Recenzję Among Us
 Oryginalne i zabawne doświadczenie dla wielu graczy. Dostępne bezpłatnie dla telefonów komórkowych 
 Among us recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
7.0
Rozgrywka (8/10)
Historia (4/10)
Grafika (9/10)
Muzyka (9/10)
Wybory (3/10)
Przejrzeć

Jedną z charakterystycznych cech zjawisk i sukcesów jest to, że wiele z nich jest nieoczekiwanych. W przypadku większej liczby przeprowadzanych badań, analiz lub dochodzeń czasami produkt może osiągnąć sławę bez większego wyjaśnienia. Nawet długo po pojawieniu się na rynku. W dzisiejszych czasach, gdy technologia pozwala każdemu zjawisku z niezwykłą łatwością stać się wirusowym, wiele gier i aplikacji miało szczęście stać się popularnym zjawiskiem. Jednym z tytułów, które miały taką fortunę w 2020 roku, jest Among Us, odsłona Innersloth stworzona w 2018 roku, która jednak eksplodowała w liczbie użytkowników dwa lata później.

Pobieranie Among Us na Androida lub iOS jest bezpłatne. Dostawa jest bezpłatna dla telefonów komórkowych, a obecność reklam jest naprawdę niska, co stanowi jeden z najwyższych punktów w grze. Można się nim cieszyć bez nadużywania go przez reklamy. Jeśli chcesz grać na komputerze, możesz to zrobić przez Steam, a cena to 3,99 €. Ponadto dostawa umożliwia zintegrowane zakupy głównie elementów kosmetycznych, które nie wpływają na prawidłowy rozwój gier.
Granie wśród nas stało się jednym z najzabawniejszych doświadczeń w świecie gier wideo. Musimy wiedzieć, że mamy do czynienia z propozycją, która jest zasadniczo zbiorowa, ponieważ gry mają od 5 do 10 członków. Nie ma możliwości grania indywidualnie. Cel gry różni się w zależności od przypisanej nam roli.

Jesteśmy na statku w kosmosie, który trzeba naprawić. Jeśli będziemy częścią załogi, zostanie nam przydzielona seria misji, aby naprawić miejsce, jeśli mamy rolę oszusta, naszą misją będzie wyeliminowanie wszystkich graczy. Morderstwa muszą być przeprowadzane w ukryciu, ponieważ pod koniec każdej rundy każdy debatuje, kim według nich jest oszust. Ta rozmowa ma miejsce na forum dyskusyjnym, gdzie na koniec każdej rozmowy musisz zagłosować na tego, kto uważa się za mordercę.
Jedną z zalet gry Among Us jest to, że mamy do czynienia z tytułem, który łączy różne gatunki i dlatego sprawia, że ​​jest on tak zabawny. Zawiera elementy RPG, platformówki i tajemniczości. Ponadto wrażenia są znacznie lepsze, jeśli grasz z grupą znajomych.

Gry odbywają się na trzech różnych mapach, z których każda ma swoje szczególne cechy. Innymi słowy, istnieją specjalne pokoje z przypisanymi funkcjami i połączeniami między nimi. Trzy dostępne mapy to Skeld, Mira HQ i Polus.
Skeld to najpopularniejsza mapa i ta, na której będziesz grać najczęściej. Pomieszczenia są dobrze połączone i łatwo się w nich poruszać. Mira HQ jest nieco bardziej złożona, ponieważ jest nieco mniejsza, a poruszanie się między etapami jest trudnym zadaniem. Wreszcie, Polus działa jako mieszanka dwóch poprzednich scenariuszy, być może jest to coś szerszego i bardziej otwartego.
Sekcja wizualna to jedna z największych niespodzianek podczas korzystania z Among Us. Propozycja Innersloth podbiła serca wszystkich graczy bardzo prostym, prostym i dwuwymiarowym stylem. Wykończenia są proste, ale dzięki temu postacie są ujmujące i zabawne. Możemy również uzyskać dostęp do dodatkowych estetycznych treści, takich jak czapki lub zwierzaki, aby je ozdobić.
Sterowanie i rozgrywka to jedne z elementów, które niektórzy użytkownicy kwestionowali. Kiedy rola oszusta jest zajęta i trzeba ścigać innego gracza, aby go zabić, ruchy mogą być nieco skomplikowane do wykonania.

Chociaż w Among Us można grać za darmo tylko na telefony komórkowe, istnieje możliwość bezpłatnego pobrania wersji na komputery za pomocą emulatora. Ta sama firma stojąca za sukcesem powiedziała, że ​​nie ma problemu z wykonywaniem zadania przez użytkowników, jeśli chcą.

Innersloth odnosi jeden z największych sukcesów roku 2020 dzięki bardzo łatwej, prostej i przyjemnej propozycji, z której każdy może się cieszyć. Produkt nie wymaga wydajnych komputerów, telefonów komórkowych ani niczego w tym rodzaju. Nauka mechaniki jest naprawdę prosta i jest przeżyciem, które robienie tego z przyjaciółmi może zapewnić wiele godzin zabawy.

 
Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Among us

Uzyskaj ostatnią recenzję 20.05.2022
Za/Przeciw
Pros
- Bardzo fajna gra z przyjaciółmi

- Każda gra jest inna

- Można pobrać za darmo

- Prosta i oryginalna
CONS
- Dla niektórych graczy może to być powtarzalne

- Potrzebujesz mikrofonu dla lepszych wrażeń

- Niedobrze, jeśli nie grasz ze znajomymi

- Prosta grafika, niezbyt rozbudowana

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Zagraj w Among Us in Animal Crossing

Zagraj w Among Us in Animal Crossing

Aktualności

Among Us jest obecnie najmodniejsza gra, mimo że została wydana w 2018 roku, dopiero w 2020 roku udało jej się wkraść do najczęściej pobieranych gier, z milionami użytkowników na całym świecie. Teraz dzięki regułom stworzonym przez gracza popularnej gry Nintendo możesz zasymulować grę w świecie Animal Crossing


Among Us zmienia się z dekoracjami na Halloween

Among Us zmienia się z dekoracjami na Halloween

Aktualności

Od kilku tygodni nie mówi się o niczym innym w tym kosmicznym wszechświecie. Halloween zawitało do Among Us i zrewolucjonizowało wszystkie jego mapy. Od teraz możesz cieszyć się jego ekskluzywną dekoracją, zmienić kostium, aby był bardziej przerażający, a nawet zdobyć specjalnego zwierzaka na te ważne daty w kalendarzuWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje