Recenzję Youtube
 Najpopularniejsza i najczęściej używana platforma wideo na świecie 
 Youtube recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
9.1
Rozkład (7/10)
Funkcjonalność (4/10)
Berło (4/10)
Aktualizacje (5/10)
Synchronizacja (9/10)
Przejrzeć

YouTube to strona internetowa utworzona w lutym 2005 r., Która umożliwia bezpłatne posty wideo, wyświetlenia, oceny i komentarze. Jest to jedna z najbardziej znanych witryn na świecie, z której korzysta prawie każdy posiadający połączenie z Internetem. Witryna jest amerykańska i powstała po raz pierwszy w San Bruno w Kalifornii. Google kupił YouTube w listopadzie 2006 roku za 1,65 miliarda dolarów.

YouTube to platforma do udostępniania filmów, ale większość użytkowników to w rzeczywistości widzowie, a nie przesyłający. Aplikacja YouTube jest zoptymalizowana pod kątem doskonałego oglądania. Prawdopodobnie jedną z najlepszych rzeczy w aplikacji YouTube jest inteligentna funkcja automatycznego obracania. Może szybko wykryć, czy użytkownik ogląda filmy w orientacji poziomej lub pionowej, i natychmiast zmienić orientację wideo, aby go dostosować. Jeszcze lepsze jest to, że obie wytyczne mają swoje mocne strony.

Oprócz podstawowych funkcji, takich jak wyszukiwanie filmów, przeglądanie i subskrybowane kanały oraz przygotowane kategorie (na przykład na żywo, muzyka, rozrywka, bajki), oferuje szereg dodatkowych funkcji: wyświetlanie filmów w standardowej rozdzielczości i filmów HD (również w przypadek transmisji mobilnej) komentowanie i ocenianie filmów. Inną świetną funkcją na Youtube jest to, że możesz zmienić prędkość wideo. Sprawiasz, że są wolniejsze lub szybsze, w zależności od tego, czego chcesz.

Wystarczy kliknąć ikonę lub przesunąć palcem po ekranie, aby przełączać się między polecanymi filmami, ich subskrypcjami i kontami. Możesz także zasubskrybować swoje ulubione kanały, tworzyć listy odtwarzania, edytować i publikować filmy, dodawać komentarze, udostępniać ciekawe treści, przesyłać filmy do telewizji itp. - wszystko za pomocą aplikacji.

W trybie pionowym użytkownicy mogą przewijać wideo, aby wyświetlić dodatkowe informacje, powiązane i polecane filmy oraz komentarze użytkowników. Film nie zostanie przeniesiony, więc użytkownicy będą oglądać filmy i jednocześnie wchodzić w interakcje ze społecznością.

Strona jest bardzo popularna, każdego miesiąca odwiedza ją 1,5 miliarda zarejestrowanych użytkowników. Użytkownicy urządzeń mobilnych spędzają średnio godzinę na urządzeniach mobilnych. Niektóre z nich prawdopodobnie spędzą czas w aplikacji.


Youtube jest jednym z najbardziej znanych witryn na świecie. Nikt nie korzystał z Internetu i nie słyszał o stronie. Może być używany do różnych celów. Niektórzy mogą chcieć oglądać śmieszne filmy lub oglądać film za darmo. Inni mogą po prostu chcieć słuchać muzyki lub oglądać najnowsze wiadomości z całego świata. Niezależnie od celu YouTube ma coś dla każdego. Ma szeroką gamę filmów o różnych treściach. Więc jeśli chcesz zobaczyć, na co patrzy świat, możesz odwiedzić aplikację i cieszyć się nią.

 

Jeśli chcesz zostać YouTuberem i zacząć swój kanał YouTube od zera, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wybrać motyw swojego kanału. Ponieważ jeśli jesteś tym pasjonatem, Twoje szanse na sukces dramatycznie wzrosną w porównaniu z tematem, który Cię nie pasjonuje. I będziesz musiał praktycznie robić różne filmy, które zagłębią się w ten temat. Jeśli masz problem z wybraniem dwóch lub więcej różnych tematów, możesz zbadać, w jaki sposób inne filmy na ten temat są pojedyncze.


Następną rzeczą do zapamiętania jest to, kto będzie subskrybentem i jaką wartość uzyskają z oglądania Twoich filmów. Ludzie będą oglądać Twoje filmy i subskrybować Twój kanał, jeśli coś z tego skorzystają, nawet jeśli jest to po prostu rozrywka lub ulga od nudy, ale musisz wiedzieć, kim będą ci ludzie i dlaczego będą oglądać Twoje filmy. Następnie możesz dowiedzieć się, które filmy naprawdę im się spodobają, i tworzyć filmy, które nadal będą ich interesować.


Następną rzeczą jest wygenerowanie pomysłów wideo. To dobra praktyka, nie potrzebujesz setek pomysłów na filmy, ale dla każdego twórcy będzie to korzystne. Po pierwsze, jeśli to zrobisz, nigdy nie poczujesz, że nie wiesz, co zrobić z następnym filmem. Drugim powodem jest to, że możesz wybrać najlepszy ze wszystkich swoich pomysłów. Możesz ograniczyć go do dziesięciu najlepszych pomysłów, które najbardziej Cię ekscytują i które możesz zobaczyć na podstawie badań w YouTube dotyczących najpopularniejszych pomysłów, którymi większość ludzi naprawdę się interesuje i które widzi.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Youtube

Uzyskaj ostatnią recenzję 20.05.2022

W czasie lata 2006 YouTube był jedną z najszybciej rosnących witryn internetowych i stał się 5 najbardziej popularną stroną w rankingu Alexa Internet. Według badania z 16 lipca 2006 na YouTube oglądano 100 milionów filmów dziennie, a 65 tys. nowych filmów umieszczano na serwisie w ciągu doby. Witryna miała średnio prawie 20 milionów odwiedzających miesięcznie.

Pierwszym filmem opublikowanym w serwisie YouTube był "Me at the zoo" użytkownika jawed. Film został załadowany 23 kwietnia 2005 o 20:27.

YouTube jest dostępny na większości platform. Na platformach Windows i MacOS dostęp do YouTube można łatwo uzyskać za pomocą przeglądarki internetowej. Na urządzeniach mobilnych można łatwo pobrać aplikację YouTube na Androida i iOS. Aplikacja YouTube na Androida ma bardzo małą różnicę w stosunku do aplikacji na iOS. Aplikacja zapewnia również użytkownikom wiele opcji wyświetlania, aby zaspokoić ich potrzeby, preferencje i sytuacje. Na przykład, użytkownicy mogą dostosować jakość wideo tego, co oglądają, aby uniknąć powolnego ładowania lub dużych kosztów danych.


W przypadku użytkowników mających trudności ze słuchem YouTube ma funkcję napisów, do której może przyczynić się każdy użytkownik, aby pomóc przesyłającemu lub innym widzom. Jeśli nikt ze społeczności nie dodał żadnych podpisów, aplikacja zapewnia automatycznie generowane podpisy, które są na ogół dość dokładne, chociaż czasami mają jakieś błędy.


Możliwe jest również udostępnianie i pobieranie filmów z aplikacji. Aby pobrać filmy, użytkownicy muszą tylko nacisnąć przycisk pobierania znajdujący się na filmie i rozpocznie się pobieranie od razu. Udostępnianie filmów jest równie łatwe. Wystarczy kliknąć przycisk udostępniania i wybrać platformę mediów społecznościowych oraz osobę, do której chcesz wysłać film.Porady

• Przeglądaj treści proponowane dla Ciebie na karcie Strona główna.

• Oglądaj najnowsze filmy z ulubionych kanałów na karcie Subskrypcje.

• Wracaj do obejrzanych i polubionych filmów na karcie Konto.
Za/Przeciw
Pros
- Jest to całkowicie darmowa aplikacja.

- Jest to najbardziej rozrywkowa aplikacja, która zapewni Ci godziny zabawy, a także wiele zabawnych filmów.

- Jest prosty w obsłudze.

- Aby oglądać filmiki innych, nie potrzebujesz posiadać własnego konta.
CONS
- Coraz większe reklamy są bez wątpienia przeszkodą dla wszystkich użytkowników.

- Zużycie danych jest wysokie.

- Pod filmami możemy przeczytać obraźliwe komentarze pod adresem osoby, która je nagrała.

- Nie jest łatwo zarabiać na YouTube.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

YouTube organizuje festiwal filmów historycznych

YouTube organizuje festiwal filmów historycznych

Aktualności

Będzie to od 29 maja do 7 czerwca. Biorąc pod uwagę odwołanie dużej części najważniejszych konkursów filmowych, YouTube umożliwia wyświetlanie bezpłatnych filmów, które brałyby udział w konkursie. Na scenie kryzysu i złych wiadomości w świecie kina przybywa świeżego powietrza dla fanów siódmej sztuki


Filmy z przeprosinami za YouTube, nowa furia

Filmy z przeprosinami za YouTube, nowa furia

Nagłówek

Internetowa platforma wideo jest pełna bardzo specjalnych produkcji. YouTube jest w trakcie samooceny, podobnie jak inne sieci społecznościowe, pod względem jakości treści i zamiarów. Narzędzie Google chce pokazać swoim reklamodawcom, że ogranicza każdy rodzaj rasistowskiej ekspresji. Wielu YouTuberów przeprosiło za wcześniejsze dzieła


Studiuj w firmie na YouTube

Studiuj w firmie na YouTube

Nagłówek

Kryzys koronawirusa pozostawił nieznane zjawiska, które prawdopodobnie pozostaną. Jedna z nich dzieje się na YouTube i jest Study With Me. Na platformie wideo Google jest wiele produkcji, które pokazują tylko osoby, które się uczą. Celem jest, aby w czasach dystansu społecznego uczniowie nie czuli się samotni


YouTube wyświetla reklamy kampanii Trumpa i Bidena

YouTube wyświetla reklamy kampanii Trumpa i Bidena

Nagłówek

Według ostatniego raportu, reklamy kampanii zarówno dla Donalda Trumpa, jak i Joe Bidena pojawiły się na YouTube w tym miesiącu. Reklamy były wyświetlane obok filmów związanych z transatlantycką grupą białych supremacji - ruchu identitarnego, a także wideo z berlińskiego ośrodka medialnego kontrolowanego przez Kreml pod nazwą Ruptly. Przedstawiciel kampanii Biden, Bill Russo, oświadczył, że będzie żądał odpowiedzi od Google, który jest właścicielem YouTube, ponieważ reklamy kampanii były również wyświetlane obok filmów terrorystycznych z ISIS. Chociaż nikt w pobliżu Trumpa nie skomentował sytuacji natychmiast, Google szybko upewnił się, że wystąpił błąd techniczny. Błąd, który umożliwiał wyświetlanie reklam na kanale białej supremacji, został teraz naprawiony


Ringo Starr świętował swoje 80. urodziny koncertem na YouTube

Ringo Starr świętował swoje 80. urodziny koncertem na YouTube

Nagłówek

Perkusista brytyjskiego zespołu rockowego The Beatles, Ringo Starr, świętował swoje 80. urodziny we wtorek, 7 lipca. Ze względu na koronawirusa postanowił wykonać koncert na YouTube zamiast gromadzić wiele osób, szanując obecną sytuację pandemiczną i potrzebę dystansu społecznego. „Big Birthday Show Ringo”, jak go nazwał, był koncertem charytatywnym na rzecz Black Lives Matter, WaterAid, MusiCares i The David Lynch Foundation. Do perkusisty dołączyli Joe Walsh, Sheryl Crow, Ben Harper, Sheila E., Gary Clark Jr i jego kolega z zespołu Sir Paul McCartney. Wirtualny koncert, który trwał godzinę, spotkał się z pozytywnymi opiniami fanów, ponieważ osiągnął prawie milion wyświetleń na platformie udostępniania wideo


77-letnia kobieta zakłada kanał na YouTube

77-letnia kobieta zakłada kanał na YouTube

Nagłówek

Anne Soosay założyła kanał na YouTube w wieku 77 lat. Córki namówiły ją, żeby zaczęła nagrywać swoje ulubione potrawy, aby zachować przepisy matki. Postanowili jednak opublikować swoje filmy na YouTube, aby świat mógł zobaczyć jej kucharkę, w menu: sambal sotong, kuih seri muka, bingka ubi i wiele innychWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje