

WhatsApp zezwala na połączenia wideo z więcej niż 4 osobami

WhatsApp zezwala na połączenia wideo z więcej niż 4 osobami

Aktualności

Aktualizacja zapewnia długo oczekiwaną opcję najpopularniejszej usługi przesyłania wiadomości mobilnych na rynku. W kontekście, w którym wykorzystanie połączeń wideo wzrosło z powodu postępu koronawirusa, WhastApp zezwoli na połączenia wideo od więcej niż czterech uczestników. Również połączenia będą szyfrowane od końca do końca, aby zachować bezpieczeństwo


Jak przetestować nowe naklejki WhatsApp

Jak przetestować nowe naklejki WhatsApp

Aktualności

WhatsApp we współpracy z WHO wprowadza „Together At Home”. Projekt to nowa paczka naklejek do popularnej mobilnej usługi przesyłania wiadomości ze zdjęciami, które odnoszą się do środków, które wszystkie jednostki zdrowia zalecają do czynienia z covid-19. Ponadto niektóre treści mają na celu podziękować bohaterom zdrowia


WhatsApp pozwala sprawdzić mistyfikacje

WhatsApp pozwala sprawdzić mistyfikacje

Aktualności

W obliczu wzrostu rozpowszechniania fałszywych wiadomości lub mistyfikacji popularna usługa czatu podejmuje działania. Przekazywanie wiadomości będzie ograniczone w zależności od tego, ile razy informacje zostały udostępnione, a z kolei można uzyskać dostęp do szybkiego sprawdzania treści w Internecie


Nowe funkcje WhatsApp

Nowe funkcje WhatsApp

Nagłówek

Najpopularniejsza i używana na świecie aplikacja do przesyłania wiadomości błyskawicznych jest aktualizowana w celu ulepszenia swoich usług. WhatsApp przynosi serię wiadomości, które miały już konkurencyjne aplikacje. Partner na Facebooku stale ulepsza swój projekt. Wśród tych nowych zmian wyróżnia się pięć. Animowane naklejki nadal żywią się tradycyjnymi emotikonami. Korzystanie z kodów QR w celu dodawania kontaktów bez konieczności ręcznego wprowadzania ich, ta funkcja będzie dostępna w najbliższych tygodniach. Tryb ciemny w WhatsApp Web, teraz można go również oglądać na komputerze. Połączenia wideo, po nowościach wprowadzonych podczas porodu, ponownie dodają funkcje, takie jak możliwość umieszczenia ikony wideo w czatach grupowych, aby można było rozpocząć rozmowę wideo, naciskając ją. Państwa w KaiOS, użytkownicy tego systemu operacyjnego będą mogli publikować i przeglądać historie swoich kontaktów


Jak konwertować notatki głosowe na wiadomości tekstowe w WhatsApp

Jak konwertować notatki głosowe na wiadomości tekstowe w WhatsApp

Nagłówek

W WhatsApp znajdują się akcesoria, których możesz nie znać, a jednym z nich jest możliwość konwersji notatek głosowych na tekst. Jest to bardzo przydatna usługa, jeśli w tej chwili nie słyszysz tej wiadomości, ale działa ona tylko z notatkami głosowymi, a nie z wiadomościami. Działa zarówno na Androidzie, jak i iOS. Pliki audio ułatwiły korzystanie z aplikacji, czyniąc ją wygodniejszą i prostszą. Przed rozpoczęciem musisz pobrać zewnętrzny program o nazwie Transcriber dla WhatsApp. Na telefonie komórkowym i w środku powiedz notatkę głosową, którą chcemy przekształcić, a kiedy pojawi się menu z opcją „Udostępnij”. Wybierz naszą aplikację WhatsApp i voila, możesz zobaczyć pisemną wiadomość. Jest punkt ujemny, czasami niektóre notatki głosowe stają się bardzo długie i prowadzą do błędów


Dowiedz się, kto cię szpieguje na WhatsApp

Dowiedz się, kto cię szpieguje na WhatsApp

Nagłówek

Aplikacja do przesyłania wiadomości ma mało znaną funkcję, która pozwala nam wiedzieć, czy jesteśmy obserwowani. Przy ponad 2 milionach użytkowników na świecie jedna czwarta światowej populacji zainstalowała go na swoich urządzeniach mobilnych. Aby to osiągnąć, nie trzeba niczego instalować, ponieważ jest to narzędzie, które platforma ma natywnieWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje