Coolmath Games
Katalog doskonałych gier do zabawy i nauki matematyki
Pobierz Coolmath Games recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
5.3
Rozgrywka (6/10)
Historia (2/10)
Grafika (8/10)
Muzyka (8/10)
Wybory (7/10)

Większość czasu spędzamy z telefonami komórkowymi na korzystaniu z najlepszych gier i aplikacji. Istnieje wiele różnych propozycji, wszelkiego rodzaju. Istnieją konkurencyjne, zabawne, prostsze lub bardziej złożone dostawy. Ale dzisiaj opowiemy Ci o jednej z najlepszych alternatyw, aby uzyskać darmowe gry na Androida lub iOS.
Jeśli oprócz dobrej zabawy szukasz możliwości, wiedzy, logiki i matematyki, nie możesz przegapić okazji do pobrania Coolmath Games. Aplikację można pobrać bezpłatnie i łączy w sobie funkcje i wszystkie najlepsze cechy popularnej witryny www.coolmathgames.com

Jeśli chcesz zachować formę i ćwiczyć szybkie, zwinne i logiczne myśli, powinieneś skorzystać z Coolmath Games i dużego katalogu bezpłatnych gier, które są aktualizowane co tydzień. Nigdy nie będziesz się nudzić i zawsze będziesz mieć nowe możliwości sprawdzenia swojego sprytu i umiejętności matematycznych.
Opcje prezentowane przez narzędzie to adaptacje popularnych gier na stronie, które są wykorzystywane zarówno przez ludzi do rozrywki, jak i przez instytucje edukacyjne jako materiały pomocnicze. Przedmiotami, które można trenować, są fizyka, matematyka, strategia i logika. To świetna okazja do zabawy i nauki.
Jedną z zalet Coolmath Games jest to, że nigdy nie będziesz się nudzić, ponieważ katalog jest aktualizowany co tydzień. Nie pozostaniesz bez możliwości trenowania swojej wiedzy i rozwijania swoich umiejętności.

Dla ułatwienia aplikację podzielono na kategorie. Podziały są pomiędzy: „Zabawna fizyka”, „Planowanie ścieżki”, „Szybka reakcja” oraz „Rysowanie i dopasowywanie 3”. Ten podział jest dodawany do tego dokonanego na oficjalnej stronie, w której znajdziemy takie kategorie jak: strategia, umiejętności, liczby, logika, ciekawostki, losowe czy codzienne wyzwania. Serwis posiada również wyszukiwarkę alfabetyczną, ranking dziesięciu najlepszych gier oraz blog z przydatnymi zasobami związanymi z grami edukacyjnymi.
Zrobimy mały przegląd najlepszych gier Coolmath Games lub przynajmniej najpopularniejszych.

„Bob The Robber To Go” to odsłona, w której musimy zastosować logikę, aby pomóc protagoniście uciec i ujść na sucho. W „Block the Pig” naszym zadaniem będzie powstrzymanie zwierząt przed ucieczką poprzez budowanie ścian. W przypadku „IQ Ball” naszym celem będzie rozwiązywanie zagadek przy użyciu jak najmniejszej liczby ruchów. Mamy również klasyczne „Warcaby”, w których możemy zmierzyć się z innymi użytkownikami oraz „Parking Fury”, w którym wykorzystamy całą naszą wiedzę, aby móc zaparkować samochód. Z drugiej strony „2048” zanurzy nas w zabawnym wyzwaniu operacji matematycznych, podczas gdy „Toy Defense” oferuje nam klasyczną grę typu tower defense, w której musimy opracować strategię ochrony naszej bazy.

Zarówno w aplikacji, jak i na stronie internetowej będziemy mieli możliwość stworzenia użytkownika i rejestracji. Gdy to zrobimy, będziemy mogli zapisać osiągnięcia, postępy i postępy, które mamy, im więcej gramy i się uczymy.
Jeśli masz wątpliwości co do trudności gier lub jaki jest idealny wiek, aby cieszyć się tymi odsłonami, nie rób sobie problemu, ponieważ aplikacja i strona internetowa mają bardzo dobry podział każdej propozycji ze względu na stopień trudności i czy są dla dzieci lub dorosłych.
Witryna ma za sobą wspaniałą historię, ponieważ rozpoczęła swoją działalność pod koniec lat 90., a dokładniej w 1997 r. Celem od początku było połączenie nauki, matematyki i logiki z zabawą.

Matematyka jest zwykle jednym z przedmiotów, z którymi chłopcy i dziewczęta w szkołach mają największy opór. Treści związane z liczbami, logiką, strategiami lub operacjami numerycznymi zwykle budzą opór ze strony uczniów. Alternatywa, którą prezentuje zarówno strona, jak i bezpłatna aplikacja Coolmath Games, jest naprawdę niezwykła i okazją, której nie powinni przegapić ani rodzice, ani instytucje edukacyjne. Coolmath oferuje szeroką gamę wszelkiego rodzaju wysokiej jakości materiałów.
Nawet jeśli jesteś użytkownikiem gier mobilnych, dzięki temu narzędziu znajdziesz możliwość nie tylko dobrej zabawy, ale także nauki i doskonalenia swoich umiejętności matematycznych.

 
Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : CoolmathGames.com
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Obszerny katalog

- Cotygodniowe aktualizacje

- Darmowa rejestracja

- Bardzo dobre połączenie nauki i zabawy
CONS
- Gry nie mają świetnego rozwoju graficznego

- Dla niektórych może być nudne

- Niektóre gry nie otwierają się lub ładują się długo

- Nie wszystkie tytuły są dostępne w aplikacji
Kontynuuj pobieranie za darmo

Coolmath Games

Uzyskaj ostatnią recenzję 23.10.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje