Zoom Cloud Meeting
Jakość, rozmowy online. Pozostań w kontakcie ze wszystkimi
Pobierz Zoom Cloud Meeting recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
8.6
Rozkład (10/10)
Funkcjonalność (6/10)
Berło (4/10)
Aktualizacje (10/10)
Synchronizacja (5/10)

Jeśli wiele razy zastanawiasz się nad robieniem wideokonferencji i pytano Cię, jak to zrobić, wyjaśnię, jak korzystać z aplikacji Zoom, z którą będziesz mógł robić konferencje wideo zarówno na rozmowy kwalifikacyjne, jak i jeśli masz lub firma cyfrowo zamontowała, musisz mieć spotkanie ze swoim zespołem, ponieważ możesz to zrobić dzięki Zoom.

Jak prowadzić wideokonferencję lub korzystać z aplikacji Zoom

Gdy wchodzisz na stronę Zoom, pierwszą rzeczą, którą możesz zobaczyć, są dostępne plany i ceny, istnieje szereg kategorii, o których musisz pamiętać, korzystając z nich, w zależności od tego, jak chcesz zacząć, z jednej strony masz plan podstawowy, Pro, Business i Enterprise.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby pobrać Zoom, jest przejście do oficjalnej strony na dole całości i kliknięcie zakładki Pobierz. Po pobraniu i w prawym górnym rogu zobaczysz, że wchodzi, musisz podać swój adres e-mail z Google lub Facebook, ponieważ możesz również utworzyć konto, wypełniając dane.

Gdy znajdziesz się w aplikacji Zoom, jak na wszystkich platformach w prawym górnym rogu, musimy zaplanować spotkanie, wejść na spotkanie, zorganizować spotkanie i opuścić to, ponieważ ma to na celu dezaktywację platformy.

Z kolei po lewej stronie mamy pasek boczny, który umieszcza mój profil, ustawienia spotkania, moje nagrania, moje seminaria internetowe, zarządzanie pokojem, zarządzanie użytkownikami, zarządzanie kontami, zaawansowane, powiększenie dla programistów itp. Ważne jest, aby zapoznać się z tym, co znajduje się na tych kartach, aby w pełni zrozumieć narzędzie.

Aby rozpocząć spotkanie, można to zrobić na dwa sposoby:

1- Musisz kliknąć w prawym górnym rogu, gdzie jest napisane Wprowadź spotkanie, ponieważ my wchodzilibyśmy i pojawi się pole, w którym musisz wprowadzić identyfikator spotkania, który jest liczbą 9, 10 lub 11 cyfr.

2- Musisz kliknąć pasek boczny po lewej stronie głównej w Zoom, gdzie jest napisane Moje spotkania, gdy jesteśmy w środku, mamy trzy opcje: 1- spotkania w pobliżu, które mogą być zaplanowanym spotkaniem, 2- poprzednie spotkania, które można zobaczyć, 3- osobista sala konferencyjna.

Jeśli klikniemy osobisty pokój konferencyjny, natychmiast ponownie wyświetlimy kartę, aby można było zaplanować je za pomocą kalendarzy, a sposób rozpoczęcia tego spotkania jest bardzo prosty. W prawym górnym rogu pojawi się informacja o rozpoczęciu spotkania, wystarczy kliknąć tam, aby wysłać wiadomość informacyjną, która da ci adres URL powiększenia i poczeka na pojawienie się nowego okna, w którym możesz rozpocząć spotkanie.

Automatycznie otworzy się okno, które tworzy osobiste spotkanie, adres URL spotkania, który możesz podać swoim gościom. Maksymalna ilość na spotkaniu wynosi 100 osób i trwa 40 minut w wersji darmowej. Możesz dodawać znajomych domyślnie przez e-mail, Gmail, Yahoo Mail lub przez IM.

Podczas spotkania możesz rozmawiać z uczestnikami, możesz także udostępnić ekran, a także nagrywać.

Jeśli chcesz udostępnić ekran podczas spotkania, daje on możliwość udostępnienia pulpitu, tablicy, na której możesz podać informacje osobom, które aktualnie widzisz, iPhone'owi lub iPadzie, spotify itp.

Bardzo dobrą rzeczą, którą posiada, jest przycisk nagrywania, ponieważ wszystkie wideokonferencje, które masz, możesz nagrać, a następnie móc dzielić się nimi ze swoim zespołem, a tym samym udostępniać informacje, jeśli nie był w stanie spotkać się z tobą w określonym czasie. Po zakończeniu nagrywania i konferencji należy kliknąć, aby zakończyć spotkanie. Zostaniesz poproszony o potwierdzenie, czy chcesz zakończyć spotkanie dla wszystkich i musisz dać tak, aby w końcu zakończyć spotkanie.

Zoom to bardzo potężne narzędzie umożliwiające prowadzenie rozmów, dzielenie się informacjami ze swoim zespołem lub uczestnictwo w dowolnej wideokonferencji szkoleniowej.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Zoom
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Doskonała jakość dźwięku.

- Interaktywny

- przyjazna platforma

- Może być używany bez aparatu
CONS
- Ograniczona liczba uczestników w wersji darmowej

- Zawodzi przy niskim poziomie internetu.

- Masz wady, takie jak podczas udostępniania wideo grupie, dźwięk nie jest słyszalny

- Nie wszystkie kontakty Google pojawią się, jeśli podasz dane konta.
Kontynuuj pobieranie za darmo

Zoom Cloud Meeting

Uzyskaj ostatnią recenzję 26.09.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Wirtualne tła i filtry podczas wideokonferencji z ZOOM

Wirtualne tła i filtry podczas wideokonferencji z ZOOM

Aktualności

Połącz szalone filtry Snap Camera na swoich konferencjach wideo przez Zoom Cloud Meeting. Stwórz cyfrowe biuro z wirtualnymi środkami na spotkania biznesowe. Z łatwością skorzystaj z obu opcji i nie przegap żadnej wideokonferencji z powodu wyglądu lub braku idealnego środowiska


Zoom nie gwarantuje naszej prywatności z powodu wad bezpieczeństwa

Zoom nie gwarantuje naszej prywatności z powodu wad bezpieczeństwa

Aktualności

Dochodzenia ujawniły platformę Zoom Cloud Meeting z powodu niskiego poziomu bezpieczeństwa. Hacki i naruszenia danych były problemami, które program spowodował kilku użytkownikom. Firma, która poważnie ucierpiała z powodu tych awarii, znajduje rozwiązanie problemu luk bezpieczeństwa


Zoom Cloud Meeting wersja 5.0 szczegóły

Zoom Cloud Meeting wersja 5.0 szczegóły

Aktualności

Aplikacja, która stała się masywna podczas pandemii, która uwolniła koronawirusa, przedstawia nową wersję. Zoom Cloud Meeting stara się odpowiedzieć na surową krytykę, jaką otrzymano w związku z bezpieczeństwem i ochroną danych użytkowników. Wśród ulepszeń dodaje możliwość zarządzania hasłami i ochrony połączeń za pomocą szyfrowania


Dlaczego Zoom został oszczędzony z bojkotu w Indiach?

Dlaczego Zoom został oszczędzony z bojkotu w Indiach?

Nagłówek

Jak już wiadomo, rząd Indii zakazał ponad 50 chińskich wniosków dotyczących bezpieczeństwa narodowego. Wiele z nich znalazło się na czarnej liście, takich jak TikTok, jednak Zoom został zapisany. Wiele osób zastanawia się, dlaczego. Odpowiedź jest prosta: Zoom nie jest firmą z siedzibą w Chinach, jest to firma z USA. Ma siedzibę w Kalifornii. Yuan, który posiada 22% swoich udziałów, ma obywatelstwo amerykańskie, więc nie ma niebezpieczeństwa dla firmy. Zoom stał się jedną z najpopularniejszych platform do wideokonferencji. Globalna pandemia stawiła ją na czele tego typu aplikacji, wyprzedzając Skype. Ten szybki wzrost spowodował niepewność co do prywatności użytkowników, szczególnie po wykryciu luki w zabezpieczeniach podczas ich używania


Najlepsze aplikacje do wideokonferencji

Najlepsze aplikacje do wideokonferencji

Nagłówek

Do tej pory korzystanie z narzędzi do prowadzenia wideokonferencji nie było w użyciu. Wykorzystano zdalne grupy robocze dla tych, którzy od czasu do czasu musieli pracować z domu lub rozmawiać między przyjaciółmi. Pandemia na nowo przemyślała sposób, w jaki działają firmy, co sprawiło, że dostrzegły w tych aplikacjach sposób na kontynuowanie działalności. To sprawia, że ​​muszą się na nowo wymyślić, aby znaleźć się wśród najczęściej używanych. Zoom Cloud Meetings, była królową uwięzienia. Oferuje wysokiej jakości audio i wideo oraz wiadomości z innymi platformami. Skype Oprócz możliwości wysyłania wiadomości tekstowych, połączeń głosowych na telefony lub udostępniania zdjęć i filmów można organizować spotkania do 25 osób. Spotkania Spotkania. Oferuje wysoką rozdzielczość z maksymalnie 100 uczestnikami, można go łatwo uzyskać poprzez udostępniony link


Połącz się z Zoom Cloud Meeting z Outlooka

Połącz się z Zoom Cloud Meeting z Outlooka

Nagłówek

Praca w domu przekłada się na więcej połączeń wideo, a to oznacza wzrost liczby platform do ich wykonywania. Microsoft jest jednym z nich, ale rozpoznaje, że wiele osób korzysta z innych usług oprócz twoich, więc Outlook dla Androida w swojej najnowszej aktualizacji dodał możliwość dołączania do spotkania w Zoom Cloud Meeting za jednym dotknięciemWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje