Candy Crush Soda Saga
Kolejny wielki hit Kinga, kolorowa, zabawna i pełna cukierków gra
Pobierz Candy Crush Soda Saga recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
9.6
Rozgrywka (9/10)
Historia (4/10)
Grafika (7/10)
Muzyka (2/10)
Wybory (7/10)

Są gry, które tworzą historię. Sagi, franczyzy lub postacie, które odnoszą tak wielki sukces, że zmieniają epokę, wyznaczają epokę i stają się nieodzownymi klasykami w bibliotekach graczy.
Wraz z postępem w pierwszej dekadzie 2000 r. Telefonia komórkowa przeszła silny rozwój i dotarła do praktycznie wszystkich użytkowników. To spowodowało, że wszechświat gier i aplikacji rozszerzył się i rozrósł w taki sposób, że dziś jest to jedna z najważniejszych gałęzi przemysłu na naszej planecie. Od tego momentu wiele z nich to tytuły, które zrewolucjonizowały rynek i dotarły do ​​milionów urządzeń. Jedną z nich jest wciąż aktualna Candy Crush Saga autorstwa Kinga.

King to brytyjska firma należąca do grupy Activision Blizzard od lutego 2016 roku. Ma w swoim katalogu szereg tytułów, które są uważane za jedne z najważniejszych w wirtualnych sklepach zarówno na Androida, jak i iOS. Ponadto ich cechą charakterystyczną (i to był jeden z elementów, który uczynił ich sławnymi) jest to, że wszystkie są darmowymi grami do pobrania. Firma King była jedną z pierwszych, które zaproponowały model znany jako „freemium”. Oznacza to, że aplikacja jest instalowana bezpłatnie i możesz dokonywać zakupów w aplikacji, aby uzyskać dodatkowe treści. Wśród tytułów, które mają w swoim katalogu, są: Candy Crush Saga, Candy Crush Soda Saga, Farme Heroes Saga, Bubble Witch 3 Saga, Candy Crush Friends Saga, Pet Rescue Saga i Candy Crush Jelly Saga.

Candy Crush Soda Saga to jedna z alternatyw, które King proponuje swojemu legendarnemu Candy Crush. Podobnie jak jego poprzednik, musimy zdobyć jak największą liczbę punktów i osiągnąć cele na poziomach, zbierając, łącząc i rozszyfrowując zagadki z pysznymi cukierkami i potężnymi „dopalaczami”.
Kiedy pobierzemy Candy Crush Soda Saga, znajdziemy fajną historię, w której będziemy musieli pomóc Kimmy znaleźć Tiffy. Pomiędzy misjami będziemy musieli też uratować pyszne żelki.
Podobnie jak w przypadku innych wersji Kinga, liczba poziomów jest prawie nieograniczona. Możliwości i wyzwania, które napotkamy, są niemal nieskończone i codziennie odnawiane. Możemy konkurować z naszymi własnymi punktami, mierzyć się z przyjaciółmi lub pracować jako zespół, aby osiągnąć więcej wyników i korzyści.
Liczba poziomów Candy Crush Soda Saga przekracza 3000, więc jak widać, masz gwarancję wielu godzin zabawy. Tryby gry są również aktualizowane i dodają nowe propozycje w porównaniu do poprzedniej dostawy.
Wśród nowych elementów dodawanych do gier możemy wymienić napoje gazowane, lody, miód i dżem. Każdy z nich ma inne moce, które pomogą nam w unikaniu misji i uzyskiwaniu lepszych wyników. Najlepszym sposobem na ich pełne wykorzystanie jest połączenie ich ze sobą.

Ponadto dodaje się nowe rodzaje smakołyków, które powstają z różnych mieszanek. Jeśli umieścisz 4 cukierki w tym samym kwadracie, powstanie gumowata rybka, a kombinacja, którą utworzysz, to 7 cukierków, otrzymasz zupełnie nową ucztę.
Sekcja graficzna to także jedna z zalet Candy Crush Soda Saga. Chociaż warto zauważyć, że jest to jeden z aspektów, na których firma najbardziej dbała od pierwszych produktów, w tej wersji kolory są bardziej żywe i lepiej definiowane. Po kilku godzinach grania w tę wymagającą grę zacznie ci ślinić się w ustach.
Nie będzie ci trudno nauczyć się grać w Candy Crush Soda Saga. Nie masz zaawansowanych kontrolek, a cele poziomów są bardzo jasne. Doskonalenie swoich osiągnięć będzie zadaniem, które zajmie Ci najwięcej wysiłku i czasu. W miarę postępów na planszy gry będą wymagały od ciebie zastanowienia się, jak osiągnąć cel. Jednak spędzanie czasu na propozycji Kinga jest czymś, co relaksuje i bawi.

Możesz używać Candy Crush Soda Saga na różnych urządzeniach i synchronizować wszystkie dane swojego konta. Jest to bardzo przydatne, ponieważ nie stracisz poczynionych postępów i możesz cieszyć się dostawą w dowolnym terminalu, zarówno na komputerze, jak i telefonie komórkowym.
King robi to ponownie w złożonej, wciągającej grze, w którą nie będziesz mógł przestać grać.

 
Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : King
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Kolorowe scenariusze

- Gwarantowane godziny rozrywki

- Nowe smakołyki z nowymi kombinacjami

- Możliwość synchronizacji użytkowników
CONS
- Może stać się powtarzalny i bardzo złożony

- Muzyka mogłaby być lepsza

- Posiadanie tak wielu poziomów to niekończąca się gra

- Scenariusze muszą być wyważone, niektóre są bardzo złożone, a inne bardzo proste
Kontynuuj pobieranie za darmo

Candy Crush Soda Saga

Uzyskaj ostatnią recenzję 23.10.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje