Recenzję Call Of Duty
 Zanurz się w roli żołnierza II wojny światowej 
 Call of Duty recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
7.3
Rozgrywka (8/10)
Historia (7/10)
Grafika (2/10)
Muzyka (10/10)
Wybory (5/10)
Przejrzeć

Call of Duty to gra akcji / FPS, która rozgrywa się podczas II wojny światowej, w której możesz wcielić się w rolę amerykańskiego spadochroniarza, brytyjskiego komandosa lub rosyjskiego piechura i poczuć atmosferę tego historycznego okresu.


W Call of Duty grasz jako członek dobrze wyszkolonej drużyny, chroniąc się przed ogniem i pomagając poszkodowanym dotrzeć do bezpiecznego miejsca. Oprócz ruchu i taktyki wyszkolonej grupy każdy żołnierz ma swoją osobowość i umiejętności przydatne podczas walki.

Pojedynczy żołnierz lub pojedynczy kraj nie wygra tego konfliktu. W Call of Duty po raz pierwszy zobaczysz wojnę z wielu stron, oczami amerykańskich, brytyjskich i rosyjskich żołnierzy. Pełna wersja gry obejmuje 24 misje podzielone na 4 powiązane historyczne kampanie. Zadania w różnych misjach obejmują sabotaż i otwartą walkę, akcje na tyłach wroga, misje ratownicze, a nawet bitwy jednostek pancernych.

Autentyczna broń, lokalizacje, pojazdy i dźwięki pola bitwy tworzą realistyczny i urzekający obraz II wojny światowej.

Call of Duty, dobrze przyjęty przez krytyków i graczy, jest przedstawicielem gatunku strzeleckiego. Jest dostępny na następujących platformach: PC, X360, PS3.

Call of Duty zapewnia nam zrównoważoną dawkę realistycznej walki i intensywnej akcji znanej z filmów wojennych. Dzięki tej grze będziesz mógł poznać pole bitwy z zupełnie innej perspektywy: bezimienni bohaterowie, rangi żołnierzy z krajów sojuszniczych, którzy próbują przywrócić prawdziwy bieg współczesnej historii.

5 wskazówek, jak lepiej grać w telefonie Call of Duty, a tym samym szybko awansować do ligi

1- Dobra konfiguracja elementów sterujących jest niezbędna do prawidłowego grania. Jeśli grasz 4 palcami, ponieważ jest to bardziej korzystne, ponieważ szybciej naciskasz przyciski, możesz grać cicho z urządzeń mobilnych.

2- Tryb prosty czy zaawansowany? tryb prosty to automatyczny strzał, ale tak naprawdę nie daje tak dużej przewagi, jak się wydaje, na początku gry daje pokusę, aby zagrać w tryb automatyczny, ponieważ uważasz, że będzie łatwiej, ale tak naprawdę nie jest, ponieważ strzelanie z nim zajmuje dużo czasu Masz mniej reakcji na obronę. W trybie zaawansowanym, jeśli cię zobaczy, strzela do ciebie znacznie szybciej.

3- Muszą wejść do gry Boty, aby zrozumieć, jakie jest pole widzenia, jest to coś, co jest w ustawieniach i może nas zmienić na lepszych graczy. Pole widzenia jest tym, co widzimy na ekranie, to, co widzimy, może zostać zmniejszone lub rozszerzone, a tym samym poszerzenie naszego widzenia peryferyjnego. Jeśli przejdziemy do ustawień, a następnie do pola widzenia kamery, w zależności od urządzenia, z którym grasz, wybierz ten rozmiar. Chodzi o to, że im więcej pola widzenia, tym lepiej, ponieważ mamy zalety podczas grania w gry.

4- Kontrola Odradzaj, co to znaczy kontrolować, kiedy pojawią się wrogowie lub sojusznicy. Kiedy umierasz w grze, pojawiasz się w innym miejscu, które za każdym razem się zmienia. Istnieje obszar, w którym pojawiają się wrogowie, i inny, w którym pojawiają się sojusznicy, ale w innych trybach gry pojawienia się zmieniają się w zależności od tego, gdzie się poruszamy. Ważne jest, aby wiedzieć, gdzie znajdują się wszystkie możliwe odrodzenia i zrozumieć, jak zmieniają się pozycje, w których je znajdziesz w różnych trybach gry, ponieważ jeśli zrozumiemy, jak działają w środku gry, unikniemy strzelania w plecy, co jest najważniejsze.

5- Przeładuj: Jest wielu ludzi, którzy strzelają i dopóki ładowarka się nie skończy, nie przeładowują broni i to jest błąd! Najlepszą rzeczą jest to, że kiedy zobaczysz, że masz około 5 przeładowań pocisków, ponieważ kiedy skończy Ci się, będziesz używał go w tym momencie, a kiedy będziesz rozproszony, aby przeładować broń, mogą cię zabić w tym momencie. Musisz zrozumieć, że za każdym razem, gdy strzelamy, zabijamy lub nie, i mamy chwilę, aby móc się naładować, ponieważ nikt nie będzie go ładować, ładowarka musi być zawsze na maksimum.

Pobierz Call of Duty i cofnij się w czasie do II wojny światowej!

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Call of Duty

Uzyskaj ostatnią recenzję 29.06.2022

W Call of Duty trzymaj się kilku prostych zasad:


TRZYMAJ SWOICH PRZYJACIÓŁ BLISKO


Dowiedz się, kiedy Twoi znajomi są online i co grają, aby dołączyć do walki. Lub chcesz zobaczyć, jak idziesz? Śledź i porównuj statystyki i osiągnięcia swojej kariery, aby dowiedzieć się, kto jest najlepszym psem.


UCZ SIĘ NA SWOICH BŁĘDACH


Uzyskaj w pełni spersonalizowane porady dostosowane do Twojego stylu gry, analizuj ruchy ze szczegółowymi mapami rozgrywki i uzyskuj inne niestandardowe rekomendacje od swoich ładunków do ostatniego meczu.


NIGDY NIE WALCZ SAM


Graj jako zespół, wygrywaj jako zespół, używając tytułów Call of Duty, zarówno z przeszłości, jak i teraźniejszości.  Połącz się z grupą przyjaciół i zbieraj cotygodniowe cele, aby odblokować wyjątkowe nagrody.Zwiększ swój udział w konkursie, uzyskując dostęp do najnowszych aktualizacji, wydarzeń z gier, uruchomień i innych aktualizacji.


Call of Duty zawiera funkcje społecznościowe, które umożliwiają łączenie się z przyjaciółmi i wysyłanie powiadomień push, aby poinformować Cię, gdy są ekscytujące wydarzenia lub nowe treści w grze.


Aby zagrać, w tej grze wymagane jest połączenie internetowe.Porady

- Zanurz się, jak tylko wyskoczysz z Chinook

- Ignoruj wszystko na ziemi, dopóki nie znajdziesz broni

- Poszukaj niebieskiego światła na niebie

- Zawsze celuj w głowę
Za/Przeciw
Pros
- Niezwykle niesamowite efekty wizualne.

- Tryb wojny jest wyjątkowy.

-Gra jest krwawa i intensywna.

- Stwórz głębokie i interesujące środowisko.

- Wspaniałe sceny bitewne.
CONS
- Kampania dla jednego gracza jest za krótka.

- Efekty wizualne dla wielu osób są przyciemnione, aby zwiększyć prędkość.

- Dziwne interakcje w środowisku.

- Próby.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Czerwiec będzie miesiącem czystego Call of Duty

Czerwiec będzie miesiącem czystego Call of Duty

Aktualności

Najpopularniejsza seria Activision przynosi ważne wiadomości w połowie roku. W Call of Duty można grać za darmo na PlayStation i oferuje nowy sezon w najnowszej grze. Na konsoli Sony Call of Duty: World War II będzie można pobrać w czerwcu, z drugiej strony Call of Duty: Modern Warfare otrzymuje aktualizacje


Wszystko o nowym sezonie Call of Duty Mobile

Wszystko o nowym sezonie Call of Duty Mobile

Nagłówek

Mobilna wersja Call of Duty dodaje treść. Gra wojenna ma nowy sezon, jest ósmy i nazywa się The Forge. Pakiet danych zawiera tryb wieloosobowy (Juggernaut), dwie bronie i nowe skórki dla operatorów Tank Dempsey i Kreuger. W połowie sezonu odbędzie się specjalne wydarzenie, które nagrodzi ekskluzywną bronią


Sukces Call of Duty

Sukces Call of Duty

Nagłówek

Call of Duty to jedna z najbardziej udanych gier sagi w ostatnich latach. Zasłynął na całym świecie dzięki wydaniu niezwykle futurystycznej gry Modern Warfare. Modern Warfare to bestseller 2019 roku z najlepszą premierą. Grają w nią miliony ludzi na całym świecie. Saga jest absolutnym liderem na rynku dzięki swojej wyjątkowej formule. Zainspirował innych do stworzenia lepszego produktu poprzez skopiowanie go, ale nikt jeszcze nie zdołał przekroczyć osiągnięć oryginału. Call of Duty sprzedało ponad 250 milionów jednostek tylko w swoich 10 najlepszych grach, takich jak Black Ops, Modern Warfare 3, Ghosts itp. Ogólnie rzecz biorąc, Call of Duty utrzymuje swoją nietykalną formułę od 2007 roku, regularnie wypuszczając nowe wersje i utrzymując najwyższą pozycję na listach przebojów


Wydano Call of Duty 2020 z nowymi zmianami map

Wydano Call of Duty 2020 z nowymi zmianami map

Nagłówek

Call of Duty rozpocznie w tym roku nową grę Black Ops. Według Warzone oczekuje się wielu poważnych zmian na mapie. Fani zostaną zaprezentowani na ogromnym stadionie piłkarskim i wypełnionym łupem pociągu, który okrąży mapę i da im szansę zbierania nowych przedmiotów w drodze. Jedną z najbardziej ekscytujących rzeczy związanych z uruchomieniem jest to, że zmiany na mapie powinny być spowodowane przez głowicę nuklearną. Wydaje się, że wydarzenie nastąpi równocześnie z ogłoszeniem nowej gry. Plotki mówią, że będzie się nazywać Call of Duty: Cold War i zostanie wydany w sierpniu. Kolejną dobrą wiadomością dla fanów jest to, że do końca 2020 roku gry Warzone trafią na PS5 i Xbox Series X


Wyjątkowy pakiet dla Call of Duty

Wyjątkowy pakiet dla Call of Duty

Nagłówek

Zbliża się czas największego pojedynku w Call of Duty. Modern Warfare i Warzone zorganizują w sierpniu Call of Duty League Championship 2020. Na cześć nadchodzącego wydarzenia Call of Duty oferuje zestaw kosmetyków związanych z turniejem. Ekskluzywne treści można kupić tylko za prawdziwe pieniądze i będą warte 14,99 €


Call of Duty z prezentami dla graczy

Call of Duty z prezentami dla graczy

Nagłówek

Call of Duty daje swoim graczom możliwość wygrania prezentów. Mogą otrzymywać nagrody po prostu oglądając strumienie Modern Warfare i Warzone. Nagroda zależy od ilości czasu spędzonego na oglądaniu i może to być Censory Overload Spray, Godło Love the Bomb lub broń Bloodstream AR. Promocja jest dostępna do 16 lipcaWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje