Civilization
Jedna z najbardziej ekscytujących i pobranych gier w tej chwili
Pobierz Civilization recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
6.2
Rozgrywka (4/10)
Historia (4/10)
Grafika (6/10)
Muzyka (5/10)
Wybory (7/10)

Civilization VI to najnowsza odsłona wpływowej i kluczowej serii turowej gry strategicznej stworzonej przez Myera w 1991 roku. Dzięki hasłu „jeszcze tylko jedna tura” ta seria stała się królem strategii dla niewiarygodnej głębi i bogactwa swojego systemu gier pełnego znaczących wyborów, dzięki którym możesz grać godzinami bez przerwy. Jedna z najlepszych opcji wśród gier i aplikacji dostępnych na rynku.

Ta część została zbudowana bezpośrednio na ramie, pozostawiając Civilization V, tytuł, który z nieco niekompletnej wersji początkowej wyrastał przez różne rozszerzenia, aby stać się królem swojego gatunku i jednym z najczęściej granych tytułów na PC, niezależnie od za chwilę. Gra, która przetrwa próbę czasu, nie jest łatwo przekroczyć ten sukces i sprostać imponującej spuściźnie, ale na szczęście ta nowa wersja została stworzona bezpośrednio, aby rozwiązać problemy swojego poprzednika, wzbogacić wrażenia z gry i zaoferować wyższą ocenę. personalizacji, wolności i wyzwań, zarówno przeciwko maszynie, jak i w grach online, zapraszamy do franczyzy, która nie tylko mówi o historii, ale sama się uczyniła.

Civilization VI rozpoczyna się od klasycznego frameworku serii opartego na 4 zasadach: eksploruj mapę, eksploatuj jej zasoby, powiększaj swoje imperium i eksterminuj wrogów. Każdy gracz będzie musiał wykorzystać otaczające go zasoby, aby założyć najlepsze miasta z większym wyżywieniem, produkcją, nauką, kulturą, wiarą i szczęściem, aby osiągnąć jeden z 4 rodzajów zwycięstwa militarnego, naukowego, kulturalnego lub religijnego. Do tych podstawowych mechanizmów dodano szereg poprawek, które poprawiają i sprawiają, że system gry jest bardziej wszechstronny w tej części: Po pierwsze, wprowadzono dzielnice, czyli skrzynki poświęcone działaniom takim jak nauka, kultura, religia lub armia z ulepszeniami. wyjątkowy, który może być nawet ważny, aby osiągnąć zwycięstwo. Na przykład szermierz kosztuje dwie żelazne jednostki, ale jeśli masz koszary, kosztuje tylko jedną. Jeśli twoje miasto nie może dalej rosnąć, ponieważ ludzie nie są szczęśliwi, zbuduj dzielnicę rozrywki, czy chcesz wygrać dla nauki? Potrzebujesz kosmicznej dzielnicy badawczej, aby wystrzelić rakiety i kulturę? zrobić amfiteatr (tych dzielnic nie da się cofnąć) i skupić się na wstępnym planowaniu, ponieważ jest to kluczowe.

Z drugiej strony, drzewo zasad oparte na kulturze zostało dodane do drzewa technologii opartego na nauce, które zapewnia dostęp do unikalnych bonusów za pośrednictwem systemów rządowych, dlatego nie trzeba już koncentrować się wyłącznie na nauce, aby wygrać i graczach, którzy chcąc osiągnąć różne typy zwycięstwa, mają więcej możliwości osiągnięcia celu.

Wreszcie, sztuczna inteligencja maszyny została ulepszona, ponieważ oprócz lepszych schematów walki, konkurenci mają programy, czyli otwarte lub ukryte polityki, które modyfikują ich preferencje, co prowadzi do bardziej złożonej gry, w której każda gra jest nieprzewidywalna. Krótko mówiąc, ta gra jest przeznaczona dla weteranów, którzy wierzyli, że opanowali franczyzę, oferując więcej wyzwań, ale także dając więcej możliwości i swobody w tworzeniu takiej wolności, jakiej chcesz.

Można krytykować tę wersję Civilization, ale z niuansami. Na przykład jest niewielu liderów w porównaniu z poprzednią wersją, 21 vs 43, jednak gra jest mniej skoncentrowana na wewnętrznych cechach każdej kultury, a bardziej na personalizacji, którą każdy gracz nadaje swojej cywilizacji, dzięki której możliwe są wszelkiego rodzaju zwycięstwa dla prawie każdego lidera.

Jeśli chodzi o wygląd i dźwięk, zdecydowali się użyć grafiki z nieco karykaturalnym stylem, z liderami, które wydają się pochodzić z filmu Pixar. Z drugiej strony Pożegnanie z płaskimi teksturami poprzedniej gry zostało powiedziane, a każdy kwadrat został szczegółowo uformowany, więc każdy cud, budynek lub rakieta, którą zbudujesz, to mały szczegółowy model. Rezultat jest wspaniały graficznie, a także gra prezentuje doskonałą wydajność, będąc dobrze zoptymalizowana.

Z drugiej strony muzyka w grze jest niesamowita dzięki kompozytorowi sagi Cristopher Tin, który dał nam skarby klasycznej Baby Yetu, a teraz powraca z „The Dream of Flying” absolutnie świetnym motywem operowym.

Pobranie Civilization da ci wiele godzin wciągającej walki.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : 2K Games
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Dobra obsługa kontroli dla konsol.

- Każda cywilizacja ma swój efekt dźwiękowy, który tworzy dobrą atmosferę.

- Utrzymuje jakość poprzednich dostaw.

- Dobra propozycja graficzna.
CONS
- Brak równowagi w niektórych mechanizmach wewnętrznych.

- Nie obejmuje żadnych rozszerzeń.

- Nie przedstawia nowych treści w porównaniu do poprzedniej dostawy.

- Sztuczna inteligencja ma pewne wady.
Kontynuuj pobieranie za darmo

Civilization

Uzyskaj ostatnią recenzję 26.09.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Civilization przybywa, by podbić Androida

Civilization przybywa, by podbić Androida

Aktualności

Civilization VI to jedna z najpopularniejszych serii wszechczasów, z ponad 5 milionami pobrań na całym świecie. Będąc pierwotnie na PC, najpierw został dostosowany do urządzeń z systemem iOS, a teraz osiągnął Androida. Jest to darmowe demo, w którym będziesz mógł cieszyć się 60 darmowymi zmianami i w którym będziesz mieć wszystkie dostępne funkcjeWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje